Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wandalizm:(
Autor Wiadomo¶æ
Lukasz Piotrowski
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-08, 16:57   

spoko moj ostatnio dostal drewnianymi drziczkami od szafki w dach;/ i mam zbity klosz z tylu przy srubie;/ palanty yebane
 
 
Chanyslavski
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-11, 19:16   

Witam. Ja te¿ mia³em przygodê z "trudn± m³odzie¿±", choæ skoñczy³o siê tylko na wybitym lusterku, do tego lewym.
Weso³o nie by³o, jakie¶ 100 km musia³em wracaæ do domu o 2 w nocy.
Ale jak czytam niektóre Wasze wypowiedzi to widzê, ¿e mog³o byæ o wiele gorzej...
 
 
Dariusz Gnasiuk
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-29, 09:43   

jak znajdziecie jakiegos padalca ktory w lublinie ruszyl duroplasta to zlogscie to do mnie i zreperuja:) darek potrafi 2243322.
ostatnio zostawilem otwarta szybe i drzwi a na siedzeniu portfel telefon i radio panel do radia;)
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-29, 14:47   

prowadzisz firme "Obicie mordy i ³amanie r±k" ?
 
 
kasq5510
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-29, 15:12   

Wczoraj zatrzymalem sie przed pasami pod Wawelem, zeby przepuscic pieszych - m.in. malzenstwo z dzieckiem w wozku - w tym momencie lewa strona, jak ludzie byli na przejsciu przed maska Traba, smignal nissan patrol...

nie wiem co jest z Tymi patrolami ale w listopadzie robimy sobie ma³e spotkanie trabantów z leszczyñskiego i jedziemy drog± 40km z racji tego ¿e trabi jest wolny i trzeba go ³adnie zobaczyæ a tu kole¶ z patrola wyprzedza na 3 mnie wychodzi i pluje siê... to jest ró¿nie jeden bêdzie Ci macha³ ¿e fajnie a inny popierdol z kompleksami bêdzie siê czepia³
 
 
Dariusz Gnasiuk
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-29, 16:52   

cos w tym stylu:D
 
 
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-21, 23:47   

ja straci³em lusterko, potem "dobry cz³owiek" upier@5³ mi os³one wlotu powietrza na tylnym s³upku i po¿yczy³ sobie jedn± oprawkê reflektora. ostatnio jaki¶ @#$% wcisn±³ mi zapa³kê w wentyl tak¿e powietrze pomalutku schodzi³o.
 
 
J-23
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-22, 22:30   

W wakacje jecha³em sobie przez Rondo Babka prawym pasem. Skrêcam w Jana Paw³a, a tu¿ za pasami jaki¶ jegomo¶æ wysadza pasa¿era, wiêc ja po chamulcach. Wtedy z lewej zatrzyma³o siê cinquecento i facet z taaak± mord± do mnie. Z potoku s³ów wysz³o, ¿e jestem "ciot±". Ale nic to. Po paru minutach, na Tamce s³yszê, ¿e kto¶ tr±bi i drze siê do kierowcy autobusu. Odwracam siê, a tu znajome cinquecento! Jak tylko jego kierowca pokona³ drivera z autobusu, od razu zabra³ siê za nmie. Wyprzedzi³ nas, i stan± przedamn± pod samaforem (to by³o na strzy¿owaniu). Wyj¿a³em przez okna i tylko u¶miechno³em siê do kierowcy autobusu, a on do mnie. A wtedy facet z cinquecento do mnie: "z tob±, to jeszcze porozmawiam!"

Dziêki, ¿e przeczytali¶cie ca³o¶æ :)
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-22, 22:39   

ja kiedys nabluzgalem na drecha w escorcie bo nie umial jezdzic :P i kilka dni pozniej ten drech zajechal mi droge i ladowal mi sie przez okno z piesciami. na szczescie skonczylo sie na grozbach, bo w escorcie byl kompleta dresiwa i moglo sie to zle dla mnie skonczyc. dlaetgo lepiej na drodze nie wyzywac sie od chujow i ciot :)
 
 
grubas
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-23, 01:59   

Odno¶nie bluzgania to lubiê bluzgaæ na innych w samochodzie (kto je¼dzi³ po Tarnobrzegu ten wie o co chodzi, Elki to 10-40% samochodów zale¿y gdzie siê je¼dzi), dwa razy tylko opiró*li³em kogo¶ bezpo¶rednio (przez otwart± szybê), raz babcia pcha³a wózek z wnuczkiem przez 4 pasy ruchu a do pasów mia³a 30 metrów to siê dar³em "NA PASY KUR*A!", a innym razem wymusi³a mi m³oda blondyna na rondzie, centralnie pod Traba siê wpierniczy³a, wtedy nie wytrzyma³em i dosta³em bia³ej dogoni³em wyprzedzi³em po heblach i j± zjeba³em jak bur± sukê. Ale ogólnie jestem spokojny :) i nie lubiê wchodziæ w jakie¶ konflikty.
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-23, 12:49   

ja te¿ jestem spokojny cz³owiek, a ¿e przezorny zawsze ubezpieczony to w baga¿niku siekiera i kawa³ metrowej rury na z³ych ludzi
 
 
Dariusz Gnasiuk
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-23, 13:10   

ja mam ³om i 2 kije schowane w nadkolu:D
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-23, 16:02   

a ja klucz do ql miedzy siedzeniami:)
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-23, 17:59   

ja mialem pa³ê na poleczce i co nawet nie zdazylbym jej dotknac.
 
 
grubas
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-23, 19:29   

A ja na wszelki wypadek wo¿ê pod siedzeniem pó³ metrowy w±¿ od ch³odnicy, ma ma³± ¶rednicê ale jest za to gruby :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12