Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
TrabiEXPO 24-26 IX 2010
Autor Wiadomo¶æ
Lokata
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 15:43   

Brosu jak by¶ je¼dzi³ w g³±b Polski to by¶ mnie widzia³ na zlotach. I skoñcz ju¿ marudziæ!!!!! I przestañ za¶miecaæ temat. Za³ó¿ sobie nowy pt." Wynurzenia Brosa".
 
 
Asia & Andrzej
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 16:35   

eeee ale temat dotyczy TRABIEXPO a nie pierdol tego typu...Czekam na mozliwosc rezerwacji miejsc....
 
 
DzorDz601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 16:40   

nie podoba sie to nie przyje¿dzaj i koniec gadki. Miejsce i termin inne a wszystko to jest podyktowane wasza wygoda, zeby by³a w miare ³adna i ciep³a pogoda ¿eby da³o sie w nocy poszalec bez spiny ¿e rano mieszkancy odwdziecza sie kontrola policji i tak dalej dalej ....
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 16:54   

niestety Koro i mnie zabraknie.
¿yczê udanej imprezki:)
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 19:52   

Lokata na 2zlotach to my siê widzimy bo na inne w g³±b polski nie ¶migasz. ale cytrynówka Lokaty ¶miga w g³±b kraju, dobre i to :-P

Wracaj±c do tematu je¶li sytuacja rodzinna pozwoli, zasilê szeregi TrabiEXPO.
 
 
Bross.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 19:53   

A kto¶ czytaæ umie pisa³em ,¿e "na trabancie siê ¶wiat nie koñczy"
czyli to nie zloty trabantowe na te które by³em w tym roku.

pozatym

ewelina wielogórska / strusiek

KRAKOWA NIEMA W TYM ROKU bo chcecie go zrobiæ w jakie¶ miejscowo¶ci po za Krakowem.

wielkie Dziêki za Kraków 2010' mam prawo siê wkurwiæ :D

co jeszcze Ewelina nasze porachunki je¶li nie przebola³a¶ to za³atw to prywatnie ,a nie na forum.


co do holu ostatne pare zlotów wtym trabiExpo i silesiafest dojecha³em bez k³opotów z trabantem
a to ,¿e na 4 inne zloty dojecha³em na lince ,a WRÓCI£EM bez k³opotu to co ? ile osób co¶ traci ?
na Silesie w tym roku 2 osoby nie dojecha³y awaria ³a¶ i silnik innym otwar³a siê maska ,a tylko mnie siê czepiacie ? bo mnie ³atwo zapamiêtaæ wiec taki los co nie.

póki co nie widzê perspektyw by jechaæ na Trabi Expo które NIE odbêdzie siê w Krakowie.

po za tym bieganie z psami nie jest z³e...
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 20:37   

co za roznica czy trabiexpo odbedzie sie w krakowie lub pod krakowem?

poznan nie odbywa sie w poznaniu, frydek nie we frydku, jivka nie w jivce...

ale czy to cos zmienia?
 
 
Shadow
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 21:20   

Bross'owi chodzi o to, ¿e tak jak wcze¶niej jak je¼dzili¶my na ró¿ne zloty (Trabant oraz inne wspólne pasje), spoty, zjazdy czy jakby to nazwaæ to kiedy¶ wszystko kosztowa³o mniej, a teraz widaæ tendencje wzrostow± je¿eli chodzi o koszty tego typu imprez. Jak jeszcze w marcu/kwietniu tego roku p³acili¶my 40 z³ op³aty, a teraz (sierpieñ) nagle za to samo ¿±daj± 90 z³ (program ten sam co poprzednio, lokalizacja ta sama - wiêc na co te 50 z³ idzie?? mam nadziejê ¿e na lepsz± pogodê). Dodam ¿e równie¿ nie chodzi o TrabiExpo, chocia¿ zloty Trabantowe do tanich ju¿ nie nale¿±.

Po prostu gdy wszystko dro¿eje (tylko nie zarobki) to jak tu siê nie denerwowaæ, gdy chcia³oby siê tak jak za dawnych czasów czê¶ciej gdzie¶ wyskoczyæ.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 21:49   

To s± ¶mieszne koszty. Wiêcej na zlocie ka¿dy przepija.
Brosu zorganizuj co¶ pe³n± par±, co¶ wiêcej ni¿ skrzykniêcie ludzi na cho³dzie.

A kto¶ czytaæ umie pisa³em ,¿e "na trabancie siê ¶wiat nie koñczy"
A inni to co? ¦wiata poza Trabantem nie maj±?

