Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
["Mój" 1.1] Kto¶ wie co siê z nim dzieje?
Autor Wiadomo¶æ
Alan
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-11, 20:19   

Jak w temacie: czy kto¶ wie co siê dzieje z moim by³ym Trabciem? Kiedy¶ widzia³em, ¿e go¶æ który kupi³ go ode mnie po ponad roku sprzeda³ go na aukcji. Nie wiem dok±d poszed³ :-( . Szkoda, bo chcia³em wlecieæ tam gdzie poszed³ ¿eby go zobaczyæ, ale prêdzej zosta³ dalej sprzedany. A mo¿e pojawi³ sie jego aktualny w³a¶ciciel TU na forum?

 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-11, 23:29   

zapytaj tego koelsia z ga.
jakis czas temu jeszcze stacjonowal w gdyni, ale nie jezdzil raczej.

szkoda tej polowki, bo byla jedna z pierwszych w sumie seryjnych :) 1000 co¶ :)
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-12, 14:48   

a atrapa to oryginalna by³a?
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-12, 15:28   

Zróbmy temat o by³ych Trabach których szukamy i podwie¶my go:) bo sam bym siê wpisa³ ze swoim...
 
 
Alan
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 07:11   

Komoon, nie, atrapê robi³em sam. Polega³o to na tym, ¿e te dodatkowe szczeliny to tak naprawdê nie szczeliny tylko naklejone paski o wymiarach i kszta³cie takim jak szczelinki. No i rozmieszczone w takich samych odstêpach. W efekcie nie widaæ, ¿e to podróbki ;-) za to ³adniej ca³a atrapa wygl±da³a ni¿ standardowo pó³ atrapy.
Szkoda, ¿e nie by³ u¿ywany - spisywa³ siê b.dobrze jak a swoje latka. Ale co robiæ... Mam nadziejê tylko, ¿e nie skoñczy szybko na z³omie etc. ¯al by by³o i lepiej chyba tego nie wiedzieæ.
A co do wieku i numeru - fakt, mia³em najni¿szy numer seryjny z Polówek jakie tu siê odezwa³y.
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-19, 15:28   

a ja sie ostatnio widzialem z "moim" pierwszym Trabem. ludziki mieszkaja obok miejsca gdzie mam serwery i jezdze przynajmniej raz w roku, zeby wentylatorki poczyscic :) piekne miejsce, swiatlowody, radia, kabelki i brama obok Trabi 601 :)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-19, 17:07   

A tego biedaczka kto¶ kojarzy?

Biedaczek

Niestety stan jego blacharki by³ na tyle krytyczny ¿e musia³bym w³o¿yæ w jego rekonstrukcje tyle ile kosztuje trab w dobrym stanie. ;( By³ bardzo dobrym zapleczem wielu czê¶ci ;)
 
 
Grzegorz B.(bolek)Katowic
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-19, 17:33   

Ja kojarzê biedaczka, przez wiele lat je¼dzi³ po Katowicach rozwo¿±c pizze.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-19, 17:59   

szkoda ¿e by³ w kiepskim stanie, aktualnie by³bym posiadaczem dwóch polówek ;]
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-20, 11:12   

by³ jeszcze trab ko³o mnie w wiosce obok (szklary górne), polówka granatowa z niklowan± rur± przy podpro¿u i z puszk± redbulla w atrapie i na alusach ;p te¿ mia³ naklejkê CT , mo¿e przypadkiem tu zagl±da to siê odezwie ;)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-20, 11:54   

apropo "biedaczka" w 2000 r. trafi³ do mnie za ok 1800 z³! Za t± cene w tej chwili staæ by mnie by³o na naprawde sprawnego traba, troche da³em dupy bo mia³ wymienione progi i podpro¿a, mia³bym teraz 2 komplety ca³kiem zdrowych blach
 
 
Grzegorz B.(bolek)Katowic
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-20, 20:25   

odno¶nie biedaczka...
jak mog³e¶ go kupiæ w 2000 roku,skoro Micha³ by³ nim razem z nami w £odzi na zlocie w 2003...
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-20, 20:28   

momencik, sorki masz racje Grzegorzu pomy³ka :D 2004 r. *
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-20, 20:29   

pojeba³o mi siê z polonezem bo trab d³ugo sta³ po tym jak siad³a mu pompa hamulcowa
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-22, 11:37   

Aaaa! to on by³ u nas w Czêstochowie na spocie... pare lat temu... z Wiktorem przyjechali...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13