Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwickau 2007
Autor Wiadomość
Jamaja
Gość
Wysłany: 2007-02-07, 11:14   

Teraz juÂż oficjalnie mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże Adic padlinÂą nie pojedzie, w niedziele skoĂączyÂła pod szlifierkÂą i jest w czĂŞÂściach (chociaÂż zawsze moÂżna pospawac rdze, kartony moÂżna zaszpachlowaĂŚ i pomalowaĂŚ szprejem :P )
 
 
Jendrej
Gość
Wysłany: 2007-02-07, 11:26   

Âłe
a jeszcze kilka dni temu jak gadalismy o cfikaÂłowie to mowielm ze bym sie nie zdziwil jakby padlina pojechal :P

ja juz mam zaklepane wolne i kasa jest ( tzn sie zbiera:P ) i zalezy tylko od humoru autek :]
 
 
vip trabancik
Gość
Wysłany: 2007-02-13, 15:44   

warcab ja chce jechac swoim takze mozemy myslec nad tym zeby jechac razem
 
 
warcab
Gość
Wysłany: 2007-02-13, 22:11   

nom to ja na to ide, a wogole to wrescie wiem kto jest ten vip???
bo zachodzilem w glwoe kto to jest poznalem dopiero po meilu

jak tylko da rade na uczelni to mozemny sie bojnac zmniejszajac ksozty:)
 
 
wnuq
Gość
Wysłany: 2007-02-16, 22:13   

oj padlina odeszÂła?MyÂślaÂłem o tym jaki zdziwiony byÂłby pana na granicy gdyby zobaczyÂł ÂłoÂże na szczotkĂŞ.....kamika by chyba nie przebiÂł i tak....
A co do cfikaÂł.....to chiba nawet mi urlop jakoÂś wypada tak...wiĂŞc jak zawsze ...
A co wegrami moÂże pojedziemy odwiedziĂŚ madziary??Kilka osĂłb byÂło chĂŞtnych.MoÂże ktoÂś siĂŞ zorientuje jak to tam jest ale filmiki ze zlotĂłw sÂą bardzo zachĂŞcajÂące....Co wy na to?
 
 
wnuq
Gość
Wysłany: 2007-02-16, 22:14   

oj padlina odeszÂła?MyÂślaÂłem o tym jaki zdziwiony byÂłby pana na granicy gdyby zobaczyÂł ÂłoÂże na szczotkĂŞ.....kamika by chyba nie przebiÂł i tak....
A co do cfikaÂł.....to chiba nawet mi urlop jakoÂś wypada tak...wiĂŞc jak zawsze ...
A co wĂŞgrami? moÂże pojedziemy odwiedziĂŚ madziary??Kilka osĂłb byÂło chĂŞtnych.MoÂże ktoÂś siĂŞ zorientuje jak to tam jest ale filmiki ze zlotĂłw sÂą bardzo zachĂŞcajÂące....Co wy na to?
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2007-02-17, 12:42   

mozna sie przejechac. Najlepiej w okolice Budapesztu to bym odwiedzil siostrzyczke.
 
 
Jendrej
Gość
Wysłany: 2007-02-20, 21:11   

pije sobie piwko
i mysle

moze skoczymy na bungee w zwickau [; ?
ktos tez by reflektowal taki schiz?

ps
pamieta ktos ile ostatnio kosztowalo ?
 
 
GrzegorzG(Greg)
Gość
Wysłany: 2007-02-20, 21:33   

60€ dwa lata temu a w zeszlym roku to chyba jakos 30€.
 
 
John'ek
Gość
Wysłany: 2007-02-20, 22:49   

buheheh a ja nareszcie wiem ile mam do stolicy TRABANTA kilosow:D jeeee okolo 550:P przez Zielona Gore... no a jedrek moze ja sie skusze na bungee:D chociaz jak bede mial duza lute to byl by przypal bo jak bym wiuknol to konic:D hehe pozDDRo601
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2007-02-21, 14:00   

A mnie taki pomysl do glowy wpadl zeby wszyscy ktorzy jada sie spotkali na granicy. ja wiem ze to malo ykonalne ale moze by sie spiaci i umowic na granicy na konkretna godzine powiedzmy z dozwolonym poslizgiem godzinnym. Ale to bylo by niesamowite jechac w rtakiej mega grupie przez niemcy :) Ostatnio w 5 aut tez sie swietnie jechalo, ale im wiecej tym lepiej.
 
 
Jendrej
Gość
Wysłany: 2007-02-21, 15:21   

qbs to nierealne :]
tak jak rok temu:] stoimy czekamy na r eszte ekipy a tu inne trabiki i nic ;)

ale fakt faktem bylo by zajebiscie ;)
moze w tym roku przez ldz tez sie bujniemy :]
 
 
John'ek
Gość
Wysłany: 2007-02-21, 15:58   

Qbs no ja wlasnie myslalem ze tak chcecie robic... myslalem ze skoro tylu chetnych jest to tak chociaz w 10trabow sie umowic... dowiedziec sie czy nie beda paly robic scen bo wiem ze kawalkada zbytnio bez pilota jechac nie moze...ale to cos by sie kopsnelo na przody:D i jadziem zobaczyli by niemcy ze polacy sa zgrana banda:P
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2007-02-21, 23:47   

przeciez nie bedziemy powiazani sznurkiem ani niebezpieczenstwa stwarzac nie bedziemy.

Jêdruœ przez ³ódŸ poprosimy i obowiazkowo teraz juz musicie miec CB :)
 
 
Jendrej
Gość
Wysłany: 2007-02-22, 16:58   

qbs leccie przez 3miasto [;
lewy nie ma nic przeciwko :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13