Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wandalizm:(
Autor Wiadomo¶æ
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-01, 22:05   

znaczy siê bêdê mia³ jak trabedes zabierze wreszcie trabanta którego mu sprzeda³em :)
 
 
kasq5510
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-02, 19:28   

zniszcz swoje auto zanim ktos obcy to zrobi, przynajmniej nie bedziesz siedzial w niepewnosci kiedy to nastapi. tak jak mówisz, kumpeli powybijali lusterka bo trabik stoi za blisko pubu...
 
 
donkey
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-05, 11:02   

Ostatniej nocy jaki¶ @!#$ upieprzy³ mi tablicê z przodu. Jakimi ¶rubami je przytwierdziæ ¿eby by³y rano tam gdzie zostawi³em wieczorem?
Dodam, ¿e zderzak mam plastikowy, wiêc spawanie odpada :( ...przynajmniej z przodu
 
 
Czarny,M
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-05, 15:16   

przynituj w ka¿dym rogu jednym dobrym nitem z podk³adka i na ¶rodku:D nawet nie da rady jej odgi±æ
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-05, 22:22   

przetwornicê pod akumulator i podpi±æ pod tablicê 220V, skoro zderzak plastikowy to tylko tablica bedzie pod napiêciem:)
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-07, 11:34   

gorzej jak deszcz napada xD Samochodu nie dotchniesz. Przyda³ by siê jeszcze w³±cznik na pilota xD
 
 
donkey
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-07, 18:47   

Akum to mo¿na by podpi±æ pod felgi coby zasr@!#$ pieseczki i ich zasr@!#$ w³a¶cicieli nauczyæ respektu - raz na moich oczach stara @!#$ podlewa³a kundlem moje auto...

...próbowa³ ju¿ kto¶?
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-08, 10:13   

W jakim¶ programie na discovery science by³ przerabiany samochodzik by obroniæ siê przed mandatami. Zamontowano czujniki, ochraniacze na ko³a wysuwana gdy kto¶ próbuje za³o¿yæ blokadê, wypuszczany odór ryb, automatyczne w³±czanie wycieraczek itd. Pocz±tkowo te¿ by³ miotacz p³omieni, ale jak przetestowali na manekinie, to uleg³ on zwêgleniu xD
Mo¿e takie co¶ zrobiæ w trabancie?? Na pilota, przez balkon wygl±daæ, i w odpowiedniej chwili pu¶ciæ p³omienia xD
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-08, 11:36   

bedziesz wygladal przez balkon 24h w ciagu doby? zazwyczaj akty wandalizmu trwaja krotko i w porze poznonocnej.
 
 
Hajs
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-08, 12:42   

Je¶li kto¶ chcia³by sie w to pobawiæ, i chcia³ zabezpieczyæ Traba przed typami spod ciemnej gwiazdy, mo¿na zrobic ma³y monitoring, kamerke zewnetrzna bia³o-czarna z podczerwienia mo¿na nabyæ ju¿ za 250 z³, pod³±czasz to do jakiego¶ starego kompa, który rejestruj±c ca³y czas obraz z kamery wywo³uje alarm, gdy obraz na kamerze bedzie sie rózni³ od zapisanego wzoru.
100% skuteczno¶ci gy tylko kto¶ lub co¶ zbli¿y sie do Traba.
 
 
Eagle
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-08, 13:01   

Jak s±siad wsiadaj±cy do auta obok albo kot zbli¿y siê do traba to alarm te¿ siê w³±czy :D
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-08, 19:25   

To mnie przerazi³o.Przypomnia³ mi siê sen z przed pó³ roku.Obudzi³em siê zlany potem, a pikawa my¶la³em, ¿e mi wyskoczy z klaty.W moim ¶nie by³o podobnie, dwóch mnie trzyma³o a reszta bandy pozbawi³o mojego kartona wszystkiego i zosta³a sama karoca na ko³ach.A co wy otym myslicie filmiku. http://www.youtube.com/watch?v=AtgFXF-dDjQ&NR=1
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-09, 00:00   

banda kretynow i tyle
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2009-03-09, 11:18   

smutne...

ale najlepszy z tego typu filmikow
http://www.youtube.com/watch?v=fbNscsYcFaM
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2009-08-09, 22:18   

mo¿e odbiegnê ciut od tematu.

Znajomemu rozpier... wszystkie auta w warsztacie trzeba pomóc w najgorszej sprawie.

Toyota - Szyby. Wszystkie do modelu Corolla KE25!

Popytajcie w¶ród znajomych bo ciê¿ko akurat o ten model :(

pisaæ do mnie, dam namiar bezpo¶redni.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12