Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[ZLOT] Trabantów w Koszycach (S³owacja)
Autor Wiadomo¶æ
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 14:21   

Nie chodzi o sêpienie, tylko nie wiem czy mój piesek nie bêdzie przeszkadza³ nikomu w domu studenckim... W namiocie nie by³oby z tym problemu... Nie zdziwi³bym siê wcale, gdyby odmówiono mi noclegu z powodu mojego pupilka. Takie rzeczy warto zaplanowaæ wcze¶niej...
 
 
brzydal
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 14:30   

no tak ale nadal nie wiemy kto krad³ w Zwickau...
i czy jedzie do Koszyc?
Ale ja obiecuje ze jak drania zlokalizuje i przy³apiê na goracym uczynku to najprawdopodobniej trafiê do wiêzienia....
 
 
"TWEECIAK&qu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 15:30   

Tomku, nie chodzilo o to czy ty masz kontak czy nie. Nikt o tym nie wiedzial i chyba lepiej ze ktos sie zainteresowal czy slowacy sa gotowi na przyjecie "polaæków". Wiec nie pisz ze jest zamieszanie. Wiec jak ktos ma kontak...to informujcie! Brak odpowiedzi na posty dotyczace spraw przyjazdu...zostaly bez echa, az wkoncu dowiadujemy sie...ze jednak KTOS ma kontak z nimi. No ale..dzieki WKONCU za informacje
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 15:45   

Mam jedn± nadzejê...
¯e s³owa:
"sêp"
"który¶ z Polaków"
"oszczêdzacz"
nie by³y skierowane do mnie...
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-24, 16:00   

W±tpliwo¶ci najlepiej wyja¶niaæ u organizatorów. Bardzo mili ludzie...
Dla zainteresowanych: piesek nie jest problemem, je¶li uda siê go "przemyciæ" przez granice. Pozdrawiam!
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-25, 10:16   

Tomku - po prostu brak³o informacji! Nikt (albo bardzo ma³o osób) o tym nie wiedzia³ o czym napisa³e¶ i tyle. Nie chodzi tu o sêpienie i oszczêdzenie 20 z³, ale po prostu o wyja¶nienie w±tpliwo¶ci. Znam reali organizowania takich imprez i dlatego dopytywa³em siê o poinformowanie organizatorów - tym bardziej ¿e z miejscem na namiot nie ma nigdy problemu - ale z wolnymi pokojami mo¿e ju¿ byæ.
W takim razie do zobaczenia w Koszycach lub jeszcze na trasie:)
 
 
JOY
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-25, 20:08   

Przepraszam bardzo, Panie Prezesie.

Czy to ¼le, ¿e chcemy wiedzieæ o ró¿nych mo¿liwo¶ciach noclegu? Nie wiem jak Prezes ale ja nie pracujê ani nie jestem " bogata z domu ". ¯eby pojechaæ na jakikolwiek zlot, wcze¶niej muszê zacz±æ zbieraæ kasê. Mimo to nie uwa¿am siebie za osobê biedn± - je¼dzi³am, je¿d¿ê i bêdê je¼dziæ na zloty ( mimo rad Prezesa ).20 z³ to nie jest du¿o ale x 4 ( bo jest nas dwoje ) daje 80 z³ ( czyli ok. 1/3 kosztów ). Je¿eli istnieje tañszy wariant to ja bardzo chêtnie siê na niego piszê. Nie jest filozofi± wywaliæ kasê; dobrze gdy robi siê to z g³ow±...Nawet je¿eli nie mam wypchanego portfela mam chyba prawo pojechaæ na zlot i zrealizowaæ swój " plan minimum ". Nie oznacza to, ¿e jestem skner±. Wynika to z tego, ¿e jestem osob± oszczêdn± ( to chyba nie wada? ). Moja dupa nie potrzebuje wygód. A je¿eli Prezesowi nie podoba siê to, ¿e kto¶ liczy siê z pieniêdzmi ( które ³atwo nie przychodz± ) to ju¿ problem Prezesa.
Je¿eli chodzi o stwierdzenia: " na sêpa ", " którego¶ z Polaków " czy " oszczêdza "...Nie uwa¿am, ¿e jad±c na zlot jadê na " sêpa ". Prezes te¿ jest Polakiem wiêc mówi³ te¿ o sobie? Nikt nie ma zamiaru " truæ ", ¿e jest za drogo ( nigdy jako¶ nie s³ysza³am ¿eby kto¶ siê skar¿y³ ) Ja bez mrugniecia okiem p³acê tak± sam± op³atê zlotow± w Be³chatowie jak osoby, które ¶pi± w domkach pomimo, ¿e ¶piê w samochodzie lub namiocie ( bo zabrak³o noclegów )...Denerwuje mnie, ¿e robione s± problemy z czego¶ z czym nie zgadza siê Prezes. Ka¿dy ma swoje zdanie. Ja mam swoje, Prezes ma swoje ale po co dyskusja na forum?? Nie ma co cwaniakowaæ.

