Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
szukam fajnej........
Autor Wiadomo¶æ
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-22, 16:31   

A jak nazwaæ kobietê która leci na duro? ;)
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-22, 17:20   

Dykciara.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-22, 20:44   

ja tak± znalaz³em :P
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-22, 20:49   

Kumpelek ja jako¶ takiej nie mogê znale¼æ... Ta co jest tylko sie wku****a i ogranicza moje marzonka na trampola w kombi :D
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-22, 21:53   

hehe, bo ja mam tak± taktykê. ¿e je¿eli dziewczyna mnie poznaje, to poznaje mnie z Trabantem;p a jak nie z Trabantem to i tak siê od razu o nim dowiaduje i wtedy ju¿ wie o co chodzi. Jak blachara to od razu odbija ode mnie, a jak normalniejsza panna to zagada co¶ na temat Traba itp..
Zreszt±, ja mam zawsze przy sobie co¶ zwi±zane z Trabantem tak¿e ukryæ siê tego nie da:)
Ale to wszystko nie jest takie kolorowe, bo jak dziewczyna znosi to hobby, to Ty te¿ musisz jakie¶ jej pierdo³y znosiæ... no niestety nie ma nic za darmo;P
Ale czasem mi³o jest, jak co¶ grzebie siê przy kartonie, nagle nikt czasu nie ma ¿eby pomóc, a dziewczyna przyjdzie i co¶ przytrzyma itp:) (bez zbêdnych skojarzeñ;))
nawet ostatnio mi pisa³a, ¿e siê nudzi w domu i rzuci³em ¿artem opcjê ¿e przyniosê jej trochê czê¶ci do wypolerowania.. a ona siê zgodzi³a.. no ale ja tam w sumie ola³em temat... i dzisiaj tak siedzimy i ona nagle do mnie z tekstem: "kochanie, to kiedy mi przyniesiesz te czê¶ci do polerowania?"

:D

Generalnie nawet na zlotach Trabanciarzy jest trochê samotnych dziewczyn :D
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-23, 08:12   

ze ¶wieca takiej szukaæ :) Kumpelek gratulujê dziewczyny :)
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-23, 09:31   

Zbyt piekne zeby by³o prawdziwe........mo¿e sierra tak dzia³a.D
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-23, 10:12   

Dziêki Magik:) niestety je¿eli chodzi o Trampki to miêdzy mn±, a ni± jest ok, ale je¿eli chodzi o takie co¶ jak lojalno¶æ itp to ju¿ jest gorzej.. i w tej kwestii to ona zawodzi :( ale to nie temat na publiczne forum;p

Bogdan- ee tam, zanim ona zobaczy³a Sierre to siê nas³ucha³a o mnie i o Trabancie od moich kumpli itp itd..;P a sam wiesz, ¿e jak Trampek ¶miga³ to je¼dzi³em Trampkiem, a nie Sierra :)
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-23, 12:49   

bo to na slasku :)
 
 
Sebastian
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-23, 21:58   

ze ¶wieca takiej szukaæ :)
A te ¶wiece to maj± byæ ISKRY czy NGK bo kilka postów wcze¶niej siê spieracie i ju¿ nie wiem z czym na miasto chodziæ :)
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-24, 10:30   

Tak sie ska³ada, ¿e ¿onê ju¿ mam, ale jak siê poznali¶my to ja je¼dzi³em trabem po remoncie i jej ojciec te¿ trabem siê rozbija³. Nigdy trabi siê jej nie podoba³, bo ha³asowa³ i kopci³. Je¿d¿±c ze mn± nie wstydzi³a siê ch³opaka z fordem kartonem:) Od pó³tora roku latam na paralotni, to woli ¿ebym szed³ do gara¿u remontowaæ trabiego, ni¿ mam jechaæ na loty:)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-24, 14:08   

Arek a du¿o kosztowa³ Ciê papier uprawniaj±cy do latania paralotnia?
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-24, 22:57   

I i II etap kursu to koszt 1500z³, oczywi¶cie na w³asnym sprzêcie. Jest dro¿ej o 30% jak na sprzêcie szko³y szkoli. Jest jeszcze etap na latanie paralotni± z napêdem i tu dodatkowy koszt 1000z³.
Link do jednego z moich lotów
http://www.youtube.com/watch?v=lcFC8ri6cBQ
Fajna sprawa polataæ sobie troszeczkê, czekam na warunki pogodowe, a co za tym idzie, na kaprysy mojej ¿ony i jej spojrzenie prosz±ce: ZOSTAÑ, NIE LEÆ:)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-25, 01:07   

elegancka sprawa, zastanawiam siê jak szkolenia wygl±daj±, jaki¶ instruktor czuwa nad prowadzeniem paralotni przez Ciebie? Czy najpierw sama teoria a praktyka to puszczali was na g³êbokie wody? ;p
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-25, 13:28   

Nie chcia³bym rozpisywaæ siê na forum na temat paralotniarstwa, bo mog± posypaæ siê s³owa protestu. Zapraszam wiêc pod 604373099, gg, lub skype po wcze¶niejszym zmówieniu siê. Odpowiem na wiele pytañ, lecz pisanie o tym jest do¶æ uci±¿liw± spraw±. Jest wiele zagadnieñ, które ³atwiej omówiæ, ni¿ opisaæ. Dodam, ¿e na pomorzu nie ma du¿ych górek tylko kilka ma³ych i parê klifów na których siê lata. Osobiscie wybra³em latanie z napêdem z braku tych wzniesieñ. Nie muszê je¼dziæ po 60, 100, lub 140km, ¿eby sobie polataæ. Istnieje równie¿ mo¿liwo¶æ lotów swobodnych holowanych. Wyje¿dzam za Koszlin ok 5km na wielgachne pole, rozk³adam sprzêt i wio w górê. Jad±c do rodzinnego domu 40km pod Koszalinem zabieram sprzêt ze sob± i jak pogoda pozwala, to jadê na ³±kê, lub pole i siê tak¿e lata. Zazdroszczê wszystkim, tym co mieszkaj± na po³udniu Polski:
1. Jest tam wiêksze skupisko trabanciarzy.
2. Jest du¿o górzystych terenów do latania.
Paralotniarstwo to hobby tak samo drogie jak trabanciarstwo:)
Oczywi¶cie jedno i drugie daje mi wiele frajdy, a do tego jest siê odmieñcem w pozytywnym tego s³owa znaczeniu.
PozDDRawiam i zapraszam spragnionych wiedzy do kontaktu:)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12