Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wroc³aw ¿yje?
Autor Wiadomo¶æ
RoBuR_600
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-10, 02:15   

w Polsce bede we wtorek wiec mozna cos pokombinowac, mozna gdzies sie zgadac, moze kto inny z dolnego sie zalapie? Ja swojego kartona po 15 miesiecznej spiaczce w garazu musze wybudzic :D Dymatorek poza wrockiem gdzie przebywasz na dolnym slasku?
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-10, 10:15   

Lubin, legnica ;) w sumie nie daleko od wa³brzycha ;)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-15, 22:33   

jestem aktualnie we wrocku i bede jeszcze 5 dni ;] jak cos to jestem otwarty na propozycje ;p jak dotad to widzia³em kogo¶ w szarym trapolo wczoraj ko³o dworca pks ;]
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-19, 14:43   

prosze o kontakt mailowy osoby chcace reaktywowac wroclaw.
 
 
Roman Rêbas
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 12:37   

Hejka, Robak! :-) masz racjê z t± reaktywacj±, jak tak patrzê na mie¶cie, to ciêêê¿ko we wrocku z "organizacj±" a i dedeerów na mie¶cie coraz mniej. Ja te¿ têsknie za moim sprzedanym kartonem. Od 2005-go troche juz minê³o. No ale mo¿na by co¶ zrobiæ... mo¿e by tak jakiæ spocik albo wyjazd? ;-) jak bêdziesz mia³ czas, daj cynk. Pozdro! Romek vel sfinks
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 13:16   

Omówcie reaktywacjê na ¿ywo przyje¿d¿aj±c na Silesia Fest. Aczwórk± macie szybk± traskê. A co na ¿ywo to na ¿ywo :)
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 13:45   

:-))) Dziêkujê za zaproszenie ;-) jak czas pozwoli, to byæ mo¿e siê pojawiê, co prawda nie kartonem, ale te¿ czym¶ "z epoki" hehehe! Tylko ciekawe co na to powie Robak? Ostatnio to chyba tak jako¶ na wyjaaaaaaazdach jezd :-? Pozdro!!!
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 18:44   

No wiem ¿e Robak nie zdo³a przyjechaæ. A mo¿e siê co¶ odmieni!? :)
Sfinks a co tam z epoki posiadasz w gara¿u?
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 20:13   

Po moich trabantach zosta³y ju¿ tylko mi³e wspomnienia i zdjêcia, przygoda siê skoñczy³a, ale nawet teraz dobrze wspominam zw³aszcza moj± 601-kê z 89r. - cztery lata bezawaryjnej eksploatacji mówi± same za siebie, to by³ wspania³y Trab! :-) Obecnie je¿d¿ê "czechos³owacj±" po niemieckiej reanimacji, czyli Skod± Favorit a.d. 1994- naprawdê ¶wietnie siê spisuje, co prawda volkswagen trochê ju¿ "kabli umoczy³" w tym modelu, bo jak ka¿dy znawca tematu skodovek wie, '94 to ostatni rok prod. przed felici±, ale nie ma ju¿ niestety tego charakterystycznego "ram tam tam" 2-suwa, natomiast je¿eli chodzi o komfort, to nawet typowy czeski komunista by siê jej nie powstydzi³! :-) )) ...kto wie, byæ mo¿e podjadê kiedy¶ na jaki¶ zlocik powspominaæ traba i poogl±daæ jak bawi± siê jeszcze Szczê¶liwi posiadacze dedeerowskich wynalazków! Pozdro ;-) )
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 20:21   

Przez parêt tygodni je¼dzi³em Favoritk± i wspominam to bardzo przyjemnie. Na prawdê fajne auto. Nie takie ³adne jak Wartburg ale wygodniejsze i nowocze¶niejsze (porównujê do Wartburga 1,3). Do Trabanta nie ma co porównywaæ :)
Sfinks, z Trabantem nic straconego. Mi siê te¿ wydawa³o przez parê lat ¿e ju¿ nigdy... Chocia¿ na zloty ca³y czas je¼dzi³em. A teraz znowu mam Trampka i nie zapowiada siê ¿ebym mia³ siê go wyzbyæ :)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 20:24   

Trampek jest fajny jako drugie auto
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 20:24   

hehe. szkoda, ¿e przygoda siê skoñczy³a, a nie uwa¿asz ¿e jednak mo¿e odrodzi siê?;)
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 21:01   

"Stara mi³o¶æ nie rdzewieje"...:-??? hehe, Dziêks za s³owa otuchy! ;-) czas poka¿e :-) ) Pozdro for All!
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-30, 01:30   

sfinks: tyci problematyczna wode po drodze mam i jakies 24h jazdy do wro wiec raczej nie przybede. chcialbym za to by nowa, mloda, swieza krew zreanimowala CT Wroclaw. powiem tak - cos sie dzieje w pewnym kierunku, ale na razie nei zdradze co. potrzeba jednak osob ktore na gruncie lokalnym beda reprezentowac Trabantowa Brac.

co sie tyczy Trabantow, to milosc do nich mi nie zgasla. wrecz odwrotnie - z dnia na dzien coraz wieksza jest. w PL mam jeszcze sporo gratow. w sumie jakby sie uprzec to bude tylko dokupic i bym pewnie zlozyl plastika :) do tego pelno resorakow (nawet jeden ma moj synek!), znajomi kupuja na urodziny tabliczki "Trabant Parking Only" i xiedze dostarczaja kalendarze, co by siac propagande :) kiedys nadejdzie taki czas, ze zrobie sobie plastika z kiera po "zlej stronie" i bede niczym kiedys czarna wolga jezdzil po katolickich dzielnicach belfastu i straszyl male dzieci, a na dachu niczym na miniaku walne brytyjska flage - dla dodania emocji :>
 
 
sfinks
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-30, 07:48   

Hejka! wiem, wiem, czyta³em na necie, ¿e Ciê ponios³o...hen za morze pó³nocne ;-) ale wiesz co, masz dobry plan z tym kartonem made in GB! Po pierwsze ³atwiej zaparkowaæ pod pa³acem Buckingham, a poza tym jakby¶ dowali³ do niego jeszcze skrzyd³a, to w sumie ca³kiem niez³± konkurencjê dowalisz dla ryan air :P hehehehehe!!!! ...pamiêtasz odcinek z bondem, jak przerobili brykê na samolota i sruuu w chmury??? To w³a¶nie JEST Wolno¶æ! ....Mo¿e wiêc jak pisa³ Kolega Kuzyn353, jaki¶ ma³y urlopik okoliczno¶ciowy w terminie Silesia Fest siê znajdzie? Hê? ...w koñcu jak pisz±, "na ¿ywo to na ¿ywo", a nie tam bele co ;p To by dopiero by³o "Catrtoon Reaktywacja"........ ;-) ))))))) Pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12