Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
TrabiEXPO 24-26 IX 2010
Autor WiadomoŠ
J.J.
GoŠ
Wys│any: 2010-08-06, 10:47   

Zak┬│adam bo wy sie opierdalacie, a Kornel pyta┬│ o szczeg├│┬│y :)

Termin: 24-26 wrze┬Ânia 2010 (ostatni weekend miesi┬▒ca)

Miejsce: GDÓW - pow. wielicki, 30 km na p³d.-wsch. od centrum Krakowa.

Noclegi w murowanych domkach (po 3-4 wersalki) z ┬│azienkami, pole kempingowe do ustawienia QEK`├│w.
Miejsce na ognisko (z rusztem do grillowania). Sala barowa - bêdzie lane piwo!

DzorDz601
GoŠ
Wys│any: 2010-08-06, 12:13   

nawet jeszcze nie by┬│o spota zeby dok┬│adnie obgadac sprawy kto co robi :)

kuzyn353
GoŠ
Wys│any: 2010-08-06, 12:54   

No to na co czekacie?! JJ dobrze to uj┬▒┬│ :p

GrzegorzB
GoŠ
Wys│any: 2010-08-06, 13:24   

Thx J.J., có¿, kierownictwo zlotu jest na urlopie, a ja pomagam jak mogê :)
Wiem, wiem w temacie Sezon2010 nie napisa┬│em wystarczaj┬▒co du┬┐ymi literami ;)))

DzorDz601 - nie zachowujesz siê pi-arowsko ;)
Najwa┬┐niejsze kwestie s┬▒ dograne i zaklepane, na szczeg├│┬│y jest jeszcze czas.
Zainteresowanych pomoc± przy organizacji kierujê do krakowskiego tematu.

Zapraszamy do KR-Gdowa !

Kamil Paw┬│owski (harna┬Â)
GoŠ
Wys│any: 2010-08-10, 11:41   

Cze┬Â├Ž. mam pytanie odno┬Ânie rezerwacji (wynajmu) domku. Jak mo┬┐na zam├│wi├Ž ? Poprzez kontakt z organizatorami czy w o┬Ârodku ? i jaka jest cena takiego domku? . Czy jest zale┬┐na od ilo┬Âci os├│b ? pozdrawiam

Galant - YuLaS
GoŠ
Wys│any: 2010-08-10, 12:02   

Witam!

mnie te┬┐ interesuj┬▒ rezerwacje. Ekipa Wlkp mo┬┐e b├¬dzie mie├Ž wsparcie, ale nie b├¬d├¬ zdradza┬│ szczeg├│┬│├│w.

GrzegorzB
GoŠ
Wys│any: 2010-08-10, 14:03   

Za par├¬ dni pojawi si├¬ pewnie oficjalna informacja, podobnie jak w Borowianach b├¬dzie sta┬│a op┬│ata zlotowa w wysoko┬Âci 70 z┬│ (10z┬│ rabat za okazaniem karty CARTOONTRABANT KLUB) obejmuj┬▒ca wszelkie koszty noclegowe, organizacyjne, posi┬│ek w sobot├¬ popo┬│udniu.

Viola i RAV b├¬d┬▒ za par├¬ dni ustala├Ž ile ┬│├│┬┐ek jest w ilu domkach i p├│┬╝niej b├¬dzie mo┬┐liwa rezerwacja konkretnych miejsc.

Niebawem ruszy te┬┐ serwis WWW Trabi-EXPO 2010.

Serdecznie zapraszam w imieniu ca┬│ej ekipy organizacyjnej :)

Shadow
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 09:05   

pisze Bross - czyli zloty w celu zarobkowym.... spoko. nic nie m├│wie...

Voo Doo
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 12:28   

Brossu ja r├│wnie┬┐ napisze w skr├│cie. Mo┬┐e najpierw spr├│buj ogarn┬▒├Ž co masz w zamian i ile dostajesz za dane 70 z┬│, zorganizuj, poza┬│atwia┬│, poje┬╝dzij, skoordynuj z lud┬╝mi, spr├│buj poza┬│atwia├Ž sponsor├│w itp. przelicz jeszcze raz ile masz w zamian i zastan├│w si├¬ zanim napiszesz ┬┐e zloty robi kto┬ w celach zarobkowych. A je┬┐eli dalej twierdzisz ┬┐e zloty s┬▒ robione w celach zarobkowych to zapraszam do organizacji SilesiiCZY. Masz pe┬│ne pole do popisu.

