Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wroc³aw ¿yje?
Autor Wiadomo¶æ
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-31, 00:56   

najblizszy zlot Trabantowy jaki zalicze, to pewnie Pyrkomania VI. jakos pyroland caly czas jest w mojej glowie i jesli kiedykolwiek wroce do polandowa, to pewnie nie do wro, ale wlasnie gdzies w pyrogrodzie zasadze drzewo i wybuduje dom ;) w tym roku mnie nie bylo, bo komunie mialem tydzien pozniej chrzesnicy. zabraklo czasu niestety. w nastepnym roku pewnie nie odpuszcze. moze tam sie spotkamy? bigoli tez sie zaciagnie :)
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-31, 09:23   

hihi ;-) oki, jak bêdzie ku temu okazja, to siê mo¿emy spotkaæ i pogadaæ przy lechu "o starych Polakach"... ;p ;-) ) Do Poznania mo¿na na wycieczkê podjechaæ, zw³aszcza ¿e tyle razy bywa³em, wiê teren znam dobrze. Zw³aszcza nadmaltañskie kszaczory... :P :-) ) Pozdro!
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-31, 10:36   

Do Poznania nie mozna, a trzeba :) Co do Lecha zobacz filmik.
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-31, 10:37   

Lech w Belfascie -
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-31, 13:52   

Hehehehe, dobre! ;-) a swoj± drog±, nie tak drogo ;p za 26 zyla 4 butelki? ...jest siê czym podchmieliæ... :P :-) )))))))) ...a klimat prawie jak we wroc³awskim "Sezamie" :-D !!! Pozdro!
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-31, 23:29   

ostatnio coraz wiecej polskiego browara tu jest. nawet czesi/slowacy ostatnio na 'Majales', majac do wyboru czeskiego budweisera i staropremena, tez pili leszki i tyskie. dziwne nie jest - dobry browar :) dlatego pyrkomanie zaliczyc trzeba i browary tez. najlepiej z kierowca, bo piwo prosto z kranu jest zaje...fajne :)




ps. ...i fritza na ryby wyciagnac trzeba!
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-01, 09:12   

:-)) Robak, narobi³e¶ mi smaka. ;p ;-D To prawda lech jest dobrym piwkiem, ¿ywiec kiedy¶ te¿ by³ ale siê popsu³ (niestety), no ale ¿eby Czesi kupowali "nie swoje", to mnie mia¿d¿y :P :-) bo jak od ma³olata do tej pory po Czechach je¿d¿ê, to Czesi to prawdziwi "ortodoksi" co do piwa i byle czego nie wypij±, zw³aszcza nie-czeskiego bro :-) w koñcu czeskie piwo jest jednym z najlepszych na ¶wiecie (o ile nie najlepsze...) Ja sam osobi¶cie umieszczam je w ¶cis³ej czo³ówie, a niektóre polskie wynalazki z napisem "super mocne" to szit! (woda o zbli¿onym smaku piwa plus spirytus- dobre dla alkoholików :PPP) Wiêc za granicê trafia tylko pierwsza liga...eksportowa. ;-D
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-01, 13:17   

Robaqu, zapodaj mi na PW twojego maila, co¶ ci wy¶lê, bo ten z twojej 'UK stronki' nie idzie ;-? Pozdro!
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-01, 21:35   

sfinks: no tez mnie nieco zdziwilo, ze czesi polskie bro pija, ale coz. widac im smakuje :)

a co do maila, to idzie idzie. wpisz do tego imie po polsku, bo tam jest wersja dla lokalnych co by sobie jezyki lamali na nazwisku, ale przynajmniej sie nie opluli przy imieniu :D poza tym jest tu w profilu napisany, a jakbys chcial na skype czy gg to skype jest takie samo jak adres strony (bez www) a PaduPadu: 7596134
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-02, 09:44   

wysy³a³em i z jednego i z drugiego i wraca mailer -deamon. ma³o tego , i z wp i tlenu sz³o- chyba nie maj± koncesji na "zagranicê" :PPP :-DDD zapodaj jaki¶ zastêpczy :-) ) Pozdro!
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-02, 21:47   

wklej tutaj co mailer daemon odpowiada dokladnie, albo wal na GG. napewno nie machnales sie w adresie? lukasz (maUpa) ludziejewski (kropka) com ??
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-04, 11:23   

i co? wyslales raz jeszcze?
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-06, 14:29   

Hejka, postaram siê wys³aæ jeszcze raz i zobaczymy...
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-06, 16:06   

No i sieczka, poni¿ej wklejam zawarto¶æ, odpisz z innego na Prywatn± Wiadomo¶æ, to prze¶lê Ci parê fotek Pzdr!

Hi. This message was created automatically by mail system
at Wirtualna Polska.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

:
Connected to 74.125.39.27 but sender was rejected.
Remote host said: 552-5.2.3 Your message exceeded Google's message size limits. Please visit
552-5.2.3 http://mail.google.com/su....py?answer=8770 to review
552 5.2.3 our size guidelines. 19si6234167far.9
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-06, 22:49   

Bo napchales maila zalacznikami. Napisalo Ci przeciez w komunikacie :)
Dawaj maile z zalacznikami nie wiekszymi niz 20MB i bedzie cacy. A najlepiej wrzuc to co masz na ftp/rapida i podaj linke w mailu, a jak nie wiesz/nie umiesz, to moj skype sie lubi z dowolnymi zalacznikami :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12