Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Uwaga Johnek Oszust!!
Autor Wiadomo¶æ
Z³odziej Czasu
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-05, 23:19   

Jakby¶ J. lepiej umia³ czytaæ zobaczy³ by¶ w dowodzie rejestracyjnym to jestem wspó³w³a¶cicielem. Wiêc samochód jest w po³owie mój i mogê nim dysponowaæ po wcze¶niejszym dogadaniu z Matk±. Wiec nie musisz siê w takich sprawach z ni± kontaktowaæ wystarczy ¿e ja to zrobi³em. Nie mówiê tutaj o sprzeda¿y czê¶ci bo z tym nie by³o problemu, problem z tob± za¶ jest taki ¿e próbuj±c zatuszowaæ co¶ k³amiesz czasem nