Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[SPOT] w Czechowicach-Dziedzicach Podsumowanie i POdziekowan
Autor Wiadomo¶æ
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 13:05   

Bylo mi bardzo milo ze bylo nas chociaz 10 autek ale zato ekipa byla mocna, skladam podziekowania:

Kornel, Madam, Natalii, Samer,Patryk, Micek, Jêdrula, Jagoda, Leeloo, Clark, XXX,Andrzej+3-je kolegow, Blazeja, Fandra ,Mizer, Sebastian Mateusz i inni o ktorych zapomnialem.

Oczywiscie nie obylo sie bez lekkich szkod......zgubienie pilki :).......chodzenie po zjezdzalni:) <--kosztowalo nas to 0,7L WD 40% z grajaca nakretka......

A tak imprezka byla swietna.....kielbaski mniam........

Poranka nie mogl zniesc XXX....ale 2-mocne kawy postawily go prawie na nogi......


Jeszcze raz wielkie dzieki za przybycie byle do nastepnej imprezy. Jak co to podajcie E-maile to podam fotki.

PS. OGROMNE PODZIEKOWANIA DLA TYGRYSKOW NASZEJ MLODEJ PARY...ZA PRZESLANIE BUTELECZKI TRUNKU OCZYWISCIE BYL TOAST ZA WASZE PRZYSZLE DZIECIACZKI :)


Pozdrawia: Madam&Natalii
 
 
TrzyKrzyzyki
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 17:45   

Co za ³ykend :) Maka faka jeszcze mi w g³owie szumi, ale by³o naprawdê fajnie. Uda³o mi siê nie zasn±æ za kierownic±. Dziêki MaDaM sa super spocik i mam nadziejê, ¿e to nie ostatni. Fajna ekipa z Wis³y przyjecha³a. Mam nadziejê, ¿e kolega którego na parkiecie roznosi³a energia nie gniewa siê na mnie za ten taniec. Nigdy nie by³em za dobrym tancerzem ;) Naprawde mocny zawodnik. W przysz³o¶ci pewnie opanujemy ka¿d± imprezê :D Jondrek, pomy¶l o jakim¶ spotkanku w Wi¶le. Okratujê bolida i z chêci± przyjadê. Dziêkuje tym co byli, zabawa w Waszym towa¿ystwie to zaszczyt hehehe. Dziêki Wam odreagowa³em naprawdê ciê¿ki tydzieñ. Ju¿ Wam wybaczy³em, ¿e schlali¶cie mnie jak ¶winie i rano potraktowali nieludzko wyrywaj±c ze snu. Dlaczego Mizer wygrzeba³e¶ tego komandosa?? Leeloo, jak zwykle, okaza³a siê niezawodna i oprowadzi³a wycieczkê po basenie ;)


Podsumowuj±c imprezke:
Powinni tego ZABRONIÆ!!!!!!!!!! HAHAHAHAAAAA


Najlepsze ¿yczenia dla Tygrysków, ¿eby Wam siê uk³ada³o jeszcze lepiej ni¿ kiedykolwiek :D Dziêki za flache ;)
 
 
Jêdrek
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 20:57   

ha:) dojechac dojechalem, ale nie bylo to pryjemne, moj zeladek wyraznie dawal o sobie znac przez cala droge:)
wszystkim onanizatora dziekuje za naprawde mila imprezke;) tylko czemu nie ustaliliscie pogody??? jednak i tak deszcz nie popsul nam planow:) takze i mecz siatkowki sie odbyl, niestety gra zostala zakonczona zaginieciem pilki...
XXX - co do powtorki, cos tam wlasnie z siostra myslimy tak po zwickau zrobic;) jakas "mala" imprezke;)
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 21:34   

HA jakie waszym zdaniem bylo HAslo imprezy moim zdaniem wlasnie to;

"jA CIE BARDZO PRZEPRASZAM JESTEM ROCZNIK '87 WIEM ZE MI PRZKRO"<---NIECH CZLOWIEK WYPOWIADAJACY TE SLOWA POZOSTANIE ANONIMOWY:)
 
 
Leeloo
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 21:51   

no i ja siê do³aczam do podziêkowañ za imprezê i wszystkim tym którzy z nami siê bawili. 3X tany, tany? Kiedy powtórka?;)
nie ma co pisaæ bo mam zjechany humor.
Dla mnie najwiêksz± strat± po spocie by³ KONIEC SILNIKA
powiedzia³: "DO¦Æ!!" pu¶ci³ dyma i umar³.
SZUKAM SILNIKA;((( pomó¿cie....
pozDDRawiam
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 22:08   

No powturke proponuje w Wisle na poczatku Lipca.
JEDREK mysl juz cos.....
No chyba ze znowu u na ale to musze pomyslec bo organizacja to wyczerpujaca zecz:)

Kyurde tak przegladam fotki i filmiki i na niektorych to sie nie moge powstrzymac ze smiechu:):):):):)

XXX-ma zawodowe foty......BebyBlu ma spoko sesje zrobiona.....Kornel ma swoj txt. "Zabraklo palia" i dzika jazda na londowisku dla ufo:)
 
 
Majster
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 23:02   

Spotkanie by³o naprawde udane !!!!!!!!!!
Do³anczam siê do podzienkowañ dla onanizatorów :-D i nietylko !!!
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekujê! Mateusz
 
 
Kornel
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-06, 23:42   

no wiec i mi ne pozostaje nic innego jak dolaczyc sie do podziekowan dla wspanialego dawida. naprawde dobra robota.moze nie bylo nas duzo ale jak to klark powiedzial, "nie liczy sie ilosc tylko jakosc". a byla ona doskonala.Do nastepnego razu.
pozdrawiam
 
 
.::.Natalii.::.MdM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-07, 17:47   

No wiêc teraz ja ze swojego nicka pisze:) Podziekowania dla wszytskich ktorzy przybyli i spedzili wspaniala noc w Cz-Dz na Mosirku :P Impreza byla superrr...Byle do nastepnej...Pozdrawiam wszytskich!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytañ do SQL: 12