Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[11. ITT] - Czyli Zwickau 2004
Autor Wiadomo¶æ
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-18, 08:37   

Ja pojecha³em i ju¿ wróci³em... Najpierw urwa³a siê linka sprzêg³a, potem by³o jescze gorzej.... Ca³e szczê¶cie, ¿e nie ujecha³em zbyt daleko. Chyba "opatrzno¶æ" dba³a bardzo o to, bym nie dotar³... Có¿, mo¿e za rok?...
Teraz przez tydzieñ na obiad bêd± chiñskie zupki ;-) . No i gdzie ja 5 klisz wypstrykam?
Pozdrawiam!
 
 
MarKov
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-18, 10:34   

Zbyszek na Slowacje zawsze mozesz tam te klisze wypstrykac:)
 
 
Kristoff
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-18, 20:01   

Kurde ale sobie pluje w twarz ze nie pojade w tym roku do Zwickau a Koszyce tez pod znakiem zapytania bo tyle kasy na traba to w jednym miesiacu chyba jeszcze nie wydalem a bedzie juz 1500 zeta o rany...w sumie to wydalem tyle w trzy tygodnie i to na same czesci..:(((
 
 
Miko³aj "psik&am
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 20:31   

Nasza decyzja co d wyjazdu do Zwickau byla szybka - czwartek godzina 14 dzoni Psikowa i sie pyta czy jedziemy - no baaa my nie pojedziemy ;) o 01.00 wyruszylismy i bylismy o 7.00 rano na miejscu ;)
zostalem wyzwany od roznych..... przez kolege z Brzydgoszczy.... ;) bo ciagle zapieralem sie ze nie przyjade ;D
w sumie to w Zwickau bylem jakies 5-6 godzin i sie zmylem do chaty - wracalem przez polske - nigdy wiecej - a jak dalsza czesc zlotu?? - bo nie dalem rady poimprezowac -
Paplo dzieki za LECH-a ;)
 
 
.::.MadaM.::.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 21:22   

No opowiadajcie jak bylo...bo jestem ciekaw.....ponoc w kaloszach trzeba byo chodzic .....a ceny wzrosly zleksza...??
 
 
sobol916
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 22:39   

A z psikiem ju¿ tak daleko nie jade wymieñ t³umik stary. ale fajno by³o.
 
 
Miko³aj "psik&am
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-20, 22:53   

ojj bylo zajebicie - tylko zmeczony wrocilem jak cholera- bylismy okolo 7 rano
bylo juz troszke foor
Sobol nie narzekaj!!! ;) jak wycisze foore to zapraszam na nastepna dluga podroz
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 11:44   

jak by³o? hmm. ch³opaki po poprzednim zwickau mnie trochê zniesmaczyli, ¿e niby to dresiarska impreza i banda gówniarzy z przerostem kasy od bogatych tatusiów. z takim nastawieniem jecha³em w tym roku. tymczasem - zupe³nie co¶ innego. nieziemski klimat, traby o jakich Wam siê nawet nie ¶ni³o... Zbuk pu¶ci na swojej stronce kilkaset fotek to sami zobaczycie czê¶æ tego klimatu... "dzieciaki cierpi±ce na nadmiar kasy" - owszem, ludzie pakowali nieziemskie pieni±dze w traby, ale my¶lê ¿e to powiedzenie z zesz³ego roku to tylko chora zazdro¶æ wypowiadaj±cych siê. nasze fury bladn± przy nich i "polskim" odruchem jest krytykowanie tego, czego samemu mieæ nie mo¿na. Niemcy s± niesamowici, potrafi± siê bawiæ, s± ¿yczliwi... powiedz± Ci wszystko, po¶wiêc± czas... hehehe i sprzedadz± wszystko w ostatni dzieñ za 1 euro:DDDDD

