Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[¦L¡SK] Trabantowy Puchar w Zawodach na Orientacje 2009
Autor Wiadomo¶æ
Wiktor/ EL Wiktorro
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-16, 01:28   

Witam. Chcia³bym zaprosiæ na pierwsze zawody z serii Trabantowego Pucharu w Zawodach na Orientacje.

Czas i miejsce:
Niedziela, 15.03.2009, godzina 15.00, Gliwice, miejsce zbiórki zostanie podane w pó¼niejszym terminie
Koszt: symboliczne 1z³ od za³ogi na ka¿dych zawodach

Wiêkszo¶æ zainteresowanych ju¿ wie o co chodzi w takich zawodach ale dla niezorientowanych ju¿ mówie. Ka¿da za³oga (za³oga = samochód) dostaje odemnie karte startow± i fragment planu miasta. Na planie miasta zaznaczone s± punkty kontrolne (ok 10). Punktem kontrolnym jest latarnia, drzewo lub s³up z umieszczon± na nim czê¶ci± z trabanta.
Zabawa polega na jak najszybszym odnalezieniu tej czê¶ci i rozpoznaniu jej. Nale¿y wpisaæ na karcie startowej co to za czê¶æ. Karte startow± z wypisanymi czê¶ciami jakie znajdziecie nale¿y mi oddaæ na mecie
Wygrywa osoba która bêdzie mia³a najlepszy czas przejazdu. Do czasu przejazdu doliczane bêd± minuty karne za nieodnalezienie lub ominiêcie punktu kontrolnego (10 minut karnych za ka¿dy punkt).
Za³ogi bêd± startowaæ w odstêpach 5 minutowych (chyba ¿e frekfencja dopisze to bêdzie mniej). W celu u³atwienia odnale¼ienia poszukiwanych czê¶ci dostaniecie do wgl±du podpowiedzi.

Trabantowy Puchar w Zawodach na Orientacje bêdzie siê sk³ada³ z 3-4 zawodów w ci±gu roku. Za zajêcie odpowiednich miejsc w ka¿dych zawodach bêd± przyznawane punkty do klasyfikacji generalnej:
1 miejsce - 10pkt
2 - 7pkt
3 - 5pkt
4 - 3pkt
5 - 2pkt
6 - 1pkt





Wyniki zawodów i suma punktów do klasyfikacji generalnej bêd± og³aszane zawsze w dniu zawodów, wieczorem na forum Cartoon Trabant oraz na ¦l±skim Forum Trabanciarzy.
Nastêpne edycje zawodów bêd± organizowane w miastach niedaleko Gliwic ale na pewno nie w Gliwicach

Nagród nie przewiduje...mam nadzieje ¿e dobra zabawa we wspólnym gronie bêdzie wystarczaj±c± nagrod± (chyba ¿e w miêdzy czasie znajdzie siê jaki¶ sponsor...ja go nie bêde szuka³ bo nie mam ani kontaktów ani czasu)

Mimo ¿e zawody w nazwie maj± trabanta to zapraszam do uczestnictwa wszystkich zmotoryzowanych bez wzglêdu na ilo¶æ posiadanych cylindrów pod mask± czy ilo¶æ wykonanych suwów przez t³ok.

Po imprezie mo¿emy siê spotkaæ na wspólny soczek lub piwko
 
 
Jakim
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-18, 23:04   

¦wietny pomys³ :) Z do¶wiadczenia wiem, ¿e to znakomita zabawa :) Oczy;)wi¶cie bêdziemy :)
 
 
Wiktor/ EL Wiktorro
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-04, 00:10   

Wiêc og³aszam ¿e spotykamy siê w Gliwicach w Niedziele 15.03.2009 o godzninie 15.00 na parkingu sklepu DECATLON przy centrum handlowym ARENA. Znajduje siê ono przy DK88 (stara autostrada)

Link do mapy

Info dla przybyszów z dalekich stron: ulica pszczyñska w okolicach A4 i zjazd z A4 na ulicê pszczyñsk± jest zamkniêty

Zawody odbêd± siê bez wzglêdu na warunki atmosferyczne
Proszê uzbroiæ siê w co¶ do pisania i podk³adkê (¿eby nie pisaæ na kolanie).
 
 
grzybcio
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-05, 17:38   

Tak jak mówi³em ju¿ w gliwicach na spocie, mega dobra inicjatywa jak tylko mi siê uda a my¶lê ¿e tak to bede [: pozDDRawiam
 
 
shardac
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-10, 22:53   

A ja bede schodzil wtedy z Wielkiej Raczy. Pierwsza edycja niestety mi przepadnie :(
 
 
Wiktor/ EL Wiktorro
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-12, 00:19   

Jak ju¿ wcze¶niej pisa³em spotykamy siê o 15 lecz jakby znale¼li siê spó¼nialscy to jeszcze przed 16 bêd± wypuszczane za³ogi. Po zawodach proponuje spotkanie na soczku/piwku w pubie TAJEMNICZY OGRÓD w Gliwickim centrum handlowym (GCH), gdzie bêdzie meta zawodów. Wjazd na parking GCH od strony ulicy Zwyciêstwa
PozDDRawiam i zapraszam do wspólnej zabawy
 
 
Kargul
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-12, 09:17   

hhmmm kusz±co;p zobacze jak czas pozwoli i czy bêde mia³ chêtn± za³oge w moim trabie;p mo¿e wbije bo daleko nie jest;p
 
 
jakub712
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-12, 20:03   

moze wpadne ale niestety nie trabem (wartburg 1,3 lpg) bo aktualnie nie mam trampka zadnego ktory smiga
 
 
Kargul
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-14, 22:12   

niestety ja nie dam rady, dzi¶ urwa³em wachacz z ty³u:( szkoda bo chcia³em wpa¶æ
 
 
Wiktor/ EL Wiktorro
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-15, 19:38   

Frekfencja nie dopisa³a, trochê przez pogodê, trochê przez niedokoñca sprawne samochody i trochê przez spó¼nialskich :)W zawodach wzie³y udzia³ 4 za³ogi, poni¿ej czasy przejazdów i punkty do klasyfikacji generalnej

1. Stasz i Natalia - 45min - 10pkt
2. Machoony i Ptysiowa - 43min+10min karnych = 53min - 7pkt
3. Przemek i Adam - 70min - 5pkt
4. Lokata i Anamoon - 89min + 20min karnych = 109min - 3pkt

Dziêkujê za udzia³ w zabawie. Nastêpna edycja odbêdzie siê w po³owie maja, dok³adniejsze informacje przeka¿e jak bêdzie trochê bli¿ej do maja. Planowane miejsce zawodów to Knurów lub Zabrze.

Lokata napisz mi na którym ¶mietniku te trampki by³y i jaki to by³ rozmiar, mo¿e jeszcze siê do czego¶ nadadz± :D
 
 
Lokata
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-16, 20:47   

Ja nie wiem...kartkê zgubi³am, deszcz pada³, jaki¶ dziadek nas napastowa³, co¶ zaczê³o zgrzytaæ, a do tego ulice kto¶ poprzestawia³ w Gliwicach (Wiktor to Twoja sprawka). Ale i tak by³o fajnie.:):):) Pozdrawiam dzielnego i wytrwa³ego kierowcê.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 14