Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
TrabiEXPO 24-26 IX 2010
Autor Wiadomo¶æ
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 10:47   

Zak³adam bo wy sie opierdalacie, a Kornel pyta³ o szczegó³y :)

Termin: 24-26 wrze¶nia 2010 (ostatni weekend miesi±ca)

Miejsce: GDÓW - pow. wielicki, 30 km na p³d.-wsch. od centrum Krakowa.

Noclegi w murowanych domkach (po 3-4 wersalki) z ³azienkami, pole kempingowe do ustawienia QEK`ów.
Miejsce na ognisko (z rusztem do grillowania). Sala barowa - bêdzie lane piwo!
 
 
DzorDz601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 12:13   

nawet jeszcze nie by³o spota zeby dok³adnie obgadac sprawy kto co robi :)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 12:54   

No to na co czekacie?! JJ dobrze to uj±³ :p
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 13:24   

Thx J.J., có¿, kierownictwo zlotu jest na urlopie, a ja pomagam jak mogê :)
Wiem, wiem w temacie Sezon2010 nie napisa³em wystarczaj±co du¿ymi literami ;)))

DzorDz601 - nie zachowujesz siê pi-arowsko ;)
Najwa¿niejsze kwestie s± dograne i zaklepane, na szczegó³y jest jeszcze czas.
Zainteresowanych pomoc± przy organizacji kierujê do krakowskiego tematu.

Zapraszamy do KR-Gdowa !
 
 
Kamil Paw³owski (harna¶)
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-10, 11:41   

Cze¶æ. mam pytanie odno¶nie rezerwacji (wynajmu) domku. Jak mo¿na zamówiæ ? Poprzez kontakt z organizatorami czy w o¶rodku ? i jaka jest cena takiego domku? . Czy jest zale¿na od ilo¶ci osób ? pozdrawiam
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-10, 12:02   

Witam!

mnie te¿ interesuj± rezerwacje. Ekipa Wlkp mo¿e bêdzie mieæ wsparcie, ale nie bêdê zdradza³ szczegó³ów.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-10, 14:03   

Za parê dni pojawi siê pewnie oficjalna informacja, podobnie jak w Borowianach bêdzie sta³a op³ata zlotowa w wysoko¶ci 70 z³ (10z³ rabat za okazaniem karty CARTOONTRABANT KLUB) obejmuj±ca wszelkie koszty noclegowe, organizacyjne, posi³ek w sobotê popo³udniu.

Viola i RAV bêd± za parê dni ustalaæ ile ³ó¿ek jest w ilu domkach i pó¼niej bêdzie mo¿liwa rezerwacja konkretnych miejsc.

Niebawem ruszy te¿ serwis WWW Trabi-EXPO 2010.

Serdecznie zapraszam w imieniu ca³ej ekipy organizacyjnej :)
 
 
Shadow
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 09:05   

pisze Bross - czyli zloty w celu zarobkowym.... spoko. nic nie mówie...
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 12:28   

Brossu ja równie¿ napisze w skrócie. Mo¿e najpierw spróbuj ogarn±æ co masz w zamian i ile dostajesz za dane 70 z³, zorganizuj, poza³atwia³, poje¼dzij, skoordynuj z lud¼mi, spróbuj poza³atwiaæ sponsorów itp. przelicz jeszcze raz ile masz w zamian i zastanów siê zanim napiszesz ¿e zloty robi kto¶ w celach zarobkowych. A je¿eli dalej twierdzisz ¿e zloty s± robione w celach zarobkowych to zapraszam do organizacji SilesiiCZY. Masz pe³ne pole do popisu.
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 12:46   

Brossu ja równie¿ napisze w skrócie. Nawet je¶li po zlocie zostaje jaki¶ grosz to w 100% idzie na wylaszczenie kolejnego zlotu. ...a organizatorzy i tak finansowo zawsze s± w plecy.
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 13:13   

Witam!
Przyk³ad koszt pyrkomanii - 90 z³ nocleg, 15 zlotowej - za nocleg p³acimy w³a¶cicielowi obiektu, w tym masz naprawdê (jak na zlot) komfortowe warunki- lodówka, prysznic w ka¿dym domku itd. Z 15 z³ musimy op³aciæ Tor (tak!!! p³acimy za niego) naklejki, identyfikatory. Inne koszty ponosimy sami lub jak siê uda sponsorzy. Nie wiem gdzie jest tu zarobek. Ale i tak pozdrawiam.
 
 
Lokata
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 13:27   

Ale ¿eby zobaczyæ jaka praca i jakie pieni±dze id± na zorganizowanie zlotu, trzeba je¼dziæ na wiêcej ni¿ dwa w roku :).

Wracaj±c do tematu, to na TrabiEXPO obowi±zkowo przybêdziemy. Ju¿ siê nie mo¿emy doczekaæ :)

Pozdrawiamy Jakim&Lokata
 
 
Shadow
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 14:00   

Pisze Bross-u ok pominiemy temat kasy
Dlaczego tak kultowy zlot który Zawsze odbywa³ siê w Krakowie bêdzie w okolicach Krakowa ,a nie w Krakowie ? dlaczego nie w pa¼dzierniku tylko koniec wrze¶nia ? co z tradycj± ?

wiem ,¿e s± problemy zmieni³ siê w³a¶ciciel obiektu itd... ale moje zdanie TrabiExpo powinno odbywaæ siê jak zawsze w KRAKOWIE i w PA¬DZIERNIKU ,a nie inaczej.

Lokata na 2zlotach to my siê widzimy bo na inne w g³±b polski nie ¶migasz.
Ludzie ze ¶l±ska zazwyczaj jad± na Czechy. (a na trabancie ¶wiat siê nie koñczy)
 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 14:18   

Brossu skoñcz szukaæ problemów i czepiaæ siê ludzi którzy wypruwaj± sobie flaki ¿eby wogóle zloty siê odbywa³y!!!! jak taki przem±drza³y jeste¶ to sam zorganizuj co¶ w po³owie takiego jak silesia lub kraków czy pyrkomania... zamiast skupiæ siê na plusach takich jak wspaniali ludzie z którymi mo¿na spotkaæ siê w niektórych przypadkach tylko na zlotach, super zabawa, zawsze jakie¶ pami±tki, nagrody za udzia³ w konkursach, ciep³y posi³ek to ty czepiasz siê terminu i miejsca. ID¬ SIÊ LECZYÆ NA PESYMIZM ¯YCIOWY!!!
 
 
Andrzej Z
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 14:33   

na jakim zlocie w g³êbi Polski widzia³ kto¶ Brossa w tym roku ,a nawet w ubieg³ym,a mo¿e jeszcze by³ trabantem i nie na holu???siê ubawi³em :-) ))
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytañ do SQL: 12