Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
IFA Meeting 2010 GNIEZNO
Autor Wiadomo¶æ
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-28, 14:49   

Mysle ze tak kolo 11/12 bedzie start rajdu zeby do 14/15 skonczyc bo w miedzy czasie zaczna sie konkurencje na terenie a zal zeby ci co startuja w rajdzie przegapili dobra zabawe na miejscu tez:)
najlepiej niech ci ktorzy chca brac udzial w rajdzie niech sla info na klub@trabrygada.gnieznocity.com -jaki pojazd kierowca pilot. i zrobie wstepna liste co umozliwi szybkie zalatwienie
 
 
Jagoda Rosiak
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-08, 14:37   

je¿eli tylko dostanê wolne w pracy to zawitam :D
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-08, 17:25   

no fajnie fajnie,¿e co¶ siê temat rusza i mam nadzieje ¿e pojawi siê spora grupa trabantów bo o to chodzi:)
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 17:04   

Je¶li zdrowie pozwoli to ja te¿ piszê siê :)
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-11, 23:49   

JaJer by³ by to dla mnie zaszczyt!! Znów wspólnie pobawiæ siê:) Tylko pamiêtaj m³odego nie zapomnij zabraæ:) heheh naprawdê fajnie by³o by jak by "stara gwardia" przyby³a-od pierwszego Trabi Szo³ troche czasu mine³o wiêc licze na was:)
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 23:37   

Ludzie co tak skromnie odwiedzacie temat??!! nikt nie przyjezdza??!! w zeszlym roku data nie pasowala kazali wrocic na wrzesien a teraz:) wpadajcie szykuje sie wiele wiele niespodzianek
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-17, 09:29   

na festyn miejski zaprasza akwizytor :]
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-17, 22:44   

ugryze siê w jêzyk!! bo mistrzem OT jeste¶ w³a¶nie ty akwizytorze!!


zapraszam na strone www.ifameeting.gnieznocity.com w razie pytañ proszê pisaæ na maila klubowego. Oferuje pomoc dla osób, które nie mog± spaæ w namiotach lub autach. Mamy hostel, w którym doba za pokój 2/4osobowy wynosi 70z³otych!!
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-18, 08:07   

Wystarczy przejrzeæ statystyki postów w tym temacie
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-18, 13:13   

Wypowiem siê krótko w imieniu swoim i reszty ekipy z Prus Wschodnich. bardzo wstêpnie wybieramy siê na: 4 Traby i 1 mo¿e 2 World-burgi - oko³o 12 osób. Konkretne deklaracje wyjazdu poznam po weekendzie tj po sob-nd spocie integracyjnym.
A co do noclegów w hotelu to super propozycja dla starszyzny, bo jako¶ tak nie napalaj± siê na namioty we wrze¶niu, a noce potrafi± ju¿ byæ zimne.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-18, 23:00   

Super DANOLLES, ¿e wpadacie tak± ekipa:) mi³o a magik (po prostu tego nie skomentuje)
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-19, 11:07   

I tym razem mam nadzieje ze nie bedziemy reanimowac wartburga tak jak w bieszczadach hehe
 
 
trabi80
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-19, 17:45   

A'prpos zimnych nocy, na III Trabiszo³ w nocy by³o -2 (szron na namiotach), a nikt nawet dzieci nie narzeka³y na zimno. Sorry, moja ¿ona narzeka³a.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-20, 12:16   

oj Trabi80 nie tylko twoja;P heheh ale co do pogody:) to nie ma co krakaæ nasze Pogodynki niestety nigdy prawdy nie mówia:) a liczy siê atmosfera!!
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-23, 12:55   

Je¶li kto¶ by chcia³ nocleg jestem w stanie dowiedzieæ siê o wolne miejsca.
Za 70z³otych s± pokoje na ul. Witkowskiej(troche daleko od zlotu ale tani pokój i godny)
Hotel Mieszko ul.Kostrzewskiego blisko terenu zlotu. Ceny pokoi od Ceny pokoi kszta³tuj± siê nastêpuj±co:
1 osobowy 84 - 160 pln
2 osobowy 90 - 210 pln
3 osobowy 120 - 290 pln
Apartament 180 - 340 pln
Dostawka 1 osobowa 20 pln
Pies 20 pln
Parking strze¿ony 9-20,- pln
¦niadanie 1 osobowe (stó³ szwedzki) 19 pln

Oraz jest mo¿liwo¶æ wynajêcia pokoju w Collegium Europeum Gnesnensis przy ul. Kostrzewskiego i tam koszt ponoæ(informacje od wynajmuj±cych czasem) to 35osoba-w³asna ³azienka itp itd!! Wszystko do sprawdzenia w internecie.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytañ do SQL: 13