Pozdrawiam :o)

Ps. Nie piszcie, ¿e siê zbulwersowa³am. Ja tylko odpar³am " atak " na swoj± skromn± i " oszczêdzaj±c± " osobê; bo w rzeczywisto¶ci tak odebra³am wypowied¼ Prezesa.
 
 
Lewy81
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 09:06   

Heh... wiecie co jak czytam forum to coraz bardziej odechciewa Mi sie jechac....

Po pierwsze strach zeby ktos Mi czegos nie za.....³, bo nie wiadomo co Polakowi do g³owy strzeli.

Po drugie...czy Wy ludzie jestescienormalni...jak oszczedzacie to trzeba bylo zaczac oszczedzac dwa tygodnie wczesniej i nie szukac dziury w calym... jest powiedziane o noclegoch po 20 zloty i tego trzeba sie trzymac...Ja tesh nie sram pieniedzmi ale jak jade na Zlot to trzymam sie tego co Prezesura nam przekaze i tyle...a jezeli ktos chce czegos wiecej wiedziec to niech nie truje na forum tylko sam na pisze meila do naszych poludniowych braci i sie wszystkiego dowie...Chlopaki sie tu staraja ...o wszystkim informuja , o tym o czym wiedza a Wy jeszcze im dupe zawracacie o jakies namioty..samemu palcami po klawiaturze ruszyc a nie wszystko na gotowe...:)...

Pozdrawiam

MAm nadzieje ze jednak nerwy Mi nie puszcza i zachacze Koszyce w wyprawie do Hajdusoboslo..:)
 
 
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 09:19   

hmmm. pojecha³ bym ale raz ¿e nie mam pieniêdzy a dwa prawa jazdy. trabancika na szczê¶cie mam ;) ale je¿eli kto¶ wybiera³ by siê z woj lubelskiego i mia³ by 2 wolne miejsca to proszê o kontakt.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 09:39   

Uspokojcie sie prosze - pomyslcie o milym weekendzie w Kosicach !!! :))

Lewy - w Hajduszoboszlo bedzie strasznie duzo Polakow ;))
(tak gdzies polowa wszystkich gosci...)
 
 
"TWEECIAK&qu
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 10:37   

oooo...no to sie goraco zrobilo....hehehe
nie bede pisal kogo powpieram... ale...ktos zaczal troche zbyt ostro. W kazdym razie..Grzesiu..masz racje...bedzie cudowny weekend w koszycach. Ja nie mam zamiaru sie za kogos wstydzic czy spi w namiocie ..czy w samochodzie.... wazne ze ktos przyjechal, kurcze. Ludzie...sa takie czasy a nie inne...JOY...a jak bedzie fajnie...a zona nie bedzie widziec...ide spac do Ciebie:). A powazniej... Ja uwazam ze bedzie (przepraszam) zajebiscie... i ... dopoki...wszystko pod wzgledem atmosfery bedzie OK...to super bedzie!!!!. I jeszcze jedno... mam do was goraca prosbe... wiecie..jedziemy za granice...i wogole...zabierzcie z soba..OBOWIAZKOWO....DOBRE HUMORY. A reszta sie nie liczy. DO ZOBACZENIA W PIATEK!!!! (oj bedzie sie dzialo..bedzie)
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 14:48   

A z formalnych spraw - dobra rada z mojej strony ¿eby zaopatrzyæ siê w Zielone Karty. Niby nie potrzeba, ale znam sam kilka osób któe mia³y problem za granic± podczas kontroli. Nic to nie kosztuje (przynajmniej w PZU) a u³atwiæ mo¿e duuuuu¿o.
A co do "afery" - rozumiem oburzenie Joy. Po prostu zabrak³o informacji, bo dopiero po kilkunastu pytaniach i kilku dniach oczekiwania okaza³o siê, ¿e jeste¶my zapowiedziani. A wystarczy³o napisaæ o tym wcze¶niej.
Do zobaczenia ju¿ wkrótce w trasie albo na miejscu:)
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 17:28   


Uspokojcie sie prosze - pomyslcie o milym weekendzie w Kosicach !!! :))




a mnie nie bedzie :(((((


DDR
Milej zabawy!! :)
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 17:47   

powiedzcie mi jedno co trzeba miec zeby przekroczyc granice??
dowod osobisty jest wymagany??
bo go jeszcze nie wyrobilem:(
i co z zielona karta potzeba to jeszcze bo sie wogole nie orientuje??


blagam o odpowiedz bo jesli spelnie wymagania papierkowe to pojade a jesli nie to :(
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-06-26, 18:48   

No chyba jasne ze jak nie masz dowodu to musisz miec paszport...

A o zielonej karcie to Piotrek napisal pare linijek nizej, wystarczy przeczytac - wiec do dziela! ;)

Autor: kuba_krakow (WLADZIO) (---.nyc.rr.com)
Data: 2004-06-26 17:28:05

a mnie nie bedzie :(((((


Odezwal sie Kuba z zaswiatow ;))
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13