Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wandalizm:(
Autor Wiadomo¶æ
James
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-23, 23:41   

Hahahahahaha:D:D:D Qbs od dzisiaj jeste¶ moim mistrzem:D:D:D
 
 
Newwer
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-23, 23:56   

moim tez:D
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 09:58   

NIEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Bo w takim têpie jakby wybucha³y Trabanciki w miastach polski przy ka¿dym obiciu, opluciu i pokrojeniu, nie zd±rzyliby¶my im nawet zdjêæ pami±tkowych pstryknaæ.

Po za tym znaj±c polskie prawo, jakby¶ takim wybuchem potraktowa³ z³odzieja lub wandala i np. urwa³oby mu rêkê (ale by by³o fajnie) albo wogóle pozbawi³o go marnego ¿ywota, to poszed³by¶ siedzieæ do koñca ¿ycia, jako w³a¶ciciel i sprawca - w mediach sta³by¶ siê tekturowym barba¿yñc±, wyklêliby ciê z ambony, a Twoja rodzina skazana by by³a na wieczn± tu³aczkê po stepach akermañskich...
 
 
Newwer
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 10:16   

Po³owa Polski by³a by za bo reszta w wiezieniu siedzi:D
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 11:36   

No ale jest rozwiazanie jak do tego wiezienia nie trafic. Otoz wystarczy napisac malymi literkami gdzies w widocznym miejscu ze trabant wybuchnie po dotknieciu i juz jestes niewiny bo przeciez byl napis :-) ))

Pozdrawiam =]
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 11:51   

Polacy maj± tak± mentalno¶æ, ¿e ka¿dy dotkn±³by, aby sprawdziæ....
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 11:56   

Buahaha dobre :-D masz racje Zbyzsek, ale to ograniczylo by sie do jednego przypadku :-p

Pozdrawiam =]
 
 
James
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 12:00   

Ale jak taki kretyn zobaczy napis, to tym bardziej bedzie chcia³ sprawdziæ czy to prawda:/ A przecie¿ nie chcemy ¿eby co 5 minut na ulicy trab wybucha³:D
 
 
Grzesiek N. [601]
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 15:06   

Nad tym napisem trzeba by umie¶ciæ jeszcze jeden (wiêkszy) napis: "PRZECZYTAJ NAPIS PONI¯EJ" i ka¿dy Polak pomy¶li: "Co? My¶li ¿e mi bêdzie rozkazywa³? A w³a¶nie, ¿e nie przeczytam!" - taka mentalno¶æ :P

Albo na Trabancie napisaæ "UKRADNIJ TEGO TRABANTA!" :D

pozDDRawiam... :) :) :) ...
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 16:11   

Grzesiu... No to mo¿e spróbuj? Hihii... Tylko potem nie pisz, ¿e Ci kaza³em.
 
 
Grzesiek N. [601]
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 16:32   

Ja mieszkam na wsi, mamy tu deficyt wandali wiêc nie muszê :] (chyba...)
 
 
James
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 16:50   

Albo napisz: URWIJ MI LUSTERKO, PROSZÊ!!! NA PEWNO NIE BÊDZIESZ ¯A£OWA£!!! SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!!! :D:D:D
 
 
Rudaaa
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 17:00   

czyta³am, czyta³am i oddycha³am z ulg±, ¿e nie mam takich problemów, a¿ tu nagle zadzwoni³ telefon i moja kumpela powiedzia³a, ¿e muszê sobie wybudowaæ gara¿, wynaj±æ ochronê lub staæ przy aucie, bo jakie¶ szczeniaki majstrowa³y co¶ przy zamku, czego by³a ¶wiadkiem !!! na szczê¶cie zauwa¿y³a to:) ciekawe tylko, czy nie bêd± chcieli tego powtórzyæ...
uczucie bezsilno¶ci jest okropne....
 
 
ba
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 19:39   

jesli by chcili ukras trabika to trza zauwazyc ze wejsc do trabika ( no jesli ktos wybija drzwi pasazera i nie wie gdzie sie je odblokowywuje (?) :)) ) a odpalic go jest wielka rooznica :D bynajmniej u mnie :D 1st raz jak wsiadlem do traba to nawet sporo czasu szukalem stacyjki :D
 
 
sidus
Go¶æ
Wys³any: 2005-02-24, 21:19   

Glosniki- magnata razem z tyln± pó³ka gwizdnêli mi spod domu- czysta wystawka...;/ przy wychodzeniu zabrali ramke z radia, które na szczescie by³o w domu... niestety ramka oryginal ponad 100zl ;/ Panowie policjanci poweidzieli "mozna zg³osiæ, ale poi tyogodniu i tak przyjdzie umo¿enie" oraz dodali "skoro harcza³y to po co zg³aszaæ kradzie¿?" A na do widzenia milszy Pan doda³ "niech sie Pan nie przejmuje, mi 2 razy radio ukradli i co? I tez musialem kupiæ ekhm... na gie³dzie..." Obiæ i tak nie widzialem, bo cale to auto by³o obite, ale zapewne niejeden sie do tego przyczyni³... Koledze z ulicy ukradli biale klosze z lampami (tyl)- ch* wie po co i probowali sie wlamac, ale widac bylo, ze ktos tylko chcial zobaczyc jak to sie robi, bo nawet mu sie nie udalo otworzyc, zamka tez nie zepsul... Moral niestety jest prosty, nawet maja monitoring 24h samochodu w tym kraju winy i tak nie udowodnisz... a jesli udownodnisz duza szans± jest to, ¿e radio je¼dzi juz w radiowozie...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12