Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Chcia³em siê przywitac
Autor Wiadomo¶æ
Piotrek "Cameleo
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-12, 10:38   

Witaj Panterko! Bardzo mi³o powitaæ kolejn± Mi³o¶niczkê Trabanta p³ci piêknej :)
 
 
Ramzes
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-12, 17:21   

Jak wszyscy to wszyscy,
Tak ¿e witam wszystkich mi³o¶ników trabanta, jestem nowy wiec trzeba siê przedstawiæ kupi³em przed miesi±cem 1.1, je¼dzi ale trzeba go poprawiæ. mam nadzieje ¿e spotkamy siê kiedy¶ w Kraku
 
 
KUZYN353
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-12, 20:22   

I ja siê chcia³em przywitaæ. Kupi³em Trabanta jakie¶ 2 albo 3 miesi±ce temu. Zd±¿y³em ju¿ w nim trochê pogrzebaæ. Na Bieszczady nie zd±¿y³em Trabantem ale do Kraka wybieram siê ju¿ odpowienim samochodem ;)
Ramzes, b±d¼ twardy i wyje¿d¿aj te¿ na zloty nieco dalej. Ale najbli¿szy rzeczywi¶cie masz za pare tygodni pod nosem.
 
 
Maxim
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-20, 22:11   

Witam. Trabika mam od miesi±ca jako drugie auto. Jednym s³owem - SUPER wóz ! Do zobaczenia w Krakowie.
 
 
Sza³as
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-21, 21:26   

Witam wszystkich serdecznie !!
Chcia³em siê przywitaæ,
Pochodzê z Kobióra, aktualnie mieszkam w Ostravie i Bielsku- Bia³ej
Mam ju¿ drugiego w swoim ¿ywocie Trabanta 1.1 i nie wyobra¿am sobie by przerzuciæ siê na jakiekolwiek inne auto.
pozdrawiam :)
 
 
Cost'a Und Brossu
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-23, 13:31   

witamy i prosimy by nowi forumowicze pamiêtali najpierw szukasz potem pytasz bo zazwyczaj napotkany was problem by³ Tu opisywany przynajmniej 40razy jak nie wiêcej. :D
 
 
Piotr Bachurski
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-23, 23:43   

cze¶c-nie wiem czy sie juz witalem czy nie -pozdrawiam wszystkich moze w tym roku wreszcie zrobie traba na muto...
 
 
Jendrej
Go¶æ
Wys³any: 2008-10-27, 22:05   

czesc
 
 
kasq5510
Go¶æ
Wys³any: 2008-11-04, 11:59   

No to ja te¿ siê przedstawiê
Mam trabanta bo jest plastikowy a wartburga sprzeda³em bo by³ metalowy i w ogóle jaki¶ taki ni jaki. Teraz mam plastikow± cytrynkê której wymiana ko³a zajmuje 3.28m poprzedniego trabiego mia³em z warszawy a obecnego od „ekipy ³ód¼” mam nadziejê ¿e nie d³ugo wreszcie przejadê siê na jaki¶ zlot a tymczasem zbieram fanów DDR-owskich maszyn w okolicach Leszna.
A tak ju¿ mniej wa¿ne – jestem KasQ i tak te¿ do mnie wo³aj±

Czyñcie dobro:)
 
 
janush
Go¶æ
Wys³any: 2008-11-26, 21:26   

Witam wszystkich

bogu dziêki za to forum...!

od dwóch tygodni jestem szczê¶liwym (chocia¿ z tym szczê¶ciem to ró¿nie przez ten czas bywa³o) posiadaczem sze¶æset jedynki.

... gdyby nie to forum to chyba bym siê pop³aka³ i sprzeda³ jak najszybciej mój wymarzony wóz :) a dzisiaj wreszcie go postawi³em na nogi, bo setce prób, po k³ótniach z s±siadami, ¿e za g³o¶no, ¿e za szaro, ¿e za bardzo ¶mierdzi :)

rewelacyjna lektura, dwa tygodnie temu o samochodach, tym bardziej o trabantach nie mia³em zielonego pojêcia, zero, nic! a teraz ¶mia³o mogê powiedzieæ, ¿e dziêki forum mam co¶ wiêcej ni¿ tylko zielone pojêcia... :)

dziêki wszystkim za rady, mo¿e nie dok³adnie kierowane do mnie, lecz bez nich bym nic nie zdzia³a³ :)

...zapewne osi±dê tu u Was na d³u¿ej...

jeszcze raz witam!

Janusz Korzeniewski - Kraków
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2008-11-26, 23:18   

no wreszcie jakis madry czlowiek ktory zamiast pytac bez sensu, uzywa opcji szukaj :D

witam
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2008-11-27, 08:08   

Witamy z szacunkiem i s³u¿ymy pomoc± :-) Poka¿ auto janush
 
 
janush
Go¶æ
Wys³any: 2008-11-27, 14:36   

auto poka¿ê bardzo chêtnie, tylko nie mam za bardzo fotek ³adnych jeszcze ;D

qbs:
nie tak do koñca... w momentach krytycznych chcia³em napisaæ, popytaæ, lecz problemy z rejestracj± na forum mia³em :) grunt, ¿e ju¿ ¶miga i oczy me i dusza siê raduj± : )
 
 
jakub712
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-08, 21:39   

witam wszystkich z trabancikami mam do czynienia od kilku latek kiedys mialem konto ale zaginelo mi haslo, wiec witam wszystkich ponownie
 
 
Jakub Giszczak
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-17, 17:21   

witam wszystkich serdecznie. Jestem Kuba i mieszkam we W³oc³awku. Kiedy¶ mia³em 601-nke potem by³y inne auta a po ostatnim zlocie w Gnie¼nie wspomnienia odrzy³y i zosta³em ponownie posiadaczem kultowego auta TRABANT 601 oto on http://kuba78.fotosik.pl/albumy/520830.html
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12