Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Nowy Regulamin Zlotów
Autor Wiadomo¶æ
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-16, 08:59   

wiêc tak... wiem ¿e to nie wszystkim siê podoba, ale powoli klub idzie w kierunku formalizacji czyli dzia³ania jako osobowo¶æ prawna. wi±¿e siê to z pewnymi "aktami prawnymi" które w takim klubie musz± obowi±zywaæ. g³ównym jest statut klubu ale nie o tym chcia³em... opracowany m.in. przeze mnie regulamin zlotów jest z³y niepoprawny i narzucony... zrozumia³em to i wobec proponujê. na moje konto mejlowe trabee-xiedzu(ma³pa)o2.pl proszê o przesy³anie swoich propozycji regulaminu zlotów który móg³by obowi±zywaæ na wszystkich zlotach... oczywi¶cie ka¿dy organizator do tego regulaminu bêdzie móg³ dodaæ punkty potrzebne na jego zlocie (np. zakaz palenia gumy na Piotrkowskiej na Trabimanii)... chodzi o ogólne zasady których trzymaæ powinien siê ka¿dy kto chce uczestniczyæ w zlotach i bawiæ sie nie stwarzaj±c problemów organizatorom i innym zlotowiczom... proszê oprzesy³anie swoich propozycji regulaminów a nie wysy³anie regulaminów innych zlotów z sugesti± ¿e z tego mo¿na skorzystaæ... powód: ten regulamin który powsta³ tworzony by³ w³a¶nie m.in. przez kopiowanie punktów regulaminów innych zlotów... i jest z³y ...wiêc czekam... i ¿yczê weny
postrofizga
p.s. oczywi¶cie te same propozycje mo¿ecie umieszczaæ w tym w±tku ale i tak proszê o przes³anie tego co tu zaproponujecie na moje konto
postrofizga 2
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12