Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Poznañ - rozpczêcie sezonu motorowego:)
Autor Wiadomo¶æ
Krzysztof Michalak
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-02, 22:07   

Witam wszystkich trabmaniaków:) Tradycyjnie jak co roku w mojej gmine Suchy Las k/Poznania odbêdzie siê otwarcie sezonu motorowego( 4.04.2009).W rozpczêciu bior± udzia³ motocykli¶ci,quadowcy,klub samochodów terenowych i zabytkowych. Polega to na paradzie zorganizowanej po gminie z topieniem 'zimy' oraz jedzenie itp. itd. w zesz³ym roku pokaza³ siê klub Citroena z Suchego Lasu oraz kilka Miniaków. Jest to bardzo fajna propozycja na spêdzenie nidzieli.Wszystkich zainteresowanych zapraszam na impreze:) (co do godziny to jeszcze podam info) PozDDRo Chris25
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-03, 15:21   

Prawdziwe rozpoczêcie sezonu motocyklowego to jest tylko i wy³±cznie w Czêstochowie... gdzie raz w roku motory mog± je¼dziæ przez centrum alej....:P
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-03, 15:26   

Chris ale 4 kwietnia to sobota :-) A 5 w niedzielê i tak bêdziemy siê spotykaæ w ZAKu wiêc mo¿na by siê i spotkaæ na rozpoczêciu sezonu motorowego :-)
Jestem za i jak bêdê móg³ pojawiê siê ale zapewne nie przyjadê trabantem :-(
 
 
Krzysztof Michalak
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-03, 19:23   

Kuba jednak daty mi siê pomylily:) rozpoczecie jest 5.04.2009:) a co do Czêstochowy to wiem bo co roku jestem:)
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-04, 17:50   

eh:) jak dobrze pójdzie to pojawie siê Suzuk±:P albo czym¶ innym wkoñcu utargaæ to 1,6 nie jest mi ³atwo za ma³o ¶migam:P ale pojawimy siê:)-raczy;P
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-04, 19:05   

Krzysiek,a czym przyje¿d¿asz? mo¿e by¶my siê spotkali przy okazji rozpoczêcia? Zawsze to jaka¶ nowa znajomo¶æ...;)
 
 
Krzysztof Michalak
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-04, 22:46   

w tym roku jeszcze z ojcem na motorze jako pasa¿er ale jeszcze troche i sam bede smigal:D
 
 
radzieckii
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-07, 19:26   

Prawdziwe ogólnopolskie otwarcia sezonu MOTOCYKLOWEGO, bo MOTOROWY to inaczej silnikowy, by³y organizowane w Warszawie przez Klub Mi³o¶ników Dawnej Motoryzacji Kardan. Organizatorzy po³o¿yli w 1999r imprezê na któr± przez wiele lat zje¿d¿a³o siê siê nawet i ponad tysi±c motocyklistów z ca³ej Polski (z Czêstochowy te¿;-) Wtedy przej±³ imprezê kto¶ inny i zrobi³ z tego w latach nastêpnych maszynkê do robienia pieniêdzy w stylu lata z radiem. Wszystkie inne otwarcia maj± charakter lokalny, co w ¿aden sposób nie umniejsza ich warto¶ci :-D
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-07, 19:41   

Tak czy siak w tym roku w Poznaniu bêdzie otwarcie sezonu Trabantowego, wszystkie inne maj± charakter lokalny :-P co w ¿aden sposób nie umniejsza ich warto¶ci ;-)
 
 
Luker
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-18, 19:13   

Dok³adnie tak i nie inaczej...
 
 
Krzysztof Michalak
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-22, 10:22   

Podaje teraz dok³adne informacje. Rozpoczêcie bêdzie na godz.11.00 dnia 5.04.2009. Miejscem wyjazdu bêdzie parking hali widowiskowo-sportowej w Suchym Lesie(zaraz przy trasie nr 11) Zapraszam wszystkich zainteresowanych bo jest to wspania³a propzycja na niedziele:D PozDDRawiam
 
 
NBA
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-22, 18:52   

Kurcze, a ja w³a¶nie rozkrêcam Traba...
 
 
Krzysztof Michalak
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-22, 20:26   

To go skrêæ i wpadaj:D PozDDRo
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2,24 sekund. Zapytañ do SQL: 14