Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
TrabiEXPO 24-26 IX 2010
Autor Wiadomo¶æ
radzieckii
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 01:37   

I znowu na to cholerne Expo trza jechaæ ;-) Prze%$&@@ne, bo gdzie w PL bym na zlot nie pojecha³, to zawsze mam tak samo daleko. Tegoroczna Silesia z rodzink± kosztowa³a mnie konkretn± kwotê czterocyfrow±, ale wra¿enia by³y bezcenne :-) Charakterystyczna to jest parszywa gêba Kuzyna, albo Wnuqa. Do zobaczenia Mordy, przez Was znowu szukam Trabanta na alledrogo ;-P
 
 
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 18:42   

Grzegorz B. pamiêtaj,¿e ja te¿ partycypujê w tych mega zyskach ze zlotu ;) I Viola te¿ :D A tak z innej beczki to ¿al siê robi czytaj±c co poniektóre texty.Ale zza klawiatury to ka¿dy ¶mia³y.Jak komu¶ nie pasuje nie zapraszamy na si³ê,trudno bêdzie mniej kaski to podzia³u ;P
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 19:05   

My mo¿e te¿ siê pojawimy na chwilkê choæ. I w opakowaniu zastêpczym zapewne. Ale mamy zamiar zajrzeæ:)
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 21:42   

kiedy¶ mnie nie poznawali na zlotach...teraz maj± przesyt!!!!
dlatego bedziemy
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 22:20   

RAV - w tym roku to Wy bêdziecie dzieliæ ja tylko wpadnê po resztê.

Wnuqu - mam nadziejê ¿e wreszcie siê poznamy ;))
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 23:42   

je¶li bêdziecie siê dzieliæ tak jak rok temu to ja chêtnie znowu swoj± dole wezmê :P
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 11:01   

Mo¿e ja te¿ dorzucê swoje trzy grosze - niektórzy mnie znaj± osobi¶cie, niektórzy nie. Bardzo, bardzo bym chcia³ móc je¼dziæ na zloty bez stresu i ogl±daæ mordeczki zapyzia³e popijaj±c zimne piwko... Rzeczywisto¶æ jest jednak jaka jest - czasu nie ma, ¿eby ty³ek dobrze podetrzeæ po sranku. Rodzinê coraz wiêksz± wykarmiæ. Przypilnowaæ i wychowaæ.
Jak kto¶ mi wyskakuje z tekstem, ¿e kwota 70PLN to jest du¿o za 3 dniowy zlot z noclegiem to nie pozostaje nic innego jak pokiwaæ g³ow± z politowania dla takiej kreatury!
Organizacja zlotu wbrew pozorom to bardzo niewdziêczny temat - robota w czynie spo³ecznym zazwyczaj okupiona tym, ¿e trzeba do³o¿yæ kasê z w³asnego portfela. Nie mówi±c o tym, ¿e trzeba wiele rzeczy dopracowaæ, poje¼dziæ, powyk³ócaæ siê, zaplanowaæ... A wszystko najczê¶ciej po pracy lub w weekendy, bo i kiedy?
Ale czy kiedykolwiek jacy¶ organizatorzy narzekali? Nie - bo robi± to dla idei i dla u¶miechu na twarzy ludzi, którzy na zlot przyje¿d¿aj±.
Zloty Trabanciarzy zazwyczaj okraszone s± jakimi¶ atrakcjami - nie ma zatem mowy, ¿e organizatorzy id± po ³atwi¼nie - zbieramy kasê i jako¶ to bêdzie. A je¶li kto¶ przelicza to na z³otóweczki, to jest albo z Poznania albo z Krakowa :) (albo ze Szkocji).
Mo¿na mieæ pretensje, czemu TrabiEXPO nie jest w Krakowie. Odpowied¼ jest prosta! Jest tam, gdzie organizator potrafi³ go zrealizowaæ, gdzie mo¿e ma jakie¶ doj¶cia, mo¿e tam ³atwiej zorganizowaæ co¶. ¦wiête prawo organizatora - zrobiæ zlot tak jak potrafi i jakie ma mo¿liwo¶ci.
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 11:06   

A je¶li kto¶ uwa¿a, ¿e mo¿na taniej i lepiej? Co tym trudnego zorganizowaæ zlot po swojemu? Bardzo proszê! Droga wolna! Zobaczymy czy dogodziæ tylu samochodom i ich ekipom jest ³atwo...
Mo¿e siê komu¶ nie podobaæ, ¿e krakowski zlot jest w Gdowie, mog³o siê nie podobaæ, ¿e przez ostatnie lata jak ko³ki stali¶my pod Galeri± Krakowsk± na zlocie w Krakowie - ale je¶li masz sponosora, on daje kase i organizuje atrakcje - nie mo¿na siê na niego wypi±æ. Jednym siê mog³o podobaæ innym nie. Nigdy wszystkim nie dogodzisz - ale krytykowanie zlotu planowanego na wrze¶niu w sierpniu jest g³upie i puste jak g³owa krytukuj±cego.
Forum jest super dla frustratów! Nieprawda¿? Pogadamy i skrytykujemy po zlocie. A je¶li termin komu¶ nie pasuje? Hmmm... na tej zasadzie chyba obra¿ê siê na wszystkich organizatorów, bo mi nigdy ¿aden termin nie pasuje...
 
 
Krzysztof Michalak(Chris2
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 11:31   

ZBuK-u my¶lê ¿e ekipa Poznañska nigdy nie mia³a pretensji i problemów zwi±zanych z p³atno¶ciami na zlotach dlatego proszê o nie pisanie stereotypowo:)
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 12:38   

Kraków-Poznañ dwa bratanki - do Trabanta i do szklanki (pod warunkiem, ¿e kolejkê stawiaj± Warszawiacy)... stereotypy? eeeee :) Szczera prawda :):):):) Taka autoironia :)
 
 
Krzysztof Michalak(Chris2
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 12:53   

My¶lê ¿e zaakceptuje tak± wersje:-) tak wiêc do mi³eo zobaczenia przy tej kolejce na koszt kolegów z Warszawy:-)
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 14:50   

przepraszam za OffTopic, ale Zbuk przypomnia³e¶ mi kawa³, jak Poznaniak z Krakusem poszli do ko¶cio³a. Poznaniak po³o¿y³ na tacê jednogroszówkê zadowolony ¿e Krakus go oszczêdno¶ci± nie pokona... na co Krakus mówi do ksiêdza: "to za nas oboje" ;-)

Tak wiêc do mi³ego zobaczenia przy tej kolejce na koszt kolegów z Warszawy:-)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 22:34   

Krakus to taki typ co biega w spodniach w paski i czapce z piórem, i do Rynku musi autobusem podmiejskim podje¿d¿aæ ;)
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-17, 15:21   

jest ambitny plan, ¿eby jechaæ. Do zobaczenia mordy.
WnuQ:
Kowaaaaaaaaaalskiiiiiiii;))))
 
 
radzieckii
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-18, 23:31   

To Ty ku¼wa ¿yjesz??!!!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 12