Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[ZLOT] Trabantów w Koszycach (S³owacja)
Autor Wiadomo¶æ
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 21:00   

nie z zaswiatow tylko z zadupia :))
BIG APPLE :)

DDR!!
 
 
antoni kozio³
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-27, 13:26   

Mily Przatele !
Vitam Vas a zdravim z Zakopaneho / Polsko ! /.
Na dnes ne vim ako cestujeme do Kos^ic. Mamy tu asi kilka TRABANTOV.

Zdravim Vas moc krat, a tak prosim ne bujta se Slovenskeho jazyka

Micha³ a Tolek
 
 
PREZES
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-28, 09:36   

My¶lê ze to mój ostatni post na forum. Napisze tylko tyle: regu³a powtarza siê na ka¿dym zlocie - i tylko organizatorzy o tym wiedz± jak "upirdliwi" s± niektórzy Trabanciarze w sprawach pieni±znych mimo za³o¿onej op³aty. Owszem wiêkszo¶æ p³aci "bez problemu", ale tych postów nie czytaj± tylko osoby które "nie robi± scen na bramce" tylko wszyscy... Dziwiê siê ¿e "negatywny odzew" by³ od osób które s± ok... Je¶li mnie problem nie dotyczy to po prostu siê na jego temat nie wypowiadam. Zbyszku - nie mam do ciebie pretensji o pytanie na temat namiotu - ale gdyby¶ napisa³ ¿e chodzi o Barkasa to by mo¿e by³ inny odzew (a to 100Sk mog³e¶ sobie darowaæ :) ). Jest jeszcze jedna sprawa. Wiêkszosci pewnie to nie interesuje ale przy organizacji zlotu (jakiegokolwiek) bardzo wa¿n± spraw± s± kontakty. Je¶li grupa ludzi "psuje" wizerunek wiêkszej grupy to kontakty siê urywaj±. A teraz analogicznie - je¶li S³owacy odbior± nasze "trucie" negatywnie, bo np. nie maja takiego poczucia humoru jak niektórzy, to to bêdzie ostatni zlot na który zostali¶my zaproszeni... Zdarzy³o siê tak ju¿ na wielu polskich zlotach i dlatego powsta³ mój pierwszy post. Niestety najlepiej wiedz± o tym ludzie którzy kiedykolwiek zorganizowali co¶ wiêkszego - mam na my¶li zlot.

Mam nadziejê ¿e w Koszycach bêdzie mi³a atmosfera i takie ekscesy nie bêd± zda¿aæ siê wiêcej...

Pozdrawiam.
 
 
elixir
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-28, 09:56   

pisze to z mysla o przyszlych zlotach.
czytajac fora zlotowe, czesto natykam sie na podlaczanie sie do czyjegos traba, zrzutka na paliwo itede...
a jak to jest z szoferem? prawka nie mam, trab bedzie zrobiony niedlugo, i nijak pojechac na zaden zlot...
sa tacy co sie pisza (w nieokreslonej przyszlosci) na szoferke czarnej(tez w przyszlosci) machiny??
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-28, 10:32   

Do Prezesa: 100 koron dopisa³ GrzegorzB je¶li siê nie mylê. Cieszê siê, ¿e to nic osobistego ;-) . Pozdrawiam!!!
 
 
Kristoff
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-29, 18:21   

A ja z powodow okolicznosciowych niestety smutnych nie bede na zlocie na Slowacji. Coz takie zycie czasem jest za krotkie :(
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-30, 18:35   

Dla zagazowanych Trabanciarzy - litr LPG kosztuje 18 koron (ok. 2,20z³!!) wiêc lepiej zatankowaæ jeszcze po naszej stronie chyba. Ale jak ju¿ komu¶ wypadnie to stacje s± do¶c gêsto rozmieszczone.
Do zobaczenia w pi±tek:)
 
 
Jêdrek
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-30, 20:51   

lol.... a wie ktos w jakich cenach jest benzynka??? niestety gaz bede mosial tanknac bo do domu nie wroce bez dolewania...:(
nasza grupa (tzn 2 auta - 7 osob) rusza juz jutro, bedziemy czekali na ekipe z Martin w Popradzie, na pierwszej duzej stacji po prawej stronie na wyjezdzie z Popradu w strone Koszyc od ok 14 do 15 wiec jesli ktos z was bedzie tamtedy przejezdzal moze sie dolaczyc
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-01, 11:37   

Z Krakowa jedziemy w piatek - jedna ekipa ok 13.00, a druga wieczorem.

Pojedziemy przez Gdow, Nowy Sacz, Piwniczna/Mnisek nad Popradom i dalej :)
 
 
Micha³ Zyzañski
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-01, 15:28   

Mia³em jechaæ i nie jadê. Dlaczego? Pojecha³em dzisiaj na S³owacjê i z pod mijaj±cego mnie Tira wyskoczy³ kamieñ. Uderzy³ mnie w g³owê. Ale to nic g³owa, lecz rozbita szyba. Jak pech, to pech Pozdrawiam wszystkich którzy jad±.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-04, 21:21   

Staszów melduje swój powrót w ca³o¶ci ze zlotu. Powiem dzi¶ tyle - wyda³em duuuuu¿o kasy, jestem zmêczony, zaraz ide do pracy - ale warto by³o jechaæ:)
Relacja mo¿e bêdzie jak bêdê mia³ wiêcej si³:)
Dziêki wielkie dla wszystkich (nie bêdê z imienia wymienia³ bo jeszcze kogo¶ bym pomin±³ mo¿e przypadkiem) za mi³e towarzystwo i ¶wietn± zabawê:)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-05, 12:50   


Autor: Rafa³ Malinowski (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 2004-07-04 21:59:48

Siemanko wszystkim wróci³em z pucharem za Car Audio ale jeszce sie postaram o lepsze napewno.By³o GIt naprawde watro kasy posz³o uuuuu
Ale fajnie by³o dziêki wszystkim kumplom z Polski by³o i byli¶cie naprawde SUPER
 
 
"TWEECIAK&qu
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-05, 13:41   

Ja powiem tylko tyle...BYLO SUPER...a dla wtajemniczonych...powiem tak:
"DOBREEEEE..........GULASZ"

i wszystko jasne
tweeciak

PS-dzieki wszystkim za bardzo mila atmosfere i super DROGE...

"ogolny Wêgry...jak tam droga na Koszyce":-)
i pare innych textow
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-05, 14:07   

Tweeciak - nie brakuje Ci czego¶? Mo¿e do Miskolca skoczymy:)
Atmosfera zlotu by³a niepowtarzalna. Jeszcze na ¿adnym zlocie nie by³o takiej zabawy przy rejestracji uczestników:)
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-05, 14:34   

Noooooo... bylo bardzo sympatycznie :)))

Nawet mozna bylo sie w koncu przyzwyczaic do pokoikow ;)
Kosice sa piekne, tylko nie powinno sie za dlugo siedziec przy fontannie hihihi

Brava za organizacje -bylo widac inzynierska reke Jula :)))

W drodze powrotnej Bolkowi pomoglem w nauce jazdy dla pewnego kierowcy, ktory nie umial ustapic pierwszenstwa Trabantom hahaha ;)

Pozdrawiam!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12