Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wandalizm:(
Autor Wiadomo¶æ
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-15, 13:57   

A¯ CHCE SIÊ ¯YÆ!!!
 
 
Newwer
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-15, 17:54   

Mi kto¶ wyrwa³ alu klamki za pomoc± m³otka strata tym wieksza ze trzba by³o wymieniæ drzwi i kupiæ plastikowe klamki:(
 
 
Maciej 'Qbak' Darocha
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-21, 09:25   

Taa . . . mnie na zamkniêtym strze¿onym parkingu (w dodatku podziemnym) przesunêli Traba o kilka miejsc dalej . . . a do mojej Wadery (126 cabrio) nalali oleju napêdowego :-(

My¶la³em, ¿e przynajmniej tam bêdzie wzglêdny spokój . . . ;-)
 
 
mefisto666
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-27, 23:41   

ja pierdziele ale ja to mysle ze to jest zazdro¶æ ludzka wiecie bo zobaczcie np BMW jest w moim miescie z 200 sztuk a trabantów jest a¿ 5 sztuk . i wszyscy nam zazdroszcza i demoluja nam je :) a ostatnio musia³em alarm w trabim zostawic (amstaff)bo jakies cwaniaczki chcieli sie dobrac mi do silnika nie wiem po co moze po akomulator mówie wam alarm dzia³a gor±co polecam .nikt ³apy do srodka nie wsadzi ani nie otruje bo nauczona tylko o demnie jesc i gaz tez jej nie rusza:) dobry auto alarm amstaff tylko kijowo bedzie jak ktos mi kota do srodka wrzuci hehehe
 
 
Yarema47
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-28, 00:12   

.
Dwa dni temu go¶æ samochodem dostawczym obdar³ mi klosz przedniej lampy, widzia³em to z okna, poza mn± widzia³y to trzy osoby. Natychmiast zadzwoni³em po Policjê i zbieg³em do niego. Poniewa¿ zbiera³ siê ju¿ do odjazdu powiedzia³em mu, ¿e to widzia³em i ju¿ Policja jest w drodze. Go¶æ siê roze¶mia³ i powiedzia³: "no to masz pecha", wsiad³ do auta... i odjecha³! Spisa³em jego numery i zapyta³em te osoby czy po¶wiadcz± przed Policj± to wszystko. Powiedzieli, ¿e chêtnie.
Trochê siê uspokoi³em, no bo có¿ wiêcej trzeba, ¿eby gnojowi nosa utrzeæ?
.
Przyjechali. Opowiedzia³em wszystko tak jak tutaj.
-Bardzo mi przykro, ale Policja mo¿e go ¶cigaæ tylko wtedy, gdyby kto¶ zgin±³ albo odniós³ rany. W tym przypadku mo¿e pan jedynie z³o¿yæ sprawê do s±du, ale nie warto ze wzglêdu na niski koszt straty.
.
I co Wy na to?!
.
 
 
Newwer
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-28, 00:25   

normalnie nie wierze........;(
 
 
wally
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-28, 08:56   

cyli jedyna rada to wzi±¶æ kijek, poczekaæ a¿ przyjedzie kole¶ tym dostawczym, przywaliæ mu w lampê i jak by siê co¶ czepia³ to powiedzieæ mu ¿e "ma pecha" , tylko trzeba stamt±d uciec bo wtedy nie bed± ciê ¶cigali :)
 
 
Pawe³
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-28, 10:42   

Oj, Yarema, trafi³e¶ na leniuszków - pierwszy krok to skarga na pracê policjantów do komendy miejskiej b±d¼ wojewódzkiej, za niepodjêcie czynno¶ci s³u¿bowych.
Facet w dostawczaku pope³ni³ b. ciê¿kie wykroczenie drogowe - zbieg³ z miejsca kolizji, w £odzi takich gadów b. chêtnie ¶cigaj± bo maj± jakie¶ premie za ich z³apanie ;-)
A drugi krok - normalnie idziesz na komisariat, sk³adasz zeznania (2 godziny),podajesz numery itede...
Podejrzewam ¿e go¶cie siê po prostu znali i próbowali ciê zmydliæ :-( .
W razie w±tpliwo¶ci zapraszam na autocentrum.pl, na forum porad prawnych, jest tam paru prawników mniej lub bardziej pocz±tkuj±cych, którzy chêtnie pomagaj± zagubionym szaraczkom ;-)
 
