Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
z r±k do r±k
Autor Wiadomo¶æ
alojzy.g
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-07, 18:18   

jako¶ nie mogê siê prze³amaæ, ¿eby zamie¶ciæ to og³oszenie w dziale 'gie³da'... muszê pozbyæ siê trabanta. kupi³em go parê (3?) lat temu. mia³ bardzo ma³y przebieg, ale okaza³o siê, ¿e nie jest tak ró¿owo - mia³ padniêty wa³, czego moje niewprawne ucho nie s³ysza³o. zosta³ zrobiony remont silnika, wymieniony wa³ i wszystko co mo¿na otwieraj±c silnik. ¶miga³ jak z³oto przez 2 lata. je¼dzili¶my nim na szalone wakacje (po 350 w jedn± stronê) i nigdy nie zawiód³. odwiedzi³ te¿ swoje rodzinne (dawne) Niemcy Wschodnie, Czechy... a¿ w poprzednie wakacje zrobi³ nam jeden psikus, choæ w³a¶ciwie to nale¿y mu podziêkowaæ - wracali¶my z d³uuugich wakacji wy³adowani po dach i jak ju¿ dojechali¶my do Wro samochód przesta³ chcieæ jechaæ. jak siê pó¼niej okaza³o pad³a cewka a na jednym garku (czyli kilkunastu koniach;) autko jechaæ nie chcia³o... dojechali¶my na smyczy i od tamtego czasu autko stoi. zaraz po awarii, jeszcze pe³en entuzjazmu kupi³em cewkê. sprzedaj±cy dorzuci³ jeszcze kilka cewek i parê innych czê¶ci (ca³kiem sporo - nawet jeden cylinder nówkê;)). no i jako¶ tak odwleka³em i odwleka³em naprawê maj±c jeszcze nadziejê, ¿e bêdê mia³ czas i chêæ w jednym momencie, a¿ zobaczy³em, ze kto¶ mi wywali³ dwie dziury w duropla¶cie. no i tego ju¿ za wiele - muszê co¶ przedsiêwzi±æ - je¶li ten samochód jeszcze nie umar³, to umrze nied³ugo smutn± ¶mierci±, wiêc mo¿e lepiej, ¿eby jeszcze kto¶ przed³u¿y³ mu ¿ycie. jako¶. je¶li macie jaki¶ pomys³ na zagospodarowanie autka - czekam na info. pozdrawiam m.
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-08, 09:04   

który rok?
 
 
alojzy.g
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-08, 12:38   

1985.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-09, 10:30   

Alojz, napisz ¿e oddasz za darmo i problem zniknie Ci sprzed oczu. A jaki¶ pasjonat na pewno zrobi z tego po¿ytek.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-09, 11:57   

Lepiej na z³om oddaj.. bo ja ju¿ przerabia³em tematykê oddawania auta za darmo. i ludzie przyje¿d¿ali i wybrzydzali, ¿e bez oc, ¿e bez przegl±du, a dlaczego nie odpala, a to ¿e kolor nie taki a to to a to tamto... tak¿e jak masz silne nerwy to mo¿esz oddawaæ za darmo, a jak nie chcesz siê z debilami u¿eraæ to lepiej na z³om oddaj.
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-09, 22:44   

Wynajmij gara¿ i nie pozbywaj sie Trabiego, sentyment wróci, a Tarabantów coraz mniej. Moj jest nie na chodzie 5 lat i specjalnie przez 4 lata wynajmowa³em gara¿, a teraz przewioz³em go do nastêpnego bardzo du¿ego ,w którym bêde go remontowa³. Mam go 10 lat i zwi±zana jest z nim moja m³odo¶æ, jest to BEZCENNE. Jak bym go zostawi³ pod chpurk± pod blokiem to zapewne koniec by³by marny. Decyzja nalezy do Ciebie. PozDDRawiam.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-10, 00:46   

