Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
tomia³ byæ ¿art
Autor Wiadomo¶æ
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-14, 23:25   

niez³y ¿art ;(
 
 
Pawe³-Yogi
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 01:37   

Za takie ¿arty to ja dziêkujê gdyby to pad³o na mojego Trabika banda kretynów nic dodaæ nic uj±æ
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 08:47   

Wie¶niakom siê nudzi bo my¶l± ¿e jak to auto jest warte 300 z³ to mog± sobie je do jeziora wepchn±æ. ZWIERZAKI
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 10:24   

Bardzo jestem zdziwiony ¿e policja ruszy³a dupê.Mnie jak rozwalili trabanta to policjanci mi powiedzieli ¯E KTO¦ MI ZROBI£ ¯ART,¯E PIERDOL¡ TRABANTY BO MAJ¡ WA¯NIEJSZE SPRAWY NA G£OWIE TZN.ZABÓJSTWA.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 10:27   

Przepraszam za wulgaryzm ale cytowa³em wypowiedz pana w³adzy i bez niego straci³a by ona sens.
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 10:45   

Bogan611, wypowied¼ policjanta pozostawiam bez komentarza ... Jakby mu kto¶ mondeo rozdupczy³ to by odrazu po sondach gania³ ...
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 11:57   

To jest Polska... to jest chory kraj i chorzy ludzie.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 21:10   

to jest polska tu siê pije... powiedzcie mi czy to 1 raz zrobili taki ¿art?? ja co chwile s³yszê o takich akcjach;| czy to podpalenie dla ¿artu:|(znajomemu malucha podpalili dla ¿artu-my¶leli, ¿e zd±¿y zgasiæ). Debilizm
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-22, 02:27   

dla zartu powinno sie takim ludziom robic dokladnie to samo, a takim pajacom policjantom dla zartu pisac wesole listy z pozdrowieniami do komendanta. najlepiej kazdego po kolei jak leci zaczynajac od komendanta komisariatu, na komendancie glownym policji konczac.
 
 
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-22, 08:19   

taa, ja te¿ sta³em siê ofiar± "¿artu". Sprawcy zostali odnalezieni, niestety nie spotka³y ich ¿adne konsekwencje. Od pó³torej roku przysz³o jedno zawiadomienie z policji ¿e wobec jednego z nich sprawa zosta³a skierowana do s±du dla nieletnich, dalej cisza. Technik na miejscu zdarzenia nawet nie chcia³ pobraæ odcisków palców (bo to przecie¿ zbêdny problem).
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-22, 14:15   

dziwna sprawa, mi zbili lusterko w ¿uku,pewnej nocy gdzie kilka innych wozów ucierpia³o, parê osób to zg³osi³o (ja nie) no i od policji siê otrz±sn±æ nie mo¿na by³o :) ¯uk jecha³ na z³om to ola³em sprawê, ale by³em zaskoczony sprawno¶ci± dzia³ania.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-22, 15:49   

kedzior jak mozna wiedziec co ci zrobili??!! chodzi o tego zielonego traba??
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-22, 17:12   

Wywalili mu go na dach. Po³ama³a siê oryginalna os³ona przeciws³oneczna i siê obt³uk³ ca³y. Z tego co pamiêtam z opisu.
 
 
KamiL_ON
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-22, 22:26   

Nie ma siê co dziwiæ, przecie¿ w naszych krêgach te¿ s± ludzie, którzy pod os³on± i po pijaku przestawiaj± auto i wyrz±dzaj± szkody.


Gdzie ? W bieszczadach...
Straty? By³y...


Nie szukajcie dalego...
i
Nie obwiniajcie Polski...


Zacznijmy od Nas Samych !
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-23, 00:22   

Gdzie jeszcze? W Krakowie
Straty? By³y...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2,23 sekund. Zapytañ do SQL: 12