Kalisz / eutyfronik
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 12:46   

Brossu ja r├│wnie┬┐ napisze w skr├│cie. Nawet je┬Âli po zlocie zostaje jaki┬ grosz to w 100% idzie na wylaszczenie kolejnego zlotu. ...a organizatorzy i tak finansowo zawsze s┬▒ w plecy.

Galant - YuLaS
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 13:13   

Witam!
Przyk┬│ad koszt pyrkomanii - 90 z┬│ nocleg, 15 zlotowej - za nocleg p┬│acimy w┬│a┬Âcicielowi obiektu, w tym masz naprawd├¬ (jak na zlot) komfortowe warunki- lod├│wka, prysznic w ka┬┐dym domku itd. Z 15 z┬│ musimy op┬│aci├Ž Tor (tak!!! p┬│acimy za niego) naklejki, identyfikatory. Inne koszty ponosimy sami lub jak si├¬ uda sponsorzy. Nie wiem gdzie jest tu zarobek. Ale i tak pozdrawiam.

Lokata
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 13:27   

Ale ┬┐eby zobaczy├Ž jaka praca i jakie pieni┬▒dze id┬▒ na zorganizowanie zlotu, trzeba je┬╝dzi├Ž na wi├¬cej ni┬┐ dwa w roku :).

Wracaj┬▒c do tematu, to na TrabiEXPO obowi┬▒zkowo przyb├¬dziemy. Ju┬┐ si├¬ nie mo┬┐emy doczeka├Ž :)

Pozdrawiamy Jakim&Lokata

Shadow
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 14:00   

Pisze Bross-u ok pominiemy temat kasy
Dlaczego tak kultowy zlot kt├│ry Zawsze odbywa┬│ si├¬ w Krakowie b├¬dzie w okolicach Krakowa ,a nie w Krakowie ? dlaczego nie w pa┬╝dzierniku tylko koniec wrze┬Ânia ? co z tradycj┬▒ ?

wiem ,┬┐e s┬▒ problemy zmieni┬│ si├¬ w┬│a┬Âciciel obiektu itd... ale moje zdanie TrabiExpo powinno odbywa├Ž si├¬ jak zawsze w KRAKOWIE i w PA┬ČDZIERNIKU ,a nie inaczej.

Lokata na 2zlotach to my si├¬ widzimy bo na inne w g┬│┬▒b polski nie ┬Âmigasz.
Ludzie ze ┬Âl┬▒ska zazwyczaj jad┬▒ na Czechy. (a na trabancie ┬Âwiat si├¬ nie ko├▒czy)

ewelina wielog├│rska / str
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 14:18   

Brossu sko├▒cz szuka├Ž problem├│w i czepia├Ž si├¬ ludzi kt├│rzy wypruwaj┬▒ sobie flaki ┬┐eby wog├│le zloty si├¬ odbywa┬│y!!!! jak taki przem┬▒drza┬│y jeste┬ to sam zorganizuj co┬ w po┬│owie takiego jak silesia lub krak├│w czy pyrkomania... zamiast skupi├Ž si├¬ na plusach takich jak wspaniali ludzie z kt├│rymi mo┬┐na spotka├Ž si├¬ w niekt├│rych przypadkach tylko na zlotach, super zabawa, zawsze jakie┬ pami┬▒tki, nagrody za udzia┬│ w konkursach, ciep┬│y posi┬│ek to ty czepiasz si├¬ terminu i miejsca. ID┬Č SI├Ő LECZY├ć NA PESYMIZM ┬»YCIOWY!!!

Andrzej Z
GoŠ
Wys│any: 2010-08-11, 14:33   

na jakim zlocie w g┬│├¬bi Polski widzia┬│ kto┬ Brossa w tym roku ,a nawet w ubieg┬│ym,a mo┬┐e jeszcze by┬│ trabantem i nie na holu???si├¬ ubawi┬│em :-) ))

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: