Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
TRABANT 500, 600 - REJESTR
Autor Wiadomość
James
Gość
Wysłany: 2005-10-22, 21:23   

No i mam swoja pierwsz¹ 600:) Sedan, 63 rok, stan blacharski niez³y, poza tym ¿ê dziadek wyci¹³ progi, bo po co mu one:P Brakuje mi 22 drobiazgów:/ W sumie nic szczególnego... Ale to nie koniec, wkrótce bêd¹ nastêpne autka-czas na kombi:D
 
 
czajnik
Gość
Wysłany: 2005-10-23, 17:24   

James ty sie tak nierozpĂŞdzaj zostaw cos mi ja tez chce miec lodĂłwke
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2005-10-24, 15:07   

no to trzeba bylo brac jak Wam dawali... :)
 
 
Narwaniec
Gość
Wysłany: 2005-10-24, 18:01   

hmm a mi przybyÂła wÂłaÂśnie lodĂłwka.Kto wie ten wie a kto nie ten siĂŞ zapewnie niedÂługo dowie.Teraz czas na renowacje zapewne dÂłuuuugÂą i mĂŞczÂącÂą.Brakuje kilka czĂŞÂści a zwÂłaszcza przedniego pasa,ale moÂże jakoÂś dam rade.
 
 
Karol "MaxXx&
Gość
Wysłany: 2005-10-24, 20:09   

cos czuje ze kilku bydgoskich swirow bedzie mialo tu niedlugo cos do powiedzenia hehe
 
 
radzieckii
Gość
Wysłany: 2005-11-02, 22:42   

W Brwinowie pod Warszaw¹ widzia³em ostatnio jakiegoœ goœcia wysiadaj¹cego z 600 sedana, pomalowanego na ciemny niebieski kolor (wygl¹da³ jak œwie¿o po renowacji). Niestety nie mia³em jak siê zatrzymaÌ i zagadn¹Ì goœcia. Obiecujê nastêpnym razem siê bardziej postaraÌ ;)
 
 
czajnik
Gość
Wysłany: 2005-11-16, 17:53   

Mam namiary na trabanta 600 moÂże nawet 500 bo to 62 rok za 2 tys moge dac namiary
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2005-12-02, 11:15   

pojawil sie jakis czas temu 600 na allegro (ten niby z silnikiem DKV ) dostaje maile od wlasciciela ze wszystko oryginalne ( tapicerki i lakier)... hehh ludzie to rozne rzeczy pisza... a tak BTW - Czajnik, to nie jest czasem ten trab co byl 2 lata temu na gieldzie CT Wroclaw? okolice poznania,wiec sie zgadza...
 
 
czajnik
Gość
Wysłany: 2005-12-02, 15:13   

Tak jest to moÂżliwe Âże to ten, namiary przepadÂły ale pamietam Âże ten koles mĂłwiÂł Âże dostaÂł go w spadku po dziadku i trabi jest garaÂżowany caÂły czas i ceniÂł go 6000 zÂł i ten teÂż ma zawrotna cene czyli to pewnie ten.
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2006-01-09, 12:41   

eee nie sa znane dalsze losy tej 600-tki spod Jasla? ktos to w koncu lyknal? pzdr!
 
 
Zbyszek 601
Gość
Wysłany: 2006-01-19, 13:29   

trabant 600 na forum malcĂłw

MoÂże ktĂłryÂś z was sprĂłbuje wyrwaĂŚ trabika z rÂąk barbarzyĂącĂłw? :-)
Spieszcie siĂŞ!

Pozdrawiam
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2006-01-29, 02:14   

heja, znalazlem trabanta 600, rok 1963, sedan, w dosc fajnym stanie, robil go gosciu w serwisie MANa, lakier metalik, wnetrze sporo ma w sobie z 601, ale baza sliczna, bo blacharka czyli najwazniejsze-ok, podobnie i duroplasty. mam zdjecia, fajnie sie prezentuje, cena to 350 pln, autko stoi w polnocnej polsce, niedaleko malborka, ma instalacje 12v i tylne lampy niestety od syreny, tyle wiem. nie ma listewek, wszystko idzie na gladko,ale jest to dobrze zrobione, nie byle kto to robil... wczesniej autko sluzylo do dlugich tras i dawalo rade. niestety jesli nikt nie kupi do konca marca auto zostaje pociete... ma papiery, stoi 2 lata pod plandeka. kontakt do mnie na priv, wysle zdjecia bo nawet nie mam jak ich teraz umiescic. ta cena jak za takie autko wydaje mi sie smieszna, autko ma papiery.pozdro! starostus@interia.pl
 
 
czajnik
Gość
Wysłany: 2006-01-29, 11:55   

Niepozwolimy jej zniszczyc
 
 
czajnik
Gość
Wysłany: 2006-02-04, 22:33   

Hej Panie ZajÂądz BeÂłchatĂłw niema twojego Wpisu Co z tobÂą????????????????????????????????
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2006-02-05, 00:26   

wielu wpisĂłw nie ma... niedÂługo rusza www.trabant600.pl, stronka juÂż gotowa, domena kupiona, miejsce na serwerze jest-DO ROBOTY! Kto chce niech przysyla na mojego maila starostus@interia.pl opisy swoich fur koniecznie ze zdjĂŞciami, jeÂżeli macie jakieÂś materiaÂły dotyczÂące 500/600 to dawaĂŚ!!! mogĂŞ zrobiĂŚ dziaÂł p70, Czajniczku,coby Ci sie lepiej na duszy zrobiÂło:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8