Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Spot trabanciarzy OLSZTYN i okolice 16 maj
Autor Wiadomo¶æ
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 22:44   

Komtur chor±gwi olsztyñskiej kompaniji Cartoon Trabant relacjonuje lokalny zloty mi³o¶ników i sympatyków niemieckiej my¶li technicznej:
Zlot wypad³ wzorowo, w zwi±zku z czym serdecznie dziêkujê wszystkim uczestnikom a szczególnie tym, którzy przybyli swoimi maszynami. Podsumowuj±c ³±cznie by³o 12 Trabów i 1 Warburger 1,3 co napawa optymizmem co do przysz³o¶ci oddzia³u warmiñsko-mazurskiego. Bardzo mi³o zaskoczyli nas Policjanci, którzy przeprowadzili w kolumnie nasze maszyny przez centrum miasta i stare miasto oraz olsztyniakom, którzy przybyli przyjrzeæ siê z bliska naszym maszynom. Krótko mówi±c Ekipa Warmia Mazury – TAK TRZYMAÆ i szykowaæ zbroje na GRUNWALD :)
 
 
anula1987
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 11:51   

A ja ¶licznie dziêkujê za pomoc przy reanimacji mojego Tramposza (jak zwykle nie oby³o siê bez niespodzianek;) Pozdrawiam ekipê i czekam na info o kolejnych spotkaniach;)
 
 
emi
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 15:17   

ej! fajnie chyba by³o :) z chêci± wybra³abym siê na nastêpny, profesjonalna oprawa i oganizacja a przy okazji promocja!
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 19:30   

heheheh :) Widzê An87, ¿e skoro wpisujesz, to dojecali¶cie jako¶ z Micha³em do domu :) Szczun za odwagê i zaciêcie tym bradziej, ¿e przejechali¶cie nawiêwcej km by dotrzeæ na Spot. Emi nastêpnym razem zapraszamy do Olsztyna, to by³o pierwsze spotkanie i oczywi¶cie by³o trochê ba³aganu i chaosu, ale wszytko przyjdzie z czasem. Odzia³ Trabanciarzy Ermland und Masuern dopiero jest na etapie raczkowania, ale bardzo szybko siê uczymy i wkrótce zaczniemy stawiaæ pierwsze kroki :) Tym razem by³o b. fajnie by³y inf. w mediach, eskorta policyjna przez miasto - maj±ca na celu przeprowadziæ nas przez miasto tak by¶my za³amiali jak najmniej przepisów :) Nastêpnym razem w organizacjê wci±gnê wiêcej osób i pojedziemy po ca³o¶ci tj.: z finezj± i polotem.

Poziom trudno¶ci organizacyjnej tego zlotu by³ moim zdaniem na poziomie EASY, czas podnie¶æ poprzeczkê i szykowaæ maszyny na kolejnej spot, tym razem poziom trudno¶ci MEDIUM lub INTERMEDIATE (tak jak w Colin McRae Racing).
A MENU nastêpnego zlotu na chwilê obecn± przewiduje:
1. Formalne za³awienie i wydzielenie dla Nas jednego rz±dku na parkingu pod Szubenicami
2. Jak siê ³adnie ustawimy i ograniemy oddamy siê na chwilkê w rece dziennikarzy, a niech wszelki duch Nasze Traby i Wartby chwali
3. Formale za³atwienie policyjnej eskorty, która w kolumnie i na sygna³ach poprowadzi nas przez miasto - w³±cznie z przeja¿dzk± przez Stare Miasto - wstawiony na wakacje zakaz ruchu. Formalne za³awienie grillowania - by³o za³arwione i tym razem - ale bedziemy trzymaæ fason i za³atwimy na nastepny zlot :)

Ju¿ podsumowuj±c. Emi zapraszamy na kolejny spot i inf ile maszyn zje¿dza siê w 3mie¶cie (tak z ciekawo¶ci, bo chcia³bym wiedzieæ jak wypadamy wna tle tak wielkiej aglomeracji). A uczestnikom serdeczne Bóg zap³aæ za przybycie, w szczególno¶ci wspó³organowi oraganizuj±cemu monster'owi trabantowi- czytaj. Kamilowi.

PS ostrzegam, apetyt ro¶nie w miare jedzenia i chodzi mi po g³owie organiacja wiêkszego Spotu, jakie¶æ 2-3 dniówki - mo¿e z udzia³em waæpanien i waszmo¶ciów z: Kujaw, Mazowasza, Podlasia i Pomorza. No ale to na razie pozostaje w sferze marzeñ, trzeba je¶æ ma³± ³y¿eczk±, co by siê nie zach³ysn±æ :)
 
 
anula1987
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 19:45   

Ha, dojechali¶my bez ¿adnych problemów! I piszemy siê na kolejne spotkania;)
A macie ju¿ mo¿e link do fotek z wczoraj? Bo ja te¿ chcê!
 
 
Grze¶
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 21:05   

Witam!! Byli¶my na zlocie ca³± rodzin±. By³o bardzo fajnie. Z tego wszystkiego zapisa³em siê na forum CT. I czekamy na wiêcej.
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 21:17   

Colin McRae RALLY nie racing
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 22:09   

Racja Machoony Rally :) Dziêki za poprawkê, a to znaczy ¿e czyta³e¶ ca³e wypociny, tak¿e dziêki równie¿ za cierpliwo¶æ.

Abstrahuj±c od szczegó³ów technicznych, to kolejny spot jest nieunikniony, a o do zdjêæ to proszê o chwilkê cierpliwo¶ci, pogrywam od ch³opaków i wrzucê na jak±¶ stronkê. A jutro na prywatne miale roze¶lê listê Spis Powszechny Trabanciarzy i przeprowadzê weryfikacje poprawno¶ci miali (kurcze niektórzy wpisali siê takim maczkiem ¿e ledwo odczyta³em).
Aaa i podrzucajcie pomys³y na prezent dla naszego Weterana na 25 lipca - ma wtedy 70 ur.
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 22:18   

PS w gwoli wyja¶nienia: 5 wpisów wy¿ej wymieni³em woj sasaduj±ce z Ost Preusen , tylko dlatego ¿e jeszcze nie czujemy siê na si³ach, na organizacjê ogólnokrajówki :) za rok mo¿e dwa....
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-18, 03:27   

Za³ujê ¿e nie mog³em trochê polepszyæ statystyki swoim ¿eby wiêcej dwusuwów by³o:)
Czekam na zdjêcia które sami robili¶cie. A co do zlotu 2-3 dniowego to trzeba byæ rzeczywi¶cie zapaleñcem i mieæ du¿o nerwów ¿eby sie do tego zabieraæ
 
 
emi
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-18, 13:17   

hmmm co do ilo¶ci Trabów na spotach w 3mie¶cie :) trudne pytanie. Jest nas ma³a grupa, od lat ci sami zgrani acz lekko anarchizuj±cy :) jakby tak wszystkich sprê¿yæ, naprawiæ usterki wszystkich naszych Trabów tak, ¿eby ka¿dy by³ zawsze na chodzie to bêdziemy mieli ok 20 Trabów (czasami na jednego Trabanciarza przypada wiecej ni¿ jeden Trabant), Wartburga i VW ogórka. Ale ju¿ dawno nie by³o tak, ¿eby wszyscy siê stawili na spocie. Czasem jak trzeba to siê nawet i autem zastêczym na spota jedzie. Jak mamy 10 maszyn to jest mega wielki spot ;)
ja tak sobie piszê a sama na spocie to chyba by³am ostatnio w lutym, ale ja jestem usprawiedliwiona (patrz podpis) , ale ju¿ wracam to bede podnosiæ frekfencjê.
a w pierwszych dniach czerwca mam sprawê do za³atwienia w Olsztynie, mo¿emy zrobiæ zapoznanie :)

teraz mi siê przypomnia³o!
na studiach w Gda mieszka³am na stancji z Bartkiem W. z Olsztyna, i on mia³ Traba (Trab w Olsztynie mieszka³) bo koñczy³ szko³ê samochodow± i jako pracê dyplomow± robi³ jak±¶ przeróbkê silnika czy co¶ takiego. Ciekawe co teraz porabia bo nam siê kontakt ca³kowicie urwa³ jak sie wyprowadzi³am. Mo¿e go znasz danolles ? :)
 
 
monster trabant
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-26, 22:02   

elo Trabanciarze ;) ustalili¶my wstêpnie z Danielem termin nastêpnego spotkania 26-27 czerwiec , lub 3-4 lipiec . bibka u mnie na dzia³ce z noclegiem . Bêdzie super zabawa przy beczce z piwkiem , swojskim chlebusiem , smalczykiem i ogórkami ma³solnymi . mniam mniam . wszystkich serdecznie zapraszamy
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-01, 20:54   

Szkoda, ¿e przysz³y termin pokrywa siê (prawie) ze zlotem na ¦l±sku...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12