By³o masê b³ota, bo pada³o trochê.ca³y klimat zlotu krêci³ siê wzd³u¿ g³ównej drogi przecinaj±cej ca³e lotnisko, po której tam i spowrotem je¼dzi³y fury ton±c w b³ocie, wal±c wszystkimi klaksonami, wo¿±c ludzi na dachu,³ami±c sobie spojlery na b³otnych koleinach... ale wszyscy u¶miechniêci i rozbawieni ( i zalani w trupa ). POTRAFI¡ SIÊ BAWIÆ! niestety nie to, co my. hehehe niemcy urz±dzili sobie fajn± zabawê: po tym b³ocie je¼dzili takimi wynalazkami zrobionymi na bazie traba-takie motorki albo trójko³owce rodem z polskich wsi. wje¿d¿ali w b³oto i full gaz - wyrzucaj±c w niebo kosmiczne ilo¶ci b³ota, które packami osiada³y na wypucowanych, wypolerowanych trabach... ani razu nie widzia³em, ¿eby jaki¶ niemiec przekl±³ ich zabawê, jedynie widaæ by³o ich ¶miech. w polsce pewnie za co¶ takiego kole¶ by dosta³ w zêby i by siê skoñczy³o. trudno jest opisaæ bryki, jakie tam by³y - to trzeba po prostu zobaczyæ. zdjêcia tego nigdy nie oddadz±. nie by³o jednak wiêkszo¶ci fur, jakie znam ze zdjêæ z zesz³ych lat. nie by³o 600-ty z silnikiem z lupo, nie by³o tego niebieskiego z podwójnymi ¶wiat³ami...ale za to by³y inne cukiereczki - 600ta z 2.0 od passata, zbudowana na bazie 1.1. w³a¶ciciel powiedzia³ nam, ¿e lecia³ ni± 230... widzia³em oryginalne 600ty i 500ty w takim stanie,¿e nie zapomnê tego nigdy. ludzie, trzeba zbieraæ kasê od dzi¶ i jechaæ tam za rok.choæ nie wiem, czy za rok impreza ta ucieszy mnie tak samo.
 
 
Daniel "Muffi
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 12:48   

Nie bylo Cie w zeszlym roku to nie wiesz jak tam bylo, koncerty z gowniana muzyka dresiarska i tyle, w tym roku na szczescie sieczki nie puszczali. A szczytem atrakcji by³a brzydka go³a dupa w namiocie machaj±ca cyckami w rytm muzyki a la la la la, a la la la la

Sam swego czasu pisales Arkowi353 ze wywalil kupe kasy na spoilery, a Ty osiagnales ten sam efekt taniej, wiec nie pisz o zawisci czy zazdro¶ci tutaj. Niestetey ka¿dy przyzna racjê, ¿e Wasze auta wygladaja tak samo tylko z odleg³osci paruset metrów. Jako¶æ wykonania odbiega znacz±co od siebie. Kto¶ ma kasê i zrobi ³adne auto, a kto¶ zrobi tani± podróbkê. Na ¶wiecie ju¿ tak jest, ¿e na wszystkjo trzeba mieæ fundusze, a Niemcy maj± ich troszkê wiêcej. Choæ s± sytuacje, ¿e auta zrobione u nas s± du¿o ³adniejsze, a ich w³a¶ciciele wydali na niej wiêcej pieniêdzy ni¿ zdrowy rozs±dek podpowiada ile mogli wydaæ. Nie wszyscy maj± ochotê u nas w kraju wydaæ zarobki z paru miesiêcy na remont Trabanta.

Nie s±dzê aby kto¶ mówi³, ¿e Zwickau to dresiarska impreza z powodu zawi¶ci. Osobi¶cie kultura niemiecka mi nie odpowiada. Nie lubie niemieckiej muzyki, która w porównaiu z t± pochodzaco z Wysp Brytyjskich jest beznadziejna. Nie podoba mi sie ich styl ubierania i parê innych rzeczy. Nie widzi mi siê tak¿e styl ich tuningu w stylu alles blacha ryflowana + pusta komora silnika (zw³aszcza w 2 taktach) i ko³a pochylone w takim stopniu, ¿e wygl±da jakby samochód zrobi³ w³a¶nie obfit± kupê w gacie i cierpia³ z powodu doznañ noszenia tego w okolicy po¶ladków.

I co z tego, ze nie dorastaja jak smigaja na lawetach, to jak patrzyc sie na cukierki w papierkach i nie jesc.

W porównaniu z zesz³ym rokiem ³adnie zrobionych aut by³o du¿o mniej.

Co do zabawy. Niestety Niemcy maj± wiêksz± dawkê kultury osobistej ni¿ my. Niemcy nie je¼dzili samochodami zawracaj±c krêc±c kó³ka po w³asnym sektorze. U nas taki osobnik sie znalaz³, ale oszczêdzê tutaj mu i nie napisze kto to by³. Niemcy szanuj± czyj±¶ pracê i my¶l± o tym, ¿e chwil± szaleñstwa mog± wyrz±dziæ komu¶ szkodê i patrzyli sie na wyczyn tego Pana z politowaniem (sam widzia³em). Nie by³o pêdz±cych aut na g³ównej drodze. U nas znalaz³ by sie jaki¶ idiota, który przeleci tam 120km/h i na koniec urwie sobie co¶ o drzewo, albo komu¶ rozwali fure. Czy widzia³e¶ choæ jedn± st³uczkê? W zesz³ym roku by³a jedna (lekka dupka). U nas rozruba na zlocie to ostatnio codzienno¶æ. W Zwickau nie musisz sie baæ, ¿e kto¶ Ci rozwali samochód. Ka¿dy uwa¿a na cudze lepiej niz na swoje. Potem siê dziwi± za to, ¿e organizatorzy naszych zlotów coraz czê¶ciej zaostrzaj± regulaminy czy wrêcz wypraszaj± osobników z imprezy. W koñcu dojdzie do tego, ¿e nikt nie bêdzie u nas organizowa³ masowych zlotów, a tylko ma³e w gronie przyjació³. Dlaczego Objazdówka dwa lata temu (Pomorze) przebiega³a w super atmosferze, a ju¿ ostatnia nie oby³a sie bez incydentów w stylu pijanej za³ogi w nietrabancie, która dar³a ryja pó³ nocy. Po co potem mieæ przyjemno¶c z takimi osobnikami, lepiej zrobiæ sobie ma³y zlot w znajomym sobie gronie.

