Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
OLSZTYN wybieramy logo dla Oddz. Warmia&Mazury
Autor Wiadomo¶æ
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-30, 20:11   

bo 25 lipca nd. bêdziemy organizowali zlocik z paroma atrakcjami
szkoda ¿e w planach nie wziêli¶cie pod uwagê Centralnego Zjazdu Pojazdów Komunistycznych - by³aby okazja zrobiæ premierê naklejki na zlocie :)
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-30, 21:12   

Moze tydzien wczesniej zrobic??to bym byl na Waszym spotkanku??? jestem do 22 tylko i wlasnie wybiore sie moze na tez zlot moj pierwszy w zyciu notabene pojazdow komunistycznych
a moze przyjedziecie do Kortowa 20 trampkai pod DS 2??ale jazda by byla :)
zartuje chetnie sie spotkam :)
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-01, 00:59   

jedynka jest cacy. zbuk! Trabant tez nie pierwszej mlodosci jest, wiec logo takie jak by to robiono 20 lat temu jest na miejscu.
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-02, 09:47   

Kurcze.... Faktycznie szkoda, ¿e dograli¶my siê do Centralnego Zjazdu Pojazdów Komunistycznych, ale mam nadziejê zmobilizowaæ ekipê w wrze¶niu i z 5 fur pogoniæ na Gniezno.
A co do terminu 25 lipca no musimy zostaæ w Olsztynie, bo bêdziemy obchodziæ 70 urodziny najstarszego Trabanciarza - a on niestety za daleko nie lubi siê zapuszczaæ, tym bardziej ¿e jest inwalid± - Hycomat z 90r. przebieg 8000 km.
Robak dziex za pochlebn± opiniê o logo, którego wyszycie na koszulce (m.in ze wg. na prostotê i jednolit± barwê) bêdzie kosztowa³o 4,50 PLN za koszulkê.

:-) : Bachur - kawa stygnie, wpadasz?
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-02, 13:21   

alez oczywiscie -ze wpadam-podaj mi gdzie i kiedy moge i w jakich godzinach ewentualnie bo ja za bardzo nie moge sie oddalac z Kortowa bo jestem wychowawca dzieciakow
druga sprawa jest taka ze 25 tego powinienem byc jeszcze w Olsztynie wiec dogadamy sie...

jak cos to namiary na gps zebym dojechal i kawki z mleczkiem chetnie sie napije :)

ps widzialem ze numer podales i jestes na liscie ratunkowej :) wiec sie zdzwonimy ok?

moze jutro mi sie uda powiedzmy w godzinach 10-11 przyjechac :)
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-02, 15:13   

w sobotê i niedzielê s³abo stojê z czasem, ale wal ¶mia³o... czekam na telefon
 
 
Bartosz "Go³±b&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 22:26   

No niech mnie kule bij±-Trabanciarz w Olsztynie w DS 2 a ja te¿ w DS ale w 119.Niestety nie mam tu Trabanta ale na piwo bym siê umówi³:)Daj znaæ kiedy mo¿na pogadaæ a mojego Traba widzisz teraz w prawym górnym rogu:)

PozDDRawiam
Bartez
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-13, 17:28   

wbijajcie do mnie tel 798794287. Od paru dni le¿ê na zmianê pod Trabantem i Wartburgiem:) mo¿na przyjechaæ wypiæ piwo ewentualnie powybrzydzaæ hehe
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-14, 11:50   

ALBO wpadnijcie za zlocik lokalny 25 lipca. Od raz poznacie wiêksz± czê¶æ ekipy. parking pod Urani± ul. Piu³sudkiego oczywi¶cie Olsztyn :) a potem grill
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-14, 23:31   

ul.Pi³sudskiego :)
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-15, 09:38   

jestem caly czas w DS2 -pytac o pana Bachura :)-co do 25 lipca to musze cos wymyslec bo jestem w pracy ale mysle ze da rade na Uranie dojechac :)
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-15, 20:28   

Panowie Marcn i Piotrek dzieki za spotkanko-przejazd po Olsztynie z Wami to czysta przyjemnosc -DDR
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-24, 17:58   

Zlot to trochê za du¿o powiedziane ale ¿yczê mi³ej zabawy, widzia³em w telewizji ¿e macie koñcówkê pogody! ;-) Do zobaczenia
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-24, 18:24   

zobaczymy jak jutro bedzie jak na razie da rade z pogoda-traabant ze starachowic jest wiec zawsze to o jedno autko wiecej :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12