Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Wasze Trabiki przed zima?
Autor Wiadomość
Phyt0n
Gość
Wysłany: 2002-12-01, 23:03   

Pytam, bo wczoraj napadalo sniegu (wiem na pewno ze w polnocnej czesci woj. kujawsko-pomorskiego - Tuchola, Chojnice i wszystko co jest po drodze do Bydgoszczy), a ja dzisiaj sobie pokonalem trase ok. 80km z Tucholi (moje rodzinne miasto) do Bydgoszczy ... No i calkiem fajnie mi sie jechalo - nie za szybko - 60-70km/h - bo sniegu na drodze pelno, ale pokonywal wszystko bez problemu ...
I jeszcze to moje pytanie - jakies specjalne przygotowania czynicie do zimy? Oprocz zimowego plynu do spryskiwaczy, plynu do chlodnicy i opon zimowek - czy zakladacie czy nie? Bo ja to raczej nie ... :-( (
Pozdrowienia!

[%sig%]
 
 
ÂŁukasz
Gość
Wysłany: 2002-12-01, 23:46   

Ja zmieniam pÂłyn w chÂłodnicy w moim 601. :)))
a tak na serio to to chyba nic nie bede robil, bo poki co to jeszcze stoi na parkingu policyjnym...
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2002-12-02, 18:45   

Akumulator naladuj, wyczysc wszelkie styki. Po wyczyszczeniu spryskaj WD40 i nie powinno byc zima problemow.

[%sig%]
 
 
Phyt0n
Gość
Wysłany: 2002-12-03, 19:05   

Zrobilem wlasnie tak z akumulatorem - czyli naladowalem go na maxa i ojciec jakims czyms mi prysnal styki ... Juz chyba wszystko jest ok ... ;-) )
a moze cos jeszcze?
heh ...dzisiaj taka fajna marznaca mrzawka padala i trabbi wygladal prawie jak ten zamarzniety ... ;-) ofcoz w mniejszym stopniu ...
Pozdrowienia!

[%sig%]
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2002-12-03, 20:40   

Witam. U mnie podobnie od wczoraj. Sopelki juÂż nawet zaczynajÂą zwisaĂŚ:) No i problem byÂł dostaĂŚ siĂŞ do bagaÂżnika bo tak piĂŞknie zostaÂł przykryty rĂłwniutkÂą warstewkÂą lodu:) A szyby oskrobaĂŚ z tej przezroczystej milimetrowej warstewki - brrr - makabra. Pozdroofka

[%sig%]
 
 
Phyt0n
Gość
Wysłany: 2002-12-04, 01:40   

heh ... no mnie dzisiaj 2x ta przyjemnosc drapania szyb spotkala ... pierwszy raz kiedy okolo 13.30 chcialem pojechac do sklepu, i drugi raz - kiedy okolo 20.00 chcialem bryknac do kumpla ...
to drugie starcie trwalo 20minut, a po pierwszym nie bylo juz nic widac, ze cokolwiek robilem wczesniej ...
dla mnie bomba po prostu ... ale trabbi zapalil od pierwszego razu (tylko ze zgasl za chwile - taki jego urok) mimo ze zimno jak smok ...
najgorsze jest to ze teraz znow pada ... i rano od nowa ... ehh ...musze sobie odmrazacz w psikawce (nie w sprayu!) kupic, bo to dobra rzecz ... ;-)
Pozdrowienia!

[%sig%]
 
 
Phyt0n
Gość
Wysłany: 2002-12-11, 12:09   

a jeszcze jedno pytanie mi przyszlo do glowy odnosnie zimy...
czego uzywacie do odmrazania szyb?
bo kupilem odmrazac w psikawce (nie w sprayu jak zaznaczylem wczesniej), ale to dziala tak sobie ...
czyzby drapanie to byl najlepszy sposob?
Pozdrowienia!

[%sig%]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12