Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[SPOT] Czerwcowe Spotkanie TrĂłjmiejskich Trabanciarzy
Autor Wiadomość
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-09, 20:34   

nie zabijajcie mnie , chce tylko sie dowiedziec o ktorej w sobote bedzie spot w gdyni. i w ktorym miejscu bedzie - prosze o objasnienie , bo slyszalem o jkims klifie...czekam na instrukcje bo w koncu sie zjawie na spocie. Dzieki .
 
 
JaJer
Gość
Wysłany: 2004-06-10, 00:52   

www.trabant.trojmiasto.pl - zapraszam, tam znajdziesz aktualne wiadomoÂści.

pozdrawiam
 
 
JaJer
Gość
Wysłany: 2004-06-10, 11:47   


Czerwcowe Spotkanie TrĂłjmiejskich Trabanciarzy

Kolejne spotkanie TrĂłjmiejskich Trabanciarzy odbĂŞdzie siĂŞ w sobotĂŞ 12 czerwca o godz. 15.30 na parkingu przy siedzibie HESTII w Sopocie w zwiÂązku ze spotkaniem Syrenek na polu mini-golfa. Trabanty z Gdyni – zbiĂłrka o 15.00 na parkingu przy Centrum Handlowym KLIF w Gdyni OrÂłowie. Poztrabiam, Kaszub

I jeszcze link do stronki:kliknij

Zapraszam.
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 22:15   

Jak mnie jutro nie bedzie to prosze nie myslec ze po spotkaniu na skwerze w gdyni 30.05 i zapoznaniu sie z czêœcia Towarzystwa...postanowi³em sprzedac trabanta... ja go tylko oddaje do malowania i spawania (wlasnie jutro!) kolor zielony bedzie ale nie wiem jaki odcieù :))) tak zeby do Sztumu mozna bylo nim dojechac. Dzisiaj wymieni³em krzyzak polosi i z³o¿y³em ca³oœÌ, wa¿ne ¿e odpalil i przejecha³ 500 metrow! Na zewnatrz nie ma zderzakow, listew, lusterek, innych.. w srodku zostal tylko fotel kierowcy, kierownica i troche przewodów...(zrobie troche fotek :D )
PoZdRaWiAm
 
 
nobel
Gość
Wysłany: 2004-06-11, 23:10   

a ja sie wstydze jechac na spot bo fure mam tak zniszczona ze nikt kto ja pamieta .....to jej nie pozna.ale zasile szeregi biednych zdezelowanych trabow-ppewno tylko ja mam takiego zniszczonego.
 
 
Kaszub.Gdynia
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 00:16   

Nie martw sie, moj to dopiero jest zmĂŞczony :)
 
 
JaJer
Gość
Wysłany: 2004-06-12, 07:23   

Nie wspomnĂŞ o moim "REMONCIE-1" , a szczegĂłlnie o "REMONCIE-2".
Pozdrawiam
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-29, 13:07   

CzEsC
ja w sprawie www.trabant.trojmiasto.pl
mam zapytanie/propozycje/proœbe: w dziale LUDZIE... jest imie, nazwisko, nick, miasto,....brakuje (tak mi sie wydaje...) mozliwosci zrobienia krotkiego OPISU (ok 50/100 znaków) takiego jak na GG. ¯eby mozna bylo odpowiedziec na propozycje ze strony g³ównej, zapytaÌ lub coœ og³osic.
PoZdRaWiAm
 
 
Jahoo
Gość
Wysłany: 2004-06-29, 14:50   

jestem otwarty na propozycje, ale nie bardzo rozumiem jak by to mialo wygladac i czemu sluzyc
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-06-29, 15:48   

Wygladac mniej lub wiecej jak "sygnatura" z forum CT, tj w moim przypadku: "601 kombi zielone".
Po kliknieciu na zakÂładke LUDZIE sÂłuÂżyc by miaÂło np:
1. informacji kto z CTT wybiera sie na najbli¿sze spotkanie, o ktorych informacje sa podawane na stronie g³ównej; zamieszczanie w³asnych informacji typu: dzisiaj o 21 bede na skwerku moze ktos jeszcze wpadnie...
2. zamieszczanie drobnych pomorskich ogÂłoszeĂą (typu: kupie uszczelke do szyby przedniej ale nie za 100 zÂł z Motirexu)
3. inne pomysÂły
to tylko propozycje...w ostatecznoÂści przecieÂż jest GG...
PoZdRaWiAm
PS Duzo osob z 3Miasta wybiera sie do Sztumu?? Czy jest organizowany zbiorowy wyjazd (O ktorej i gdzie)??
Ja jeszcze nie wiem czy pojade...
 
 
Jahoo
Gość
Wysłany: 2004-06-29, 19:35   

nie robilem czegos takiego bo uznalem ze to bedzie niepotrzebne powielanie, skoro mamy tu dzialajace forum to po co robic cos podobnego u nas

a do sztumu jade w piatek, z tego co wiem to sie pare osob wybiera

jest beczka piwa do rozpicia, wtajemniczeni wiedza skad:)
 
 
Bart
Gość
Wysłany: 2004-07-10, 08:13   

Wczoraj wieczorem wysÂłaÂłem informacje na GG do Kaszuba ale nie wiem czy przeczytaÂł. Dzisiaj o 15 spotkanie pod Klifem.
Dzisiaj o 13 zaczynaja sie wyscigi trwa do niedzieli, co roczny rajd gĂłrski ul. Sopocka na Brodwinie(Sopot-Karwiny). Moze pojedziemy tam i nas puszcza w przerwie wyscigu...zeby paradnym tempem przejechac??
Jak nie dzisiaj to moze jutro ?? To tylko propozycja....
PoZdRaWiAm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12