Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
TRABANT 500, 600 - REJESTR
Autor Wiadomo¶æ
loveride
Go¶æ
Wys³any: 2006-09-20, 19:17   

trabant 600 bielsko bia³a(ten wrak z og³oszeñ za dwa co³ka:)
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2006-09-20, 19:54   

W³asnie rozpoczo³em gromadzenie czesci do ma³ych zmian w trabanie 600 ,mianowicie zmiana motoru na 1,3 itp.Bêdzie to nowy trabant remont rusza jesieni±,oczywiscie zielona ¿abka zostaje i bedzie ca³y czas ulepszana ¿eby zbli¿yc j± do orgina³u
P.S James ja pierwszy kupiê lodówke
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2006-09-21, 01:01   

hehe fajnie, mam nadziejê ¿e na ca³ej pod³odze i zawieszeniu z polówki, to mo¿e wyj¶æ ca³kiem sympatycznie,ju¿ taki trabik u prezesa ponoæ powstaje... Prawda taka ¿e 100 razy ³atwiej zrobiæ z 600-tki fajnego tuninga np.1.3 ni¿ doj¶æ spowrotem do orygina³u; Przysz³a i u nas moda na takie zabawki i mam nadziejê ¿e jednak pomimo przeróbek silnikowych, felgowych itp bêd± przypominaæ poczciwe 600-tki z zewn±trz i bêd± pozbawione jaki¶ plastikowych podoczepiañ. a co do lodówek- Czajnik,jest lodówka która chyba by Ci pasowa³a,bo ok.100km od Ciebie,za 500 siê dogadasz,daj znaæ na gg
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2006-10-14, 20:25   

No i sta³o siê mam ju¿ trzeci± 600ke tym razem kombi.Stan jak na 64 bez remontu kapitalnego,mo¿e byc jeszcze bedzie smigac!!!!ale szukam tylnej klapy bo moja jest sfatygowana jak na swoje 42 lata
Podsumowanie:
trzy 600ki
601 z 77 roku z przebiegiem 28 ty¶
1.1 kombi
i fio³a w g³owie ;)
 
 
James
Go¶æ
Wys³any: 2006-10-14, 23:03   

Najwa¿niejszy jest fio³ w g³owie:P Bez niego nic by nie by³o:)
 
 
Grzegorz B.(bolek)Katowic
Go¶æ
Wys³any: 2006-10-15, 11:17   

czajnik skontaktuj sie z Prezesem on ma przeciez kombika do pociêcia,a tam klapa dobra...

moja 600 nied³ugo dostanie kolorów :)
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2006-10-16, 16:52   

Bolek dzieki za info dzwoni³am do prezesa i on nie sprzeda bo zostawia dla siebie
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2006-10-18, 00:10   

gdzie¶ mam klapê od p50 w oryginalnym kolorze, takim zielonkawym, zreszt± z tego traba co mia³ byæ dla Ciebie zanim znalaz³em tego, którego teraz wzi±³e¶. Mam z tamtego kombika chyba wszystkie czê¶ci,tak¿e daj znaæ na priva. no i powodzonka w restaurowaniu, mam nadziejê ¿e dziadzio nie by³ dla ciebie zbytnio przykry przy odbiorze:)
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2006-10-18, 19:28   

Dziadzio bardzo sympatyczny i Wielki podziw ¿e w wieku 85 lat zabiera siê za renowacje trabanta
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2006-11-08, 19:05   

Lada dzien bede mia³ namiary na trabanta p50 kombi,ale jak zobacze to opisze wam stan i reszte
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2007-01-06, 19:19   

Co tu tak cicho,nikt nic nie kupi³ ani nie wynalaz³??
Ja kupi³em wczoraj P70 z 58r.
 
 
Windi
Go¶æ
Wys³any: 2007-04-21, 11:38   

mam pytanko, ile jest wart p60 kombi w stanie hmmmm.... stoi na polo z 15-20 lat... nie ma sdzyby w tylnych drzwiach, tej dlogiej bocznej, nie wiem jak silnikowo
 
 
Grzegorz B.(bolek)Katowic
Go¶æ
Wys³any: 2007-04-22, 10:31   

chodzi o tego co stoi przy wjezdzie do tunelu pod rondem w Krk??nie wiem jak sie to rondo nazywa.A wartosc jest wzglêdna...zalezy jak wygl±da sprawa z dokumentami,w jakim stanie pod³oga,jaskó³ka,progi...z tego co ja widzia³em i jesli chodzi o tego trabanta o którym mysle to jest w miare kompletny,a to jest zalet± :D
a wartosc,jak pisa³em jest wzglêdna...kupuj±cy chce dobrze kupic,a sprzedaj±cy nie odda za bezcen...
 
 
Windi
Go¶æ
Wys³any: 2007-04-22, 14:29   

chyba chodzi o tego samego :) ogladalem go wczoraj :) zamiast podlogi co prawda sa dziury, nie ma siedzenia pasazera, nie ma tylnej szyby niestety :/ i rozwalony prawy tylny migacz, pomijam zkorodowane klamki, rozwalone drzwi i inne takie :) ale jak na 20 lat w ogrodzie to i tak nie jest zle :) tylko wlasciciel nie chce sprzedac... :/ lepiej wg wlasciciela zeby sie na tlenki zelaza i innych rzeczy kupe rozpadl i dzdzownice go zjadly niz zeby go ktos do jakiegos normalnego stanu sprobowal przywrocic :/ jeszcze bede probowal :) nie poddam sie :)
 
 
Micha³ C.
Go¶æ
Wys³any: 2007-04-22, 21:42   

przyjedz z 0.7l rozmien trzy stówki po 10z³ aby duza kupka by³a. jak dziadkowi serce zmieknie po 3 kieliszkach i zobaczy gruba kupke kasy to sie zgodzi:D i nawet papiery sie znajda:P
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,65 sekundy. Zapytañ do SQL: 12