Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kraków Trabi Expo 2008
Autor Wiadomo¶æ
KUZYN353
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 08:10   

Piotrek, tych czê¶æ co pij± bez kontrolki robi tyle szumu i siê mo¿e tak wydawaæ. Niektórzy kulturalnie kilka piwek s±cz± i nikt nikogo nie musi wynosiæ :)
A w ogóle to wyluzuj :)
 
 
Anamoon & Rambo
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 08:15   

Piotrze S gdybys by³ na zlocie to napisa³by¶ inaczej. Bo popijawê to sobie ka¿dy moze we w³asnym domu urz±dziæ i nie potrzebuje zapylaæ trabem do Krakowa. Owszem duzo mówi siê o piciu i du¿o sie pije na zlotach ale co z tego? Polska to nie kraj abstynentów. Smutne ale prawdziwe. Ja siê nie obra¿am, bo zwrci³es uwagê na wa¿ny problem, ale zloty to nie tylko picie, licz± siê ludzie i Traby. Gdyby by³o inaczej nikt nie przyje¿dza³by na zloty.
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 08:38   

a poza tym alkochol pisze sie przez "ch", wiec moze o jakims innym alkocholu mowiles?
 
 
Czarny,M
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 09:34   

alkohol to twój wróg wiec lej go w mordê
ty go w mordê a on cie an glebê ;)


jak dla mnie to ze ludzie jada na zlot ¿eby spotkaæ siê ze znajomymi i napiæ siê piwa czy tam "wody ognistej" to ca³kiem normalne ;P tak by³o jest i bêdzie, a to ze kto¶ wypi³ "kapkê" wiêcej to teraz mamy co wspominaæ i jest siê czasami z czego po¶miaæ ;)

niema siê co oszukiwaæ cz³owiek który jedzie na taki zlot po ca³ym tygodniu roboty, szko³y itp. jedzie siê bawiæ, "odchamiæ" a piwo i wódka w takim przypadku jest wskazana ;) Ognicho, kie³bacha, browar i znajomi
 
 
Jendrej
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 11:33   

moze niektorzy wola spotkac sie na zlocie pograc w szachy przy herbatce...
 
 
Lokata
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 12:56   

Nie oni to w Warcaby graj± ;)
 
 
James
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 14:44   

O przepraszam, ja nie chleje, ani nie pijê... Ja jestem koneserem, ja smakuje i kosztuje:D Z kolei Kêdzior nie przypomina sobie ¿eby kiedykolwiek na zlocie pi³;)
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 15:14   

bo mu siê film urwa³;)
 
 
monia
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 15:53   

Wogóle odnoszê wra¿enie ostatnio, ¿e zloty to tylko jedna wielka popijawa i ludzie jad± tam ¿eby siê nachlaæ... na podstawie 21 sekundowego filmiku? heheheh
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 16:57   

ale krotki trailer zrobil furore :D juz sie nie moge doczekac calego filmu w tej sytuacji :]
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 17:16   

Zbuku - znamy siê trochê i chyba nie my¶lisz faktycznie tego co napisa³e¶?
By³em na niejednym zlocie i strasznie ¿a³ujê, ¿e ostatnio nie mam mo¿liwo¶ci na ¿adnym zawitaæ. Zreszt± jak niektórzy pamiêtaj± jeden z nich sam organizowa³em i nieraz te¿ co¶tam innym pomaga³em. Wiêc nie mo¿na mi zarzuciæ tego, ¿e nie wiem co siê dzieje.
Natomiast wszystko co trzeba uj±³ Kuzyn - kilku robi szum, a ludzi by³o du¿o.
Mi chodzi w³a¶nie o ten szum. Gdybym by³ cz³owiekiem nowym w ¶rodowisku, albo spoza ¶rodowiska czytaj±c forum odniós³ bym nieodparte wra¿enie, ¿e na tych zlotach to siê g³ównie pije, a przy okazji co¶ tam jeszcze czasem innego siê pojawi.
Alkohol jest dla ludzi - ale dlaczego nikt do tej pory nie opisa³ szczegó³ów zlotu dla tych, którzy z ró¿nych wzglêdów nie mogli byæ, za to kto ile i gdzie wypi³ wiadomo:(
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 18:20   

Piotr - info o zlocie po zlocie mo¿na spokojnie poczytaæ na stronie WWW w przypadku TrabiEXPO (co prawda jeszcze nie skoñczy³em ca³ego podsumowania ale w weekend siê pojawi). Wra¿enie wra¿eniem - je¶li je masz jedynie po lekturze forum to lepiej siê zastanów. Bo gdyby za³o¿yæ tezê, ¿e forum jest wyznacznikiem rzeczywisto¶ci to wysz³o by na to, ¿e Trabanciarze do debile, chamy, nieuki, analfabeci i zadymiarze... A trailer? Co w nim jest tak bulwersuj±cego, ¿e autor powinien siê zastanowiæ? Nie bardzo qumam. No chyba, ¿e PIS i Ojciec Rydzyk zabrania luzu i offu...
A to ¿e dla wielu ludzi alkohol i wspomnienia z nim zwi±zane s± wa¿ne i najciekawsze - no có¿. Jak sobie przypomne swoje lata liceum czy studiów to te¿ dni odlicza³o siê od jednej popijawy do drugiej. Co¶ w tym z³ego? Pije Kwach, pije Tusk - jeno PiSiaki nie pij± bo im Prezes zabrania, bo brat zabroni³, bo mama zabroni³a, bo kot ma alergie... I nie jest prawd± ¿e na zlocie siê pije i nic wiêcej nie robi - gdyby tak by³o po dwóch zlotach ju¿ nikt by na nie nie przyje¿d¿a³.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 18:39   

Szczerze? Abstynentem nie jestem - ale jako zachêta do obejrzenia filmu ze zlotu wola³bym zobaczyæ np. fragment przejazdu przez miasto albo ujêci spod galerii...
 
 
Anamoon & Rambo
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 18:52   

to zachêcam do zobaczenia filmów z innych zlotów autorstwa Machoony. znajdziesz na you tube. sa ju¿ cztery takie.
 
 
Cost'a Und Brossu
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-14, 19:04   

Wiecie Co mnie sie to zda¿y³o 1szy raz a to mój który¶ tam z kolei zlot... mia³em powód i nie ze dojecha³em ale sprawy codzienne i wogóle to niemam zamiaru sie t³umaczyæ by³a okazja to pi³em z ka¿dym.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 12