Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
KLUBOWY KALENDARZ z TRABANTAMI
Autor Wiadomo¶æ
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-20, 19:14   

ju¿ czas wiêc rzucam pierwsze informacje...
- jak w tym roku na przysz³y planuje 2 formaty:
a) wisz±cy formatu A3 pionowy stron 12+ok³adka -
b) ma³y biurkowy stoj±cy kalendarzyk z kartkami formatu A6 (wielko¶æ pocztówki) poziomo z 12 stronami
- niestety ceny posz³y w górê (mo¿e nie du¿o ale jednak zauwa¿alnie)
kalendarz A3 - 45z³
kalendarz A6 - 15z³
co do wzoru... robi siê :)
ale podobny bêdzie do tegorocznego...
kwesti± do ustalenia jest czy ma byæ od lutego (bo styczeñ 2010 by³ umieszczony w tegorocznym) czy wracamy do "jednorocznej" formy...
wola³bym powrót do "jednorocznej" formy...
druk i sk³ad trochê wiêc trzebaby w miarê szybko podj±æ decyzjê i szykowaæ siê do wp³at - mo¿e tym razem uda siê zawiesiæ kalendarze ju¿ 1 stycznia :)
dlatego na mejla xiedzuWYTNIJ_TO@o2.pl proszê o przesy³anie informacji:
kto, sk±d, ile kalendarzy i które typy...
i tak jak pisa³em po zesz³orocznej edycji - ani sztuki (oprócz moich w³asnych) nie wydrukujê na kreskê inwestuj±c pieni±dze z w³asnego bud¿etu - przez 4 lata perypetii z zamówionymi a nie odebranymi i co wa¿niejsze nie zap³aconymi kalendarzami (choæ w zesz³ym roku by³o z tym du¿o lepiej), z wysy³aniem mejli ponaglaj±cych i wys³uchiwaniu narzekañ tych co ju¿ wp³acili i ju¿ by chcieli... ju¿ siê nauczy³em i nie bêdzie lito¶ci - p³acisz-drukujê-masz wiêc nie warto czekaæ na ostatni± chwilê.
postrofizga
xiêdzu-autor
 
 
Pasjonat
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-20, 20:34   

1 sztuka format A3 , bardzo proszê.
Xiêdzu a co z pomys³em na zamieszczenie zdjêæ naszych bardzo ³adnych Trabancików , my¶lê ¿e na pewno znalaz³o by siê 12 lub 24 trabantów które mo¿na by w nim zamie¶ciæ.
Pozdrawiam
 
 
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-20, 21:17   

w±tek by³ ju¿ poruszany na ct, jak równie¿ w rozmowach prywatnych z mn±...

do¶æ du¿o nerwowych sytuacji przysparza mi robienie tych kalendarzy (zw³aszcza proces zamawiania-wp³at-itd) i nie mam ochoty wys³uchiwaæ narzekañ typu: "a czemu wacka trabant a nie polka", "a ten kicka trabant to ma z¿arte progi a w kalendarzu jest" itp itd.
a wierz mi po kilku latach wydawania kalendarzy oraz znajomo¶ci tematu kalendarzy w innych klubach tak bêdzie... nie sprawdzaj± siê te¿ jakie¶ ankiety który wybraæ bo musia³bym zacz±æ robiæ kalendarz w marcu ¿eby wszyscy siê wypowiedzieli...

dlatego zamieszczam zdjêcia z mojej kolekcji folderów reklamowych trabanta i zdjêcia "z ¿ycia trabanta"
zdjêcia z ¿ycia trabanta umieszczam bo:
primo - zaczyna brakowaæ ju¿ zdjêæ "katalogowych" - w koñcu folderów trabanta nie by³o wydanych a¿ tak wiele (choæ nadal s± takie których nie mam w swojej nie ma³ej ju¿ kolekcji)
drugie primo - s± niezwykle klimatyczne ale równie¿ (a mo¿e g³ównie) dziêki temu, ¿e by³y robione w czasach gdy trabant by³ norm± na ulicach a ulice by³y cudownie szare :)

i tak ju¿ chyba zostanie... a na pewno na przysz³y rok...
 
 
gier'u
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-20, 23:51   

Czy isteniej mo¿liwo¶æ jakiego¶ podgl±du jak bêdzie wygl±da³ sam kalendarz lub zdjêcia z folderów oraz z "¿ycia trabanta"?
 
 
Sebastian
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-21, 12:40   

Podaj jeszcze koszty wysylki zeby odrazu cala kase wplacic.
 
 
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-21, 19:15   

zdjêæ przysz³orocznego kalendarza jeszcze nie poka¿ê - pisa³em wzór robi siê i jeszcze ostatecznie mo¿e siê ró¿niæ nieco od tego co ju¿ mam zrobione
generalnie klimat bêdzie podobny do tegorocznego...
a tak wygl±da/³ tegoroczny (dla tych co nie maj±)
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
koszt wysy³ki zale¿y m.in. od ilo¶ci kalendarzy
dla orientacji ogólnej mo¿na zajrzeæ na cennik poczty polskiej - poczta-polska.pl
 
 
Asia & Andrzej
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-22, 00:21   

Jak moge to koro mamy juz styczen to moze bedzie od lutego bo jednak styczen juz mamy a np w tym roku uda nam sie pozbierac chetnych i dojda na 1 stycznia a za rok znowu powiesimy w lutym oczywiscie jak beda...Ja osobiscie tez zamawiam ale dokladnie ile i jakich to napisze ci na @ do poniedzialku.Ps od jakiegos czasu korcilo mnie by zaczac ten temat ale nie bylem pewien czy bedzie CI sie chialo po zeszlym roku...
 
 
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-22, 12:58   

zapomnia³em dodaæ jeszcze, ¿e cena kalkulowana by³a dla druku 50 szt du¿ego kalendarza(w zesz³ym roku by³o 56) i 40 szt ma³ego (w zesz³ym roku by³o 42)
je¿eli nie zbierze siê takie zamówienie prawdopodobnie kalendarze nie bêd± drukowane - koszt wzro¶nie wtedy na tyle du¿o, ¿e wielu z tych, którzy zamówili/zamówi± po podanych cenach, po podwy¿ce zrezygnuje a to zmniejszy nak³ad i zwiêkszy koszt (b³êdne ko³o) - dlatego albo drukujemy tyle albo wcale...
na dzi¶ wstêpnie zamówionych: 4 du¿e i 3 ma³e (w tym moje) + dwa zamówienia bez podanej jeszcze ilo¶ci...
 
 
warcab
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-22, 15:41   

Ja te¿ tradycyjnie zg³aszam zamówienie na kalendarze
dla mnie jeden ma³y i jeden du¿y :)
 
 
Arek CB
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-23, 17:01   

Mo¿e z znów dostane na imieniny......... :)
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-23, 17:46   

Aby tradycji sta³o siê zado¶æ i ja równie¿...
Mail w³a¶nie idzie...:)
 
 
Asia & Andrzej
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-24, 11:52   

wiadomo juz czy kalendarze beda od stycznia czy od lutego??
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-25, 13:16   

Zamówiê tradycyjnie dwa albo nawet trzy :)
Mo¿e cztery?

mo¿liwie szybko wy¶lê zamówienie!
 
 
emi
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-27, 19:25   

my te¿ siê piszemy , tradycyjnie.
zaraz wy¶lê zamówienie!
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-30, 11:22   

3 du¿e
2 ma³e!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13