Kumpelek, co¶ w tym jest. Ale wystarczy rzetelny opis i dobre zdjêcia robione co najmniej dobr± komórk± i "debile" nie bêd± przychodziæ wybrzydzaæ ;)
 
 
alojzy.g
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-10, 17:58   

no i siê doigra³em - potrzebna mi by³a taka odpowied¼ Mikiego... kolega chyba chcia³ mi w±tpliwo¶ci napêdziæ;)
 
 
mateusz105l
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-10, 21:57   

Dok³adnie jak pisz±- Alojzy, jak masz warunki to trzymaj traba.
Te¿ po¶redniczy³em/oddawa³em auta za darmo i zawsze komu¶ co¶ nie pasowa³o, etc. Dziwny kraj...
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-10, 23:38   

Na dzieñ dzisiejszy jak bym mia³ jeszcze wynajmowaæ dalej gara¿ przez parê lat,a to z powodu bycia pod kresk±(spore d³ugi), to bym wynajmowa³. Jak widzê swoje maleñstwo w gara¿u, to morda sama mi siê ¶mieje. Ju¿ widzê rozdziabione gêby jak siê bedê wozi³ po ulicach odnowionym Trabim. Fajnie byæ innym ni¿ wszyscy, mieæ auto z histori±. A kto¶ z Was ma jeszcze inne dodatkowe nietypowe hobby ni¿ trabanciarstwo?????? Ja jestem trabanciarz, paralotniarz, CB-radiowiec. Mam marzenie wpa¶æ na zlot Trabim z napêdem PPG, wystartowaæ i zrobiæ filmik, oraz foty z lotu ptaka. Alojzy, we¼ siê w gar¶æ i spójrz w przysz³o¶æ. Zobaczysz tam szczê¶liwego cz³owieczka mówi±cego ten Trabi zostaje ze mn± do koñca- to moja przesz³o¶c i przysz³osæ. PozDDRawiam.
 
 
grzybcio
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-12, 11:09   

A¿ siê ³ezka w oku krêci kiedy widzê takie podej¶cie ;]

Racja trzymaj traba kiedy¶ go zrobisz, a tak to go potn± i nie wiadomo co jeszcze, pamiêtaj o wspólnych wakacjach ;]
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-12, 15:31   

co to jest PPG??
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-12, 16:30   

Loty na paralotniach z napêdem.

Sam nie wiedzia³em, ale znam adres www.google.pl
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-12, 22:50   

Dok³adnie jak kolega napisa³, chodzi o:Loty na paralotniach z napêdem. PPG z angielskiego; Powered Paragliding. Dla zainteresowanych link do moich nagrañ z lotów
Tu siê lata 1
Tu siê lata 2
Tu siê lata 3
Mi³ego ogl±dania. PozDDRawiam.
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-13, 01:18   

Rozumiem ¿e takie decyzje s± skomplikowane i niewiele mo¿na doradziæ ale od siebie i z w³asnego, smutnego, do¶wiadczenia powiem ¿e jak kto¶ co¶ dostaje za darmo to po prostu tego nie szanuje.

Mieli¶my w rodzinie Trabanta (jednego z kilku :-) ) którym je¼dzili¶my wszêdzie (nad morze z Krakowa, kilka razy zakopane, S³owacja) na co dzieñ te¿, ojciec do pracy, sta³ przed kamienic± na chodniku i przez prawie 10 lat by³ w ten sposób mêczony i nic mu nie by³o - bo siê o niego dba³o. A¿ rodzine kupil Wartburga 1.3 (ojciec zawsze mówi ¿e on prowadzi tylko dobre, zachodnie, niemieckie auta!) wiêc oddali¶my trabanta 'za darmo' dalszej rodzinie - i efekt by³ taki ¿e po dwóch latach z auta nie zosta³o nic - wozili nim cement i ceg³y na budowe, zajechali podwozie na polnych drogach, wszystko zardzewia³o i w koñcu oddali na z³om. Szybko przysz³o - szybko posz³o.

Epilog: Rok temu rodzice sprzedali wartburga za 800z³ (by³ naprawde w dobrym stanie - nic mu nie dolega³o i je¼dzi³ by z nami jeszcze d³ugo gdyby nie to ¿e nie by³ kombi a zrobi³a siê taka potrzeba) i jaki go los spotka³.. po dwóch miesi±cach z³omowanie.

Ku przestrodze: Szybko przysz³o - szybko posz³o.

Pozdrawiam!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13