Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[11. ITT] - Czyli Zwickau 2004
Autor Wiadomość
KamiL_ON
Gość
Wysłany: 2004-06-01, 09:14   

No to mamy kolejnego ZLOTOWICZA :))))
 
 
Piotr S.
Gość
Wysłany: 2004-06-01, 09:52   

Ja ze wzglĂŞdĂłw finansowo - czasowych piszĂŞ siĂŞ raczej na Koszyce.
 
 
Lewy81
Gość
Wysłany: 2004-06-01, 11:40   

Ekipa z ÂŁodzi w tym roku odpada...:(...Ale Panowie i Panie widzimy sie w Koszycach...a to ze wzgledu na brak czasu....a Koszyce to jush wakacje w pelni..:P..Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia na SÂłowacji..:)

Ania & Lewy
Brzydal & Prorok
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 14:36   

Ja tez niestety nie jade na ITT - sprawy wyzsze (m.in. brak wyplaty z Polymusa do tej chwili...), wiec tez ciesze sie na zlot na Slowacji.

A autostrada od zeszlego roku bardzo sie poprawila!!! (oprocz plyt w Gliwicach...)
 
 
Wnuq
Gość
Wysłany: 2004-06-02, 15:30   

Grzesiu napisz cos wiecej na temat tej autostrady,musze wiedziec czy sie tamtedy pchac.P.S.Szkoda ze tylu klubowiczow wyjadaczy nie bedzie.No coz takie czasy.P.S.A z ÂŁodzi to chyba jako jedyny pojade-jesli pojade
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 08:03   

Grzesiu napisz cos wiecej na temat tej autostrady

Na odcinku miedzy Krakowem a Katowicami jest pare zwezen, gdzie ruch odbywa sie jednym pasem, ale jechac sie da :), potem po tym jak sie konczy autostrada to trzeba przejechec pare miasteczek i pomordowac autko na paru kilometrach plyt kolo Gliwic, a potem juz prosto (i sucho bo stacji benzynowych jest cale mnostwo ;() autostrada do Wroclawia, a od Wroclawia do Legnicy plyt sie nie uswiadczy - sa liczne odcinki gdzie jedzie sie jednym pasem, ale po asfalcie, jak jest za Legnica niestety nie wiem.
(w drugim kierunku tez jest juz chyba o niebo lepiej jak rok temu...)

-----
Moj Trabi na 1 czerwca dostal... 1400 km trasy ;)) Spisal sie na medal :))))) (i na nowe amorki)
 
 
PaweÂł Filipczak
Gość
Wysłany: 2004-06-03, 12:38   

No ja tez sie wybieram, tylko butle jeszcze musze wieksza zalozyc.
 
 
RAV
Gość
Wysłany: 2004-06-04, 11:49   

Witajcie!PoniewaÂż Kuba usilnie mnie namawiaÂł na wpis (ech ten brak czasu) wiĂŞc to robiĂŞ...
Do Zwickau z ViolÂą oczywiÂście jedziemy!!!DDR
 
 
Wnuq
Gość
Wysłany: 2004-06-05, 19:01   

Dziekuje Grzegorz
 
 
KamiL_ON
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 15:56   

Dobrze idzie.....

JeÂśli o mnie chodzi to niestety, ale pojawie siĂŞ na zlocie w piÂątek z samiutkiego rana.
Sprawa zwiedzania DDR padÂła z powodĂłw braku czasu.

Niestety dla mnie na 99% opuszcze zlot w sobote w nocy i bĂŞdĂŞ katapultowaĂŚ siĂŞ do Krakowa.

Tak czy inaczej bêdê w ZWICKAU.... ChoÌ bym mia³ siê na pó³ dnia pojawiÌ ... ale przyjade :)
 
 
Artur_M
Gość
Wysłany: 2004-06-06, 17:42   

Witam wszystkich.
Czy mo¿e mi ktoœ powiedzieÌ jak wygl¹da finansowo wyjazd do Zwickau? (ile na paliwo i inne op³aty, Trabik na gaz). Jeœli bêdê jecha³ to pierwszy raz, ale niestety nie swoim Trabim, wiêc jestem uzale¿niony od kumpla. Jak zd¹¿y zrobiÌ fure to jedziemy na 99%. Mam nadzieje ¿e zd¹¿y.
PozDDRawiam
 
 
Pawel "lyssy&
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 08:13   

wjazd na zlot 10 euro. jedzenie i picie bierzesz z polski. jezeli jedziesz ze slaska to wal przez zgorzlelec. w jedna strone masz ok 600 km x 10l/100 x 170 gaz x 2 strony = ok 200 pln na gaz. chyba, ze masz butle ponizej 45 pojemnosci - wtedy musisz gaz w cfikal zatankowac albo sie do czech przejechac (ja tak zrobilem rok temu) po tansze paliwo.
 
 
Zbyszek 601
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 08:42   

A ja chyba odpadam.... W pi¹tek dosta³em piêkny mandacik, a pana policjanta nie ruszy³a opowieœÌ o miêdzynarodowym zlocie trabantów w Zwickau. Mandat wyniós³ +/- tyle, co paliwo do dwusuwa w obie strony, wiêc doopa... No chyba, ¿e allegro dopisze.... Jeszcze wszystko mo¿liwe....
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Gość
Wysłany: 2004-06-07, 11:36   

ja mandacik teÂż dostaÂłem... ale na mnie nic nie ma a komornik dopiero podobno po okoÂło 2 miesiÂącach przychodzi....
 
 
KamiL_ON
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 15:41   

7 dni pozostaÂło do ÂŚwiĂŞta Trabanta...

MyÂślĂŞ Âże na ten weekend zostawicie sobie ostatnie polerowanie Trabanta :))))

A potem tylko Trabantem w jego rodzinne strony :)


Ja poprostu juÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 7