Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pyrkomania 2010
Autor Wiadomo¶æ
AdamLUB
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-05, 09:41   

Witam, w tym roku chcia³bym pierwszy raz wybraæ siê na Pyrkomanie. Czy kto¶ móg³by mi przybli¿yæ temat? Np czy jest jakie¶ wpisowe itp... Co jest konieczne do zabrania na zlot:D z góry dziêkujê
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-05, 15:59   

witaj.
Wszytko zale¿y od tego czy bedziesz mieszka³ w domku czy namiocie(który przywieziesz).W domkach s± ³ó¿ka po¶ciel i czajnik a nawet tv.
Na ka¿dym zlocie jest tzw op³ata zlotowa(wpisowe,gadzetowe etc.)oraz op³aty za osobo-noc.Dobrze miec w³asne papu,piciu i jak±¶ zastawê do tych frykasów.Generalnie jak na biwaku co przywieziesz to masz czego nie przywieziesz nie masz,albo po¿yczasz....
to chyba tyle.Mi³ego zlotowania
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-05, 17:51   

Tak dla informacji/przypomnienia tu¿ obok o¶rodka jest sklep spo¿ywczy, który jest czynny pomimo ustawowego zakazu handlu w ¶wiêta. Tak wiêc jak czego¶ zabraknie - daleko nie ma. Nawet lepiej: szczê¶ciarze którzy wstan± wcze¶nie maj± szansê na ¶wie¿e bu³ki :-)

Wnuq stre¶ci³ ci w³a¶ciwie najwa¿niejsze.
Szczegó³y co do op³at oko³ozlotowych i warunków bytowych podamy wkrótce.

pozDDR
 
 
AdamLUB
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-05, 18:40   

Dziêki bardzo za informacje :) obowi±zkowo jestem na zlocie:) Pozdrawiam!!
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-07, 19:04   

no sklep spoko zaopatrzony tabletki tez maja na bol glowy i papier toaletowy:) na nieszczescie kubusia z wrocka:) papier biore w tym roku swoj bo nie mam zamiaru biegac co chwile bo sie skonczy:)) heheh bedzie w tym roku groobo:)
 
 
Baca
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-07, 19:41   

Witam Was wszystkich choæ jestem Trabanciarzem ju¿ bardzo d³ugo to bêdzie to mój pierwszy zlot wiêc mówie do zobaczenia :)be¿owy trabik zawiata :)
 
 
Krzysztof Michalak
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-08, 15:12   

Zapraszamy wszystkich i przypominamy ¿e funkcjonuje ju¿ lista obecno¶ci na stronie:pyrkomania.pl
Do zobaczenia na Pyrkomani 6 PozDDRo
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-20, 23:41   

Siê wpisa³em do listy obecno¶ci ale ile ludu ze sob± przywiozê to jeszcze nie wiem i nie by³o opcji zeby zaznaczyæ. Od 2 do 5 osób + ja. Wpisa³em tylko siebie
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-21, 11:26   

5 osób i ty??!! ty masz przyczepkê pod traba podpinan±:P hehhe nie no Kuzyn mam nadzieje, ¿e poka¿esz co tam 353 robi:) bo od nas 353 jedno te¿ siê dokula:)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-22, 15:35   

Przyjadê na 2 auta Trampek i Panda. A jak znajomi siê zdecyduj± to oni te¿ swoim.
U mnie Trabant i Panda s± dwuosobowe :)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-26, 16:14   

Chcia³em zasugerowaæ co¶ moim ulubionym organizatorom mojego ulubionego zlotu ;)
Wiadomo ¿e na torze s± wspania³e atrakcje ale... przyda³a by siê g³o¶na muza dla widzów ogl±daj±cych ka¿de z prób. Ja to wyobra¿am sobie tak ¿e przy ka¿dej próbie fajnie by³oby us³yszeæ jakie¶ mocne rytmy, chocia¿by z samochodu z dobrym audio. Pamiêtacie jak to robi³ "Be³chatów"? :)
Na torze s± przeprowadzane równolegle 3 próby (odk±d siêgam pamiêci±), potrzebne s± 3 x audio dla zagrzania publiki i startuj±cych.
Mogê mieæ jeszcze jakie¶ pomys³y racjonalizatorskie jak mi co¶ przyjdzie do g³owy? :)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-26, 16:17   

Mo¿na Wam jako¶ pomóc pomimo ¿e mieszkam hektar dalej?
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-27, 10:27   

Witam! Kuzyn dziêki za pomys³ we¼miemy to pod uwagê i powinno wypaliæ. By³em Be³chatowie i wiem o co loto. Widaæ, ¿e niektórzy wiedz± do czego s³u¿y forum - tylko chwaliæ.
Dodam, ¿e jak co roku nie bêdzie gastronomii na torze - obiekt mamy wynajêty w ¶ci¶le okre¶lonym czasie i nie mo¿emy przed³u¿aæ. Poczêstunek zrobimy po powrocie na o¶rodek. Pozdrawiam
PS. Jak macie sugestie ¶mia³o pisaæ przecie¿ zlot jest dla WAS.
 
 
Jagoda Rosiak
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-29, 09:35   

Witam Kolegów!
Po raz pierwszy wybieram siê na PYRKOMANIE i interesuje mnie wpisowe (chocia¿ przybli¿one z ostatnich lat). Rozwa¿am nocleg pod namiotem w przypadku, gdy za domek trzeba bêdzie zap³aciæ furmankê pieniêdzy. Razem ze mn± zawitaj± dwie osoby.
Trabiszcz z Zielonki pozdrawia.
Jagoda
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-30, 06:21   

I w zesz³ym roku i dwa lata temu koszty by³y takie:
Wpisowe - 15z³ (jednorazowe za osobê)
Domek - 30z³ (za osobonoc)
Namiot - 15z³ (za osobonoc)

W tym roku powinno byæ tak samo lub podobnie. Krótko po ¦wiêtach podamy dok³adny plan zlotu, jego koszty, warunki, korzy¶ci i zagro¿enia ;-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytañ do SQL: 7