 
mefisto666
Go¶æ
Wys³any: 2005-03-28, 20:58   

no ja normalnie bym znalaz³ ten samochud i mu szybki powybija³ i jakek z zesz³oroczych swi±t naw¿uca³ chyba i napisa³ na budzie masz szczescie stary ze ci nie nasra³em ,a za auto s³uzbowe on odpowiada tegrze wiesz ma ch³op pecha :)
 
 
bartek wielowiejski/jast
Go¶æ
Wys³any: 2005-04-03, 11:25   

A mnie jaki¶ skur%$%#@! dwa razy opony poprzebija³ na tym samym miejscu parkingowym!
Nie móg³ napisac kartki czy co¶ abym tu nie parkowa³, poprostu poprzebija³ gumy!
i co z tego mia³? trabik sta³ tam 2 tygodnie bo nie mia³em kasy na nowe gumy!

innym razem podczas przeprowadzki parkowa³em trabikiem pod klatk± schodow± chyba ze 3 razy dziennie aby nie nosic mebli 50M z parkingu.
Jaki¶ koles z parteru wezwa³ straz miejsk± ze mu tu pierdze i dymie przed oknem!
nawet mi nic osobiscie nie powiedzia³!
jeszcze chcieli mi mandat wlepiæ ze je¿d¿e po chodniku...uje!
 
 
Karol "MaxXx&
Go¶æ
Wys³any: 2005-04-03, 17:02   

Mi menele dwa razy z rzêdu teraz po jajku rzucili ale juz ich za³atwi³em ;D
 
 
Tomek Franas
Go¶æ
Wys³any: 2005-04-07, 16:29   

Jak by³em na imprezie u kole¿anki i postawi³em samochód u niej pod blokiem to mi jakie¶ menele oblali wód± ca³y ty³, a na zderzaku (tydzieñ wcze¶niej go malowa³em) wydrapali tulipankiem z flaszki ³adne kó³eczko. Reszta flaszki le¿a³a pod ko³ami.
Innym razem r±bnêli mi aluminiowe ozdobne nakrêtki wentylków na ko³ach (warte mo¿e 5 z³). No normalnie w¶ciec siê mo¿na.
Dobrze, ¿e chocia¿ na moim osiedlu jest spokój.
 
 
James
Go¶æ
Wys³any: 2005-04-07, 21:41   

Ostatnio grupa meneli zrobi³a sobie z mojego traba barek:/ Pili sobie winko i buteleczki stawiali na trabie:/ Rano ca³ego traba musia³em myæ, bo siê klei³:(
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2005-04-09, 19:36   

I po ¿a³obie - kto¶ z nudów wyrwa³ mi lusterko z 601. Z tym¿e nie da³ rady ca³ego (wiecie jak wyglada mocowanie) wiêc urypa³ samo szk³o z oprawk±. Rozumiem, jakby by³o chromowe, albo chocia¿ aluminiak - ale to by³e najzwyklejszy czarny plastik ob³upany i szk³o porysowane... Po co to komu¶? Bo mi tylko szkody narobi³, bo bez lusterka zosta³em, a za to mandat, wiêc muszê kupiæ nowe... Szlag cz³owieka trafia.
 
 
Syl
Go¶æ
Wys³any: 2005-04-11, 14:24   

Schodzê sobie dzisiaj rano rado¶nie do gara¿u i... szok!

Otó¿ Trabik stoi sobie na miejscu postojowym ukosem. Dos³ownie po przek±tnej. W pierwszej chwili pomy¶la³am: jak ja go mog³am tak postawiæ i nie zauwa¿yæ? Ale po chwili namys³u dosz³am do wniosku, ¿e nawet jakbym bardzo siê stara³a, to by mi takie ustawienie nie wysz³o. Pomijaj±c, ¿e na kurzu gara¿owym by³y wyra¼ne ¶lady przesuwania na si³ê tylnych kó³ w bok, zablokowanych zreszt± rêcznym.

Zabawne, ¿e nie by³o na samochodzie ¶ladów w³amania, licznik bez zmian, a najdziwniejsze, ¿e na razie nie odkry³am ¶ladów "pukniêcia", r±k i innych takich (a jest mocno brudny). Z ¿adnego boku. Jakby siê sam przesun±³.

UFO czy jak?

Warto dodaæ, ¿e miejsce postojowe jest przydzielone konkretnie i na wy³±czno¶æ. Komu¶ siê chyba po prostu nudzi³o...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 8