Wracaj±c do tematu kosztów. To co? Jak kto¶ zarobi³by jakim¶ cudem kilka stówek na organizacji zlotu to co?

Jaki hotel pod Krakowem da nocleg na wekend za 70z³?? Nie licz±c innych rzeczy. Jaka inna impreza kosztuje w Polsce 70 z³otych z dwoma noclegami?
Brosu, nie masz pojêcia a do tego masz z³y dzieñ. Jutro bêdzie lepszy ;)
Pozdrawiam
 
 
Bross.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 22:32   

pisz±c s³owa ,¿e "na trabancie siê ¶wiat nie koñczy" mia³em na my¶li ,¿e moje hobby nie koñczy siê na trabancie i w miarê mo¿liwo¶ci je¿d¿ê tam gdzie mogê je¶li chodzi o pasjê ... i wspomnê ,ze trabant to nie jest mój jedyny ¶rodek transportu tylko brak auta z hakiem...

Co do noclegów to za 2osoby za 2 nocki p³acili¶my z Shadow 80z³ warunki lepsze ni¿ na innych imprezach ale hotel Mariot ***** to to nie by³.

Ka¿dy ma prawo wyraziæ swoje zdanie.
moje jest takie; to mi nie pasuje i tyle.

to chyba na tyle.

koniec Tematu (wywodu Bross'a)
 
 
ewelina wielogórska / str
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 23:19   

Nasze porachunki juz dawno zalatwione podjedz do Olka po pieniadze (jak bylo ustalone na silesi)lub zabierz bude i spadaj na drzewo. I koniec tematu budy! A co do wczesniejszego wpisu to naprawde tylko ty masz ztym problem co swiadczyo tym ze powinienes sie zastanowic zdrowo zanim cos napiszesz .
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 23:21   

Wiecie co? Z ca³ym szacunkiem, ale kur... polecam pojechaæ na zloty FSO. Ostatnio mia³em okazje byæ na zlocie pojazdów wyprodukowanych przez FSO. Zlot odby³ siê w Czerniewicach. Generalnie wpisowe 55 za auto. w tym by³o jedynie to, ¿e koszulkê dostawa³ TYLKO kierowca+naklejki na auto. by³o to puste pole i toytoye czy jak to sie tam pisze. Zero atrakcji. Osobi¶cie by³em co najmniej zniesmaczony ca³ym zlotem, ¿e o ludziach tam bêd±cych nie wspominam.
Osobi¶cie uwa¿am, ¿e warto jest daæ te parê z³otych czy to 60 czy nawet 90 od osoby. Fajnie jest mieæ jaki¶ lepszy komforcik itp:) Nie przejmujcie siê pierdoleniem kogo¶ tylko ludziska róbcie zloty!! :) Kto bêdzie chcia³ to i tak przyjedzie. Ja wiem ile to pracy kosztujê organizatorów, i nawet je¿eli ka¿demu z nich chocia¿ benzyna by siê zwróci³a, to moim zdaniem nie ma w tym nic z³ego.
Co do TrabiExpo- ja i tak jadê ju¿ tradycyjnie. bo nie wa¿ne czy w Krakowie, czy obok, wa¿ne ¿e z ziomkami co maj± wspóln± pasje!
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 23:41   

przy okazji.. Pyrkomania mo¿e byæ w Poznaniu - hotelik blisko toru (tam gdzie zlot Porsche ¶pi) 200z³ sam nocleg pasuje? hihhi
Na powa¿nie - ceny rosn± wszystkiego wiêc zlotów te¿. Podczas studiów mixol S kupowa³em po 9,5z³ , dzi¶ jest po 16,50 z³.
Organizator chce zapewniæ podstawowe warunki, a to kosztuje.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 23:48   

hm. to dziwne, u mnie mixol dalej po 9,50 :)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-12, 09:50   

Wielka szkoda, ¿e w tym roku rezygnuje siê z drogich domków, pozbawia mo¿liwo¶ci stania w korkach w rozkopanym w Krakowie w drodze na zlot i podczas niego.
A Kraków to chyba ka¿dy widzia³ na wycieczce szkolnej lub koloni, a kto nie widzia³ niech sobie w TV poogl±da.

Op³ata zlotowa wyliczona jest w prosty sposób: jest to 0,601 kosztu pe³nego baku paliwa z olejem, taka ma³a ideologia ;)
Wszystkie koszty to mo¿e wyjd± pi±tkê na uczestnika, a reszta to czysty zarobek, ale to cicho-sza bo bêdzie za du¿o chêtnych do dzielenia kasy w¶ród organizatorów.
;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13