Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wandalizm:(
Autor Wiadomość
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2005-02-26, 11:26   

Wczoraj zatrzymalem sie przed pasami pod Wawelem, zeby przepuscic pieszych - m.in. malzenstwo z dzieckiem w wozku - w tym momencie lewa strona, jak ludzie byli na przejsciu przed maska Traba, smignal nissan patrol...

... chwilke pozniej dogonilem go i zaczalem trabic - ten zajechal mi droge - efekt: mocne hamowanie, nerwy i rozwalona o kraweznik felga :(

sprawa jest na policji
teraz koles bedzie pewnie klal ze zalatwil sobie fajna, latwa do zapamietania rejestracje!
 
 
James
Gość
Wysłany: 2005-02-26, 11:47   

Po prostu kolesie w takich autach, myÂślÂą Âże sÂą panami na drodze i wszystko im wolno:/ Dopiero jak kogoÂś zabije, to moÂże zmÂądrzeje, albo i nie:(
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2005-02-26, 12:24   

Ale ze go dogoniles :-) ja swoja 601 moglbym tylko swiatlami za nim pomrugac he he :-) Chyba sie coraz bardziej przekonuje do polowek :-/ (polo jako auto do jazdy, a 601 jako pasja. Cos w tym jest hmm...)

Pozdrawiam =]
 
 
Arthas
Gość
Wysłany: 2005-02-26, 16:03   

Ja po kupnie auta po pierwszej nocy przychodzĂŞ caÂły szczĂŞÂśliwy na parking Âże posiadam swĂłj wymarzony samochĂłd patrzĂŞ a tu lusterka oderwane antenka pokrzywiona drzwi okopane i w ogĂłle auto wyglÂądaÂło tak jakby byÂło nie myte przez rok bo jacyÂś kretyni postanowili Âże obsypiÂą go mÂąkÂą i obrzucÂą jajkami. Nie byÂł to za wesoÂły widok ale na szczĂŞÂście wiedziaÂłem kto to zrobiÂł bo jednak mieszkajÂą u mnie tacy ludzi ktĂłrych teÂż to zdenerwowaÂło no i zemÂściÂłem siĂŞ tym samym. Pisssssss
 
 
Heniu Portier
Gość
Wysłany: 2005-02-27, 14:23   

heh...a jednak nie jest tak rozowo jak myslalem...oprocz trabancikow mam tez maluszka i biedaka ciagle ktos dlutuje i otwiera...co za ch........zamknalem go dwa dni temu,a tu dzis patrze a on znow otwarty i jakis kluczyk zlamany w zamku...eeeechhhhhhhh.........
 
 
mefisto666
Gość
Wysłany: 2005-03-02, 23:22   

ostatnio spaÂłem w trabim bo lubie w nim spac i ktos mi puka w szybe patrze nikogo nie ma a tu nagle reka z dachu puka jakis narÂąbany gosc wlazÂł mi na dach i se chodziÂł po nim ,ale mĂłwie wam jak on @!#$ dostaÂł to sie w gÂłowie nie miesci z 10 min go kopaÂłem az z siÂł opadÂłem.innym razem ktos z okna wywaliÂł skrzynke pomidorĂłw iabÂłek itp na traba sÂąsiad wyczaiÂł kto to przez swoje okno poszedÂłem do goscia wyprowadziÂłem go za Âłep i myÂł mi caÂłe auto :)tylko raz goscia nie udaÂło sie zÂłapac chciaÂł zobaczyc jak wytrzymaÂły jest wydech i se na nim ustaÂł ale nie odpadÂł,bo mam na gumach zawieszony.Ja osobiscie uwazam ze powinno ich napierd.... ile tylko wlezie
 
 
Piotr CzaiĂąski
Gość
Wysłany: 2005-03-02, 23:46   

heh sÂłabiiutko.mnie raz tylko przerysowali blotnik ,kiedys wychodze a tam na szybe naplul sobie ktos,a wczoraj wychodze patrze a tam bÂłotnik orzygany,ale nie przymarzlo jeszcze to zmylem.tak mam kolorowo,mozna powiedziec ze smierdzaca sprawa:-))ale to jest Polska
 
 
Voo Doo
Gość
Wysłany: 2005-03-03, 00:48   

mefisto jestes chyba jedynym szczêœliwcem który odwdziêczy³ sie za traba gratuluje i popieram mimo ¿e palowac powinni za nas pa³arze ale no có¿ nie wymagajmy od nich za duzo czynnoœci naraz...
 
 
Karol "MaxXx&
Gość
Wysłany: 2005-03-06, 09:50   

Mi wczoraj gnojki (oczywiÂście nie wiadomo kto) z mojego bloku wysypali przy kole peÂłno zszywek, dobrze Âże zauwaÂżyÂłem przy pompowaniu.
Co za bydÂło... czy ja coÂś komuÂś robiĂŞ?! A Trabi tymbardziej :P

"ZazdroœÌ. Straszna rzecz."
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2005-03-06, 12:22   

Buaahahaha ubawiles mnie tym tekstem z reklamy Karol :-D Ale tak sobie mysle ze to idealnie tu pasuje, bo jak inaczej wytlumaczyc ze akurat tak Trabiki sa demolowane?

Pozdrawiam =]
 
 
gonzo
Gość
Wysłany: 2005-03-06, 12:32   

wczoraj w nocy na rondzie waszyngtona splonal dwusuw - reklama wypozyczalni przyczep.uczcijmy jego pamiec.
 
 
Jurek ÂŁuniewski
Gość
Wysłany: 2005-03-06, 14:09   

To ja dorzuce i swoje 3 grosze. Dzowni dzisiaj rano do mnie kumpel i mowi zebym zszedl do samochodu... Co sie okazalo??!! Jakis zlamas wykopal mi lusterko ( to juz 3 w tym roku ), urwal tylnia wycieraczke i wyrwal antene!! Rece opadaja...
 
 
Skiba
Gość
Wysłany: 2005-03-13, 21:27   

Mi chcieli zajumaĂŚ halogeny .. ale na szczĂŞÂście im siĂŞ to nie udaÂło :) Jednak uÂłamali antenĂŞ i z buta potraktowali migacza :(
 
 
Karol "MaxXx&
Gość
Wysłany: 2005-03-14, 11:06   

jeszcze mi siĂŞ przypomniaÂło jak raz wracali z dyskoteki i mojemu ojcu postawili na bagaznik dachowy koszyk na plastikowe butelki z napisem "odpady wtĂłrne"
 
 
elixir
Gość
Wysłany: 2005-03-15, 13:16   

na warsztacie jest silownia i 'koledzy' z niej wlasnie rozpieprzyli zamek od bagaznika i klosz tylnej lampy..
moze niewiele ale cholera myslalem ze pod kluczem samochod jest bezpieczny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12