Trochê sie rozpisa³em za du¿o.
Pozdrawiam.
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 14:08   

A ¶wistak siedzi i zawija...
Fotorelacja z Zwickau ju¿ nied³ugo na www.zbuking.one.pl - 200 fotek ju¿ siê szykuje...
Dam znaæ kiedy mo¿na je bêdzie ogl±daæ.
pozDDRówko
ZBuK
 
 
miedelnica
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 15:08   

Muffin, chyba mnie trochê nie zrozumia³e¶, trochê nie na temat by³a Twoja wypowied¼ w pierwszym akapicie - napisa³em dok³adnie tak, jak Ty, wiêc nie wiem o co Ci chodzi. A zawi¶æ i zazdro¶æ niestety jest cech± polaków i niestety ju¿ nie raz do¶wiadczy³em tego w¶ród naszych klubowiczów. Nie mam ³adnego traba, ale cieszy mnie jak kto¶ inny dochodzi do piêkno¶ci swojej maszyny, zw³aszcza jak robi to sam lub robi to za zarobione przez siebie ciê¿ko pieni±dze.

Co do kultury... w pe³ni siê z Tob± zgadzam. Szczêka mi opad³a, jak zobaczy³em jednego z "naszych" przynosz±cego z obchodu po lotnisku gar¶æ zapierniczonych czê¶ci do traba...:( Czasem siê wstydzê, ¿e jestem polakiem...:(((((((((
 
 
KamiL_ON
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 15:21   

Jak to mo¿liwe, ¿e dosz³o do czego¶ Takiego ???

Co to za schiza wogóle ???

Ja bym poprosi³ info na priv kto to by³ ....

Natomiast je¶li chodzi o zlot, to jest to poprostu KULTOWY zlot tak jak sam Trabant.

Tam poprostu trzeba byæ ¿eby poczuæ atmosferê...

Fotki jutro na www.trabant.trojmiasto.pl
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 15:28   

hilfe! zdjecia mi praktycznie nie wyszly! jakby ktos byl tak dobry to albo przyniesc prosze na najblizszego grilla w warszawie albo na mejl wy44596@o2.pl. przyjechalem z tomkiem wiec oblicze moje moze sie pojawic kolo jego mercedesa.
 
 
Kornel
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 16:59   

No fakt fajne tam jest. chociaz bylem na zlocie jakies 4 godziny i to nie trabantem to i tak fajnie bylo.Co do stluczki to musze powiedziec ze byla i to wcale nie taka mala. Pewien zolty trab prowadzony przez nawalonego niemca i przewozacy na dachu 3 osoby wpadl do koleiny przy jakis 50km/h i bokiem przywalil w drugiego. czy komus sie cos stalo to nie wiem bo nie uwazam robienia zbiegowiska i gapienia sie na cos za madre.druga sprawa to taka ze w tym roku obrodzilo w nielubianych przeze mnie skinow. widok facetow w opaskach NSDAP na ramieniu nie przemawia do mnie.uwazam ze rok wczesniej bylo fajniej bi nie bylo lysych w takiej ilosci.
 
 
Miko³aj "psik&am
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-21, 17:40   

bylem na zlocie przez jakies 6 godzin - i jestem nastawiony pozytywnie - pewnie dlatego ze bylem w Zwickau 1-wszy raz!!
smieszyl mnie fakt jak niektorzy biegali ze szmatkami i co moment pucowali lakier - co do Polskiego grona - zawsze zajdzie sie jakis pajac ktory zepsuje Nasz wizerunek
Miedelnica pisze ze Niemcy sa sooper zyczliwi w ogole zajebici - uNas tez znajdziesz takie osoby - tak jak u Szwabow znajdziesz nadetych bucow!!
generalnie i tak pojade do Zwickau w przyszlym roku!! ;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12