Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
warszawa ¿yje????
Autor Wiadomo¶æ
Pawe³ Simoniuk /Ma³y D¿on
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-06, 09:05   

Co siê dzieje ze stolic±??? Dlaczego nie ma ¿adnych spotów??
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-06, 11:10   

¿yje, tylko na spoty nie je¼dzi.
 
 
Pudzian.
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-06, 20:17   

Ludzie siê pochajtali dzieci narobili albo robi± tylko im to nie wychodzi i s±siad pomaga trzeba go pilnowaæ ¿eby czarnego nam nie zrobi³ po droge praca praca i jeszcze raz praca..
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-06, 20:22   

ano. to co w trójmie¶cie.
w m³odych si³a i nie patrzeæ na resztê, trza dzia³aæ samemu ;)
i starzy mo¿e te¿ siê obudz± :]
i m³odzi przybêd± :]
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-07, 07:47   

ja wyje¿d¿am z gara¿u za rok i zapewne grupka znajomych którym te autka sk³adam. Je¶li nic nie przeszkdzi to spokojnie bêdzie kilka fajnych egzemplarzy na spot lub przeja¿d¿ki. Zapewniam ¿e bêdzie na co popatrzeæ :)
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-07, 15:29   

Ja siê oficjalnie dopisze do terminu Magika. Bardzo mi siê podoba to, ¿e termin nie jest sprecyzowany:D Jak dla mnie pó¼na wiosna-wczesne lato. A na spocie pod mostem w tym roku by³em, co prawda citroenem, ale by³em:P Na inne spotkania nie pozwoli³a mi praca i spadaj±cy Tupolew-intensyfikacja pracy.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-08, 08:49   

o widzisz przypomnia³e¶ siê. Do³±czasz do grupy :)
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-08, 12:33   

No bo ja taki z doskoku jestem wiêc przypomnieæ o sobie muszê. Na forum jestem od kilku lat, na spotkaniach bylem chyba 2. A mojego autka jeszcze nikt nie widzia³. Jak równie¿ nie zg³osi³em siê do klubu.
Od razu zaznaczam, ¿e mój samochód przez Zbyszka i Magika wcale taki interesuj±cy nie bêdzie;)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-08, 13:36   

duzo czasu do lata, mo¿esz siê podciagn±æ, spoko
 
 
Arek CB
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-08, 23:16   

S³uchajcie jak chcecie i kiedy.
Nic nie robili¶my poniewa¿ zazwyczaj tylko ja siê pojawiam razem z Tomkiem.
 
 
panmajor
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 02:49   

Co prawda do lata siê nie przeprowadzê do WWA,i z pewno¶ci± nigdy to nie nast±pi,pewnie mi szybciej kaktus na rêce wyro¶nie,albo,do trumny przyjdzie siê z³o¿yæ,ale te¿ zamierzam przy dobrych wiatrach wyjechaæ swoj± wizj± trabanta z gara¿u w tych okolicach czasowych co wy,mo¶ci panowie.Proponujê wam wycieczkê waszymi wychuchanymi cackami do Krakowa,to was potem odprowadzimy z powrotem ze Zbukiem do Warszawy.To bêdzie chyba najlepszy test dla aut po odbudowie przeróbkach itd,co tam kto ma na my¶li...Wyjazd w obie strony na w³asny koszt,taki dziki rajd,sobota w K.R,niedziela w WWA.Komu siê fura w drodze spierdoli stawia krate browara,albo adekwatne ilo¶ci wody ognistej.A,i totalny dzikus organizacyjny,spontan,co bêdzie to bêdzie,siê oprawi delikatnie dymem i wszyscy bêd± zadowoleni.Proponujê nazwaæ to co¶ CARTONBALL :).Tylko mnie od razu nie zjedzcie ¿e siê wcinam itd
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 07:45   

o kurka, dobr± fazê z³apa³e¶... ale pomys³ zacny i jak najbardziej zwariowany. Ja mam obecnie 3 sztuki do posk³adania w tym mój. Ogarnê te auta na bank do wiosny wiêc pogadamy jeszcze o tym :)
 
 
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 08:49   

zapraszam po drodze do mnie na wichurê w prostej linii 3 km od kazimierza dln. :D Z jamesem ju¿ od dawna planujemy jakiego¶ spota na dzia³kach zrobiæ :)
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 13:04   

a mo¿e morze?
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 22:11   

Panmajor, pomys³ niez³y. Kto wie, mo¿e by siê uda³o zgraæ wszystkim w jeden weekend;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12