Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
SilesiaFest2 2-4.07.2010
Autor Wiadomo¶æ
Goofy
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-05, 14:11   

My równie¿ chcieli¶my bardzo bardzo podziêkowaæ za udany zlocik :) Fajnie zobaczyæ Was znów praktycznie po roku czasu a czuæ siê jakby¶my siê tydzieñ nie widzieli :P Atmosfera zlotowa bezcenna.
Organizatorowie - zrobili¶cie kawa³ dobrej roboty :) Pomys³ ze zmian± koncepcji zlotu na bardziej zamkniêt± moim zdaniem trafiony. I tak zrobili¶my sporo zamieszania na ulicach Tarnowskich Gór ( zarówno trabantami jak i pieszo ) :P Fajne atrakcje i konkurencje, ¿urek pycha :)
Podoba³o nam siê bardzo i ju¿ nie mo¿emy siê doczekaæ nastêpnego zlotowania w Borowianach :)
Nawet Trabant na Silesji nie kaprysi³.(tu chyba monopol ma Adick :P )

Pozdrawiamy i do nastêpnego,
Ela & Goofy
 
 
KornelKiss
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-05, 19:04   

Hello .
http://silesia.kornelphot....hu/galleryview
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-05, 19:17   

Kornel how about way to Magyar :) ?
Any problems?


Do Organizatorów.
Mam zapalenie krtani i niemal nie mówiê nic, tzn mówiê, ale nie s³ychaæ.
I tu propozycja.
Sko³ujcie jakie¶ zamra¿arki do wódki, bo ciê¿ko pijê siê to ciep³±/ch³odn± ciecz i dodatkowo organizm siê buntuje :P
 
 
kemi
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-05, 20:01   

I ja te¿ dziêkujê wszystkim za ¶wietny zlot! Super zabawa, wspania³y odpoczynek i rewelacyjna integracja! nie tylko JJ straci³ g³os - mój te¿ ucierpia³ po sobotnich popisach na karaoke ale siê op³aci³o!
Do zobaczenia na nastêpnych zlotach - mam nadziejê, ¿e tym razem ju¿ Trabantem Leszkiem :)
 
 
KornelKiss
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-05, 20:35   

Discounting it myself felt that myself broke out very much in the evening on a Friday well. There was an experience to have bought your meeting.I was first, but i loved it everything.on the road driving homeward me too, and Freddienek he had tiny technical problems, what he managed to remedy, and we got home luckily with a late night.
Thanks for everything.

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
 
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-05, 22:12   

kilka fotek na dobranoc;D
 
 
76lysy
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 00:45   

dzieki onanizatorom za zajebiaszczego zlota,i za cierpliwosc,ktorej ponoc nie bylo.
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 00:53   

by³o super.choæ jak wyjechali¶cie to siê cicho zrobi³o.
brawo tak trzymaæ pe³na integracja familii trabantowej bez zbêdnego rozg³osu.Przykro ¿e zastêpczym ale choæ dupka DDR
P.S.po waszym wyje¼dzie komarów by³o tyle samo i wody ciep³ej nadal nie by³o...
 
 
76lysy
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 00:58   

uwaga.vodo juz cos na tematpisal;jesli macie jakies dziwne pogryzienia wbijajcie do lekarza.tez bylem na pogotowiu i u rodzinnego,teraz mam w ch.antybiotykow,ponoc to sa jakies zjebane meszki po powodzi niebezpieczne.oczywiscie to nie wina organizatorow
 
 
Shadow
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 01:07   



Zdjêcia ze zlotu
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 08:47   

Meszki to by³y rok temu na Pyrkomani. Nie da³o siê g³êboko odetchn±æ bo mo¿na by³o po³kn±æ kilka. Na nogach mia³em ¶lady pogryzieñ chyba przez 3 miesi±ce!
Tu by³ lajcik. Tylko jedno ugryzienie mnie jeszcze swêdzi, ju¿ powoli schodzi.
 
 
MarkusM
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 09:14   

Wysz³o cosik takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=2PmOmbIpIPg

Mi³ego wgl±du :-)
 
 
MarkusM
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 09:16   

Albo w ten sposób:

Przyk³adowy link

Jeszcze raz big thanks dla organizatorów i mi³ego ogl±dania :-)
 
 
fabisia
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 11:56   

i ode mnie kilka zdjêæ :)
 
 
Demeter József
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-06, 14:51   

Chcia³bym podziêkowaæ ca³emu imieniu EMTC z organizatorów spotkania by³o ¶wietnie! Choæ by³y problemy z powrotem do domu, ale bez wiêkszego wypadku mamy w domu. I przede wszystkim podoba³o, ¿e organizatorzy staraj± siê przedstawiæ zabytków (np. elektrowni). Tych, którzy przychodz± z daleka, jest szczególnie interesuj±ce. Jedynym problemem by³o to, ¿e stracili¶my wiele razy, gdy udali¶my siê do kolei, a nie byli¶my w stanie vetélkedõkrõl. Uporz±dkowaæ, te rzeczy powinny byæ lepiej kontrolowane, a tak¿e pomóc uczestnika powinna byæ lepiej forgalmoban Trabantosokat. W przeciwnym razie, bardzo zadowolony ze spotkania, pójdziemy w przysz³ym roku, zapraszamy!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12