Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Chcia³em siê przywitac
Autor Wiadomo¶æ
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-04, 19:19   

Cze¶æ witam! Jestem Elvis. 18 wiosen w tym roku ukoñczy³em.
PozDDRawiam z granicy Wielkopolski z Lubuskim! Mieszkam z tej wielkopolskiej strony jakie¶ 80 km od Poznania w piêknej wiosce Jab³onka Stara. Wiêksze miasta obok mnie - Miêdzyrzecz, Zb±szyñ, Nowy Tomy¶l.
Lubie R'n'R i stare... yyy tzn. zabytkowe i kultowe auta i motocykle z nastawieniem na motoryzacje z za ¯elaznej Kurtyny.
Zawsze chcia³em mieæ takie auto. My¶la³em o PF 125p, ale spontaniczny wybór pad³ na Trabiego. Okaza³o siê ¿e to bardzo dobry wybór by³, choæ mam go dopiero miesi±c. To moje pierwsze auto.
Zalogowa³em siê wcze¶niej, stworzy³em ju¿ dwa w±tki, a teraz postanowi³em siê przywitaæ. Wiem, troszkê to nie³adnie ale tak jako¶ wysz³o.
Podoba mi siê atmosfera na forum, któr± tworzycie. Cieszê siê ¿e tu wpad³em.
Jak to mówi³ S. Zasada: Szerokiej drogi!
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-05, 00:31   

No to ja te¿ bym siê przywitaæ musia³ po roku pisania bzdur na forum hehehe. Mieszkam w Gnie¼nie ale z tond nie pochodzê a przygoda z trampkiem zaczê³a siê tak na powa¿nie tu¿ po moim ¶lubie (musia³em znale¼æ sobie kochankê;) czyli w czerwcu ubieg³ego roku. A teraz niestety autko przechodzi powa¿ny remont i modernizacje(staje siê samochodem rodzinnym). Po raz drugi i ci±gnie wiêcej kasy ni¿ prawdziwa kochanka. POZDRO dla ca³ej (czêsto bardzo pomocnej) ekipy forum która jeszcze znosi (Bug jeden wie jak) moje m±dro¶ci.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-11, 21:54   

te¿ was Kocham mordeczki mojeeee :* a tak na powa¿nie. ELV15 pragnê zaznaczyæ ¿e z czasem siê rozczarujesz ;] Takich ¶wie¿aczków jak my szybko tutaj tresuj± na porz±dnych obywateli ;)



nie zale¿y od wieku a od tre¶ci umieszczanych na forum.Je¶li tak jak ty nie bêdzie pisa³ bajek w ka¿dym po¶cie ruszy siê na zlot a nie po herbatê do kuchni sprzed monitora to mo¿e do³±czy do NAS albo nie

btw wszêdzie gdzie poszed³e¶ witali cie z otwartymi rêkoma a ty siê upar³e¶ na trabanta i tu ciê nie chc± czy jak?
AdminQ
 
 
Józef Waliszewski / Ja¶
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-13, 18:10   

Witam towarzystwo :)
Ja¶ z kalisza moja przygoda zacze³a sie wczoraj kiedy to zakupi³em pierwszego 601 s z 76 roku :)
Pozdrawiam wszystkich :)
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-13, 22:02   

Witam, ze szczególnym sentymentem do tego rocznika;)
 
 
Kasieq
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 12:11   

Dzien dobryyyy, jestem tu nowy, niedawno zostalem obdarowany Trabantem. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada zycie w spolecznosci trabanciarskiej? Czy trabant to auto bardzo sie psujace i wymagajace? Nie ukrywam, iz nie chcialbym go przetestowac w zetknieciu z jakas ciezarowka;p pozdrawiam Wszystkich sympatyko-uzytkownikow!
 
 
Andrzej Kucharski
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-15, 13:25   

Witam serdecznie wszystkich, jestem z Czêstochowy i posiadam polo sedan 1991 od kwietnia tego roku. Wcze¶niej w swoim ¿yciu uje¿d¿a³em 601 z 1970, ale niestety dotrwa³a tylko do 1995 :( i 601 de luxe 1990 ale krótko!! Uczucie powróci³o,trabbi znów w rodzinie, zarazi³em teraz syna, z którym by³em na silesii 2!!! Mam nadziejê, ¿e jeszcze nie jeden zlot odwiedzimy, pozDDRawiam serdecznie
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-15, 18:07   

Dbajcie o niego, nazwisko zobowi±zuje :)
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-16, 23:31   

kucharskich w trabantach jest ca³kiem sporo....


adminQ
 
 
Tomasz Piotrowski
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-19, 18:18   

witam wszystkich milosnikow samochodu Trabant. Jestem nowym urzytkownikiem forum, jerzdze trabantem z silnikiem 1.1, potrzebuje do tego autka czesci przedniego zawieszenia a dokladnie tuleje wachaczy, czy moze ktos mnie poinformowac gdzie takie czesci mozna kupic? z gory dziekuje i do uslyszenia pozdrawiam.
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-19, 18:51   

u¿ytkownik, je¿d¿ê, wahacz

www.motirex.pl
 
 
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-19, 22:09   

Kurde, przecie¿ mimo, ¿e forum jest strasznie archaiczne, to przegl±darka podkre¶la b³êdy.
 
 
Kamil Omelañczuk
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-20, 14:19   

Cze¶æ wszystkim! Jestem Kamil z Warszawy (Kabaty). Pocinam ¿ó³tym polo '91 Universal od 2006 roku - prezent od mojego ojca (za ca³e 250z³ ;-)
 
 
£ukanyo
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 21:40   

Witam, od 28 listopada br jestem posiadaczem "trampka" 601S, zielony groszek :)
 
 
PiotrH
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-17, 10:51   

Witam!

Kilka dni temu pope³ni³em zakup Trabanta 1.1. z 1991 roku. Sta³ taki biedny na parkingu, powsta³ problem z cennym miejscem, które zajmowa³ i trzeba go by³o wywie¿æ. Jako ¿e nie mo¿na go odpaliæ, to kierunek wydawa³ siê jeden ....... wieæ go odkupi³em z nadziej± uratowania. Gorzej, ¿e dalej na tym samym miejscu stoi bo go ¶nieg zasypa³ :(

Zakup trochê przypadkowy, ale mam nadziejê od¶wie¿y pamiêc o wcze¶niejszych przygodach 601, których kilka przewinê³o siê przez moje rêce dawno temu.

Pozdrawiam wszystkich poztywnie zakrêconych

Piotr
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13