Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pyrkomania 2010
Autor Wiadomo¶æ
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-04, 18:21   

Tak czytam sobie ten temat i dochodzê do wniosku ¿e z roku na rok jest coraz gorzej. W ubieg³ym (kto¶ pamiêta?) te¿ zdarzy³o siê kilka przykrych sytuacji.

Mnie to skutecznie zniechêca do odwiedzania zlotów trabantowych.
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-04, 18:29   

zdecydowanie duzo wiecej jest milych wspomnien.
 
 
aguska87
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-04, 19:38   

ja siê podpisujê pod przedmówc± machoony`m.
z mojego otoczenia nikt nie pi³ okocimia, wiêc nie pomogê w demaskowaniu obrzydliwego z³odzieja. pewnie ma jakie¶ problemy natury mêskiej i musi to sobie jako¶ wynagrodziæ.
zlot kameralny, ale bardzo przyjemny. za rok te¿ przyjadê i zostanê na d³u¿ej.
dziêkujê, dobranoc
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-04, 20:18   

W przysz³ym roku:

"Spo¿ywanie piwa na terenie zlotu tylko za okazaniem paragonu."

bez paragonu to te szpilki ,cukier i mrówki :p tylko czy mrówek starczy...
 
 
Lokata
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-04, 21:01   

Lokata i Jakim dziêkuj± organizatorom za kolejn± Pyrkomaniê:)by³o rewelacyjne!!!!!! by³o zacnie!!!!!!

Gzik z pyrami pychotka!!!! Te¿ sobie zrobiê, tym bardziej ¿e znam ten tajemniczy sk³adnik.

Wielkie podziêkowania dla ekipy remontowej Janusza i Wojtka. Bez s³owa pro¶by zabrali siê za naprawê hamulców. Dziêki nim bez stresu dojechali¶my do domu.

Co do gin±cych fantów, to kto¶ bez honoru i zmêczony ¿yciem. Bo móg³ siedz±c wypiæ kradzione piwko.

Jakim serdecznie dziêkuje Ogonowej za dredy:)Szyde³ko ju¿ naby³am.:)

Ogon trzymam palce.

Wszystkich pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnym zlocie.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-04, 21:19   

czy¿by naj³adniejszy orygina³ zlotu zaliczy³ dacha ? shit happens :/ Fajnie mojego by³ego granata zobaczyæ, chyba dalej w extra formie :), a reszta to same pijackie mordy :]
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-04, 22:45   

Kurewstwo na zlotach jest faktycznie coraz czêstsze. Nie martw siê Kuzyn, mnie w Krakowie 2008 ca³a reklamówka browarów zginê³a, któr± dosta³em od Arczera, wiêc ten smakosz z³odziej czuje siê ju¿ dwa lata bezkarnie :/ Na szczêæie na tym zlocie mnie nic nie zginê³o ani nikt mi nic nie zniszczy³, wiêc mo¿na powiedzieæ, ¿e by³ udany :)

I jeszcze nie podoba mi siê postawa niektórych "trabanciarzy" mêcz±cych od rana ¿a³osnymi piosenkami na poziomie durnych dzieci z podstawówki powtarzaj±cych kilka razy tê sam± klasê! "A gdyby tu by³o przedszkole, w przysz³o¶ci...?"

Generalnie ¿a³ujê, ¿e nie zostali¶my na ca³ym zlocie, bo by³o bardzo mi³o i sympatycznie jak zwykle w tej wielkiej rodzinie. Dziêki i do zobaczenia na kolejnym zlocie :)

Jedn± rzeczy tylko poprawcie za rok. Mianowicie Clip clop to nie wszystko, bo cz³owiek tez potrzebuje siê wyk±paæ, a nam by³o bardzo g³upio i trudno chodziæ po ludziach i prosiæ o to ¿eby mo¿na by³o siê wyk±paæ czy umyæ zêby. Bo skoro przewidzieli¶cie ludzi w namiotach czy w kempingach to fajnie by³o by pomy¶leæ o nich do koñca, ¿eby nie trzeba by³o kombinowaæ tylko i¶æ w wyznaczone miejsce i np wzi±æ prysznic, bo w koñcu za jakie wygody p³acili¶my te 15 z³ za noc?

I mo¿e wtedy kuzyn i inni nie mia³by problemu, ¿e co¶ ginie i kogo za to obwiniaæ.


Pozdrawiamy, Kuba i Marta :)
 
 
Krzysztof Michalak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-05, 09:22   

Masz racje Qbs o tych prysznicach,ale z w³asnego do¶wiadczenia wiem ¿e jest w stanie wyk±paæ siê jedna maksymalnie dwie osoby i w tym ma³ym zbiorniku jaki ma prysznic przeno¶ny jest lodowata woda która nagrzewa siê dwie godziny:D Tak czy inaczej poprawimy siê w tej kwestii na nastêpny zlot w Poznaniu:D PozDDRawiam
 
 
Ogon
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-05, 09:32   

AAha! Ja jeszcze chcia³ bym zaznaczyæ, ze prawdziwy gzik z pyrami, jest wtedy jak pyry s± gotowane w mundurkach!!!! A zosta³y obrane pod moja nieobecno¶æ :/
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-05, 10:10   

a rzodkiewki nie powinno w tym byc tyz?
 
 
Ogon
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-05, 11:10   

Tak jak mówili¶my, zale¿y od gospodyni, czasami daj± rzodkiewkê, czasami szczypiorek... Ja robi³em klarowny :D
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-05, 12:14   

mo¿e skowyrny :)?
 
 
monia
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-05, 13:30   

parê fotek
 
 
Luker
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-06, 00:12   

To by³ gwa³t na pyrach z gzikiem, leniuchom nie chcia³o siê obieraæ pyr z ³upin !
I rzodkiewki nie powinno byæ, ale jak masz smaka...
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-06, 08:30   

Przeca obrali w³a¶nie na zlocie. A Ogon w innej szkole uczony i nie obiera.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 13