Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
podró¿e trabantem
Autor Wiadomo¶æ
mrzysty601
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-21, 13:21   

witam czy s³yszeliscie o Czechach którzy byli w Kazachstanie trampkiem lub kolesiach z Wieliczki którzy smigneli maluchami do mongolii teraz wybieraja sie miedzynarodowa tras± e40 ³±cz±c± Francje z kazachstanem do przejechania ok 18 tys.km mo¿e po³±czyc si³y i do³±czyc do nich trabantem.By³a by to fantastyczna podró¿ po³aczenia dwóch aut które zmotoryzowa³y Polske.Mia³em jechaæ motorem (byæ moze tak jeszcze bedzie-jezeli nie znajd± siê chetni z cartoontrabant).
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-21, 14:41   

a my¶la³e¶ o kosztach tej imprezy :) ?
my planujemy impreze 7000km i koszta to bite kilka tysiêcy :)
 
 
KamiL_ON
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-21, 18:20   

trzeba miec fantazje.....

J ? kiedy ta wyprawa ?
 
 
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-21, 18:22   

siema, a gdzie to taki wyskok J.J. planujesz, i czy co¶ wiêcej bêdzie Traboli? je¶li to nie tajemnica narodowa;}
 
 
mrzysty601
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-21, 19:21   

narazie szukam szaleñców którzy podjeli by sie takiej podró¿y,kolesie z maluchów zebrali sporo kasy od sponsorów dobijali sie poprostu do drzwi ró¿nych instytucji i uda³o sie zapi±æ bud¿et.Doswiadczenie po europie mam juz spore zje¼dzi³em 18 pañstw pociagami,samochodami i ostatniego roku motocyklem romet z-125.Mysle teraz aby wyskoczyc poza europe afryka-dakar lub azja kazachstan lub mongolia.JJ jezeli odpicujesz sprzeta i nadal bedziesz za wyprawa i zabraniem mnie w ni± to mogê pomóc doswiadczeniem,napewno kas± i troche mechanik± teraz nie mam trampa ale kiedys mia³em i robi³em przy nim wszystko sam.Niestety dzieli nas spora odlag³osc zebysmy mogli wspólnie grzebac przy trampie bo jestem z w-wy ale ten problem napewno tez da si rozwiazac.
http://www.slowriders.pl/zlombol.html

http://www.transtrabant.cz/big-journey/
 
 
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-21, 20:09   

to nie¼le tam u Was napada³o:)
 
 
mrzysty601
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-27, 15:33   

A moze s³yszeli¶cie o z³ombolu imprezie która rusza z Katowic no Stambu³u autami wartymi ok 1000 pln.
http://www.zlombol.pl/
 
 
panmajor
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-28, 23:31   

Fajna zajawka :)
 
 
mrzysty601
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-29, 23:40   

zbieram chetnych do zakupu,remontu i do wspólnej wycieczki do Stambu³u trampkiem.Do przejechania ok 6000 km,ca³y dochód z reklamy na naszym bolidzie idzie na dzieciaki z domów dziecka.Poszukiwane osoby z doswiadczeniem turystycznym,mechanicy,kierowcy na zmiane,osoby otwarte i z poczuciem humoru,oraz niestety wyp³acalne finansowo poniewa¿ ca³e przedsiêwziêcie poch³onie nieco grosza.Zainteresowanych zapraszam do pisania na mrzysty@wp.pl lub na stronach forum.
 
 
mrzysty601
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-22, 12:48   

niestety sprawa wyjazdu trochê sie pogmatwa³a uda³o sie nawet namówic kilka osób lecz ja muszê odpusciæ.Pisz±c temat nie mia³em zielonego pojecia ale teraz juz wiem ¿e ¿ona ma termin porodu na pa¼dziernik wiêc nie mogê zostawiæ jej samej i to na dwa tygodnie.Inne moje podró¿e mozna zobaczyæ na mojej stronce http://www.mrzysty.pl/ zapraszam do lektury.
 
 
mrzysty
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-21, 23:19   

Witam po d³u¿szej nieobecnosci, urodzi³o mi sie dziecko i musia³em troche pozmieniaæ plany, za trampkiem zaczynam rozgl±dac sie na nowo nawet cosik znalaz³em pod warszawka, nied³ugo wybiore sie na oglêdziny.Oczywiscie nadal ma to byc samochód do podrózy, a nie na pokazy, ma byc w pe³ni sprawny ale nie konieznie ma pieknie wygl±daæ.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-14, 18:53   

che che czy¿by tarczyn :) ? wygl±da obiecuj±co :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,74 sekundy. Zapytañ do SQL: 13