Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
IFA Meeting 2010 GNIEZNO
Autor Wiadomo¶æ
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-14, 14:15   

to ja tez muszê w takim razie przyjechaæ i zobaczyæ pomarañczê :D Danielu, dasz siê przejechaæ?
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-14, 17:18   

To muszê przygotowac miejsce dla Qek'ów... heh mi³o a QBS mo¿esz napisac mniej wiêcej ile przewidujecie Trabów z Qekami?? ¯ebym wiedzia³ jak rozdzielic pr±d dla was!! no i mi³o bêdzie zobaczyc wasze paszcze:) ju¿ siê doczekac nie mogê:)
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-15, 00:02   

co bêdzie to bêdzie. Ja tam za nikogo nie odpowiadam jak tylko za siebie mogê mówiæ. Czy przyjadê z qekiem, czy bez, czy w ogóle to siê oka¿e 2 tygodnie przed zlotem albo i pó¼niej.
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-15, 00:04   

i nie zapominaj, ¿e ju¿ ³ód¼ nie jest jedynym, miastem z qekami ale jest ich 17 w ró¿nych miastach: uæ, kêpno, katowice, warszawa, poznañ, tarnobrzeg, lublin, rzeszów, wiêc mo¿esz siê spodziewaæ ju¿ teraz na ka¿dym zlocie, ¿e kto¶ z domkiem wpadnie.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-16, 00:30   

no i mi³o by by³o jak by¶cie zrobili ma³y camp-fest na IFA MEETINGU
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 22:24   

Qb'¶ w zasadzie to za to co zrobi³e¶ Trabowi doprowadzaj±c go do takiej ..... padaki to chyba nie powinienem... Ale jak Trab nie bêdzie protestowa³ (samo wiesz ¿e miewa³ humory), to mo¿e zmiêknê i dostaniesz kluczyki :-)
A jak z op³atami za zlot, czy co¶ nt. ??
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 23:52   

Panie ja go takiego z padaczk± kupi³em i tylko pó³ roku pomêczy³em dodatkowo :) to dwaj poprzednicy go tak zaje¼dzili.
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 09:55   

pomarañcza dobra by³a :)
w nocy w Zwickau przykry³a mnie podsufitk± :)
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 22:48   

Witam co do kosztów ¶mia³o mogê ju¿ informacjê zamie¶cic.
Koszt wjazdu auta - 35 z³otych plus za ka¿d± osobê po za kierowc± 5 z³otych(koszt na ca³y zlot)- aktywni cz³onkowie Trabrygady 25 z³otych
Koszt wjazdu motoru - 25 z³otych plus za ka¿d± osobê po za kierowc± 5 z³otych(koszt na ca³y zlot) - aktywni cz³onkowie Trabrygady 15 z³otych
Zapewniamy 30 miejsc noclegowych w du¿ych wojskowych namiotach(zasada kto 1 ten lepszy)!!
Zapewniamy punkt gastronomiczny, który oferuje naprawdê w dobrej cenie napoje(piwo), oraz jedzonko - karkówka, kie³baska, zapiekanka, hot dog, frytki.
Co do startu zlotu oficjalnie zapraszamy od 10 wrze¶nia na teren Stada lecz je¶li komu¶ wygodniej bêdzie na przyk³ad przybyc ju¿ 9 wrze¶nia nie ma to najmniejszego problemu, organizatorzy bêd± ju¿ na terenie od 8 wrze¶nia przygotowywac wiêc furtka otwarta. pozDDRawiamy i zapraszamy do zapisów na www.ifameeting.gnieznocity.com
 
 
Bartosz "Go³±b&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-27, 23:23   

Chyba ruszê te stare ko¶ci i siê pojawiê:)Oby do zobaczenia:)
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-27, 23:31   

No i takich ludzi brakowa³o:) nareszcie odzew starej gwardii ciekawe jak reszta siê zapatruje na gniezno;)
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-28, 10:50   

O Bartek ty ¿yjesz? Ju¿ siê ba³em, ¿e przez mojego dzwona skoñczy³e¶ robiæ zloty i da³e¶ sobie spokój z trabami.

Johnek a Robury te¿ liczysz jak auto czyli 35 z³?
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-28, 11:28   

Julek pojazdy typu ciê¿arowy i ci±gnik(bo takie zosta³y równie¿ zaproszone) p³ac± 40z³otych a reszta tak jak pozostali. A planujesz przyjechac Roburem:)
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-28, 11:54   

W sobotê rano bêdzie odbywa³ siê rajd. Trasa oko³o 30/40km na koñcu trasy próba zrêczno¶ciowa.
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-28, 13:56   

A co w ¿argonie zlotowym znaczy "RANO"? ¿e wczesnym popo³udniem tak? ;-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12