Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
tomia³ byæ ¿art
Autor Wiadomo¶æ
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-23, 08:59   

os³ona siê nie po³ama³a, a w bieszczadach te¿ ucierpia³em :/
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-06, 12:19   

Mi ostatnio zderzak pod internatem wgnietli. Na szczê¶cie nie jest to a¿ tak widoczne.
Jak by mi Trabiego do wody wepchnêli to nie wiem co bym takim gnojkom zrobi³.
 
 
Pawe³-Yogi
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-09, 23:17   

A ja dzi¶ ma³o go¶ci nie sklepa³em nog± od krzes³a za oplucie mi samochodu.Jak wyskoczy³em z samochodu z tekstem czy w ryja dawno nie dosta³ to chcia³ siê bic ale szybciutko zrezygnowa³ gdy zobaczy³ ¿e mam nogê od krzes³a w rêku.Ja tak samo spa³zowa³em bo pod sklepem jest monitoring wiêc skonczy³o siê tylko na wymianie zdañ.Ale siê jeszcze trafi to dostanie w mazepê za co¶ takiego.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-10, 00:07   

Polecam kupiæ dêbowy kij do palanta + pi³eczkê w razie gdyby pytano po co to "narzêdzie", pi³eczka wiele wyja¶nia, nie ma wtedy powodu do spekulacji :D Od razu cz³owiek czuje siê bezpieczniej i pewniej w razie czyjej¶ niesubordynacji :)
 
 
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-10, 00:42   

Mo¿na te¿ siekierê...:D
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-10, 18:29   

Ostatnio sympatyczny starszy Pan z maluszka pogoni³ z siekier± na ¶wiat³ach ³epków w Passacie:)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-11, 08:48   

Przypomnia³y mi siê czasy ¶redniej szko³y, jak kumpel co rusz zastawa³ Tico w poprzek na parkingu, musia³ czekaæ a¿ s±siednie wozy odjad±, mojego nigdy nie ruszyli choæ generalnie przestawiam go sam, czasem siê nawet ¶miali jak w zimie poprawia³em go bo krzywo sta³ :D
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 02:13   

Mo¿na te¿ siekierê...:D
... w takim przypadku nale¿y przymocowaæ kó³eczko do kluczy na koñcu trzonka i kluczyk np. do k³ódki.
W razie pytañ: co to? ¦mia³o odpowiadamy: - breloczek do kluczy, a co nie widaæ!
Pozdrawiam.
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 16:53   

Alarm z czujnikiem po³o¿enia za³atwia wiêkszo¶æ problemów. Przynajmniej tych zwi±zanych z operacjami typu wywrotka na dach.
Co do ¿artów, to kiedy¶ pamiêtam na osiedlu parkowa³y obok siebie dwa maluchy s±siadów. Oba czerwone. No wiêc my czasem zamieniali¶my im tablice. W³a¶ciciele te¿ siê ¶miali. By³o weso³o. O wrzucaniu do jeziora albo robieniu szkód nikt nie my¶la³...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12