Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SKIERNIEWICE
Autor Wiadomość
Bartosz Lewandowski
Gość
Wysłany: 2002-09-15, 22:25   

I jak wam sie podoba³o :) Moim zdaniem by³o zajebiscie :) Tyklko gdyby nie ta pogoda :( ...Pozdrowionka od calej EKIPY £ÓD¬

[%sig%]
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2002-09-15, 22:40   

Mnie bardzo - coz wiecej pisac, bo trudno to opisac ;-)
Bylo zarabiscie!!!!!!

Potem prawie pod Kielce jechalem z chlopakami z Podkarpacia i GrzeskiemB z Katowic.

Hehehe - i ile trawy wypalonej...
... ogniem z rur ;-)

[%sig%]
 
 
Szulcz
Gość
Wysłany: 2002-09-15, 22:52   

a moim zdaniem nie wiem, bo mnie nie byÂło :P
mam nadzieje, ze do nastepnego zlotu mĂłj trabi siĂŞ nie rozkraczy, a ja nie bĂŞdĂŞ musiaÂł jechaĂŚ w gĂłry z dzieciakami...
 
 
Lukasz Ludziejewski
Gość
Wysłany: 2002-09-16, 00:06   

bylo calkiem fajnie. brakowalo troche slonca, a wlasciwie nie tyle slonca, co byl nadmiar wody [czyt: deszczu] i troche zabawe to psoolo, nie wspominajac juz o jezdzie (trasa + zasypiajacy za sterami Johny i moje texty do niego co jakis czas "Bombel! Nie spij!" - niczym z Chopcy nie becza :P), ale nie wazne jaka jest pogoda, wazne jacy sa ludzie, tak wiec bylo zajebiscie jak zawsze :)) aut liczba spora, zdjec przywiozlem ponad 300 sztuk :))) nareszcie jakas ciekawa liczba zdjec, a nie jakies 36 sztuk tylko. Wraz z Kamilem z Bydgoszczy jak sie okazalo wpadlismy na ten sam pomysl i mialem i ja (z Belzeboobem) i Kamil laptopa i cyfraka, i tak mamy razem jakies pol tysiaca zdjec i kilka filmikow wiec jest co ogladac :)))
pierwsza partia zdjec, czyli ponad 100sztuk wlasnie sle sie na server. wszystkie fotki robione przez mnie beda (o ile juz nie sa jak czytasz ta wiadomosc) na stronie www.trabant.art.pl

[%sig%]
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2002-09-16, 00:43   

Kamil ma super filmik z niedzieli - zrywajacy sie kolektor krecacego holki Traba z nrem bocznym 601 ;-)

[%sig%]
 
 
Lukasz Ludziejewski
Gość
Wysłany: 2002-09-16, 23:53   

i jak dojechales do chaty? laweta? hehehehe

[%sig%]
 
 
bigolus
Gość
Wysłany: 2002-09-17, 18:20   

Ja niedojechalem bo mialem dzwonka...znaczy sie takiego malego dzwoneczka z pierdolonym maluchem.... bo myslalem ze sie zmieszcze miedzy nium a sznurem samochodow.... on cofal i mnie nie luknal ale dogadalismy sie na wspolwine... ja nowe drzwi i prostowanie supka...kaszlak nic bo powiesilem sie na haku... @!#$ a chcialem tam byc i sobie zrobic fotke z zonka przy tablicy miasta PIÂĄTEK... .... e moze za rok... tak zmoklem w ten dzien ze do dzis jestem chory chyba jeszcze do konca tygodnia..Pozdrawiam wszystkich...
 
 
Mally2105
Gość
Wysłany: 2002-09-17, 23:09   

BIGOL
Sorki.ze tutaj,ale w koncu Cie Pan BĂłczek pokaraÂł.I moze bys tak jednak zaczal w koncu odzywac,a nie ignorowac od 3 miesiecy to,o co prosze!!!
 
 
Gregory
Gość
Wysłany: 2002-09-19, 22:54   

ByÂło spox, ale ta pogoda! i wÂłaÂśnie wtedy musiaÂł mi siĂŞ spaliĂŚ silnik do wycieraczek! POdziĂŞkowania za jabÂłko, ktĂłre zastÂąpiÂło mi wycieraczki dla GrzegorzaB z Krakowa - i znĂłw ktoÂś mi uratowaÂł Âżycie :o).

Do zobaczenia na kolejnych zlotach - nawet w deszcz, bo wycieraczki sÂą juÂż sprawne.
 
 
Lukasz Ludziejewski
Gość
Wysłany: 2002-09-20, 02:38   

a co zrobiles tym jablkiem?

[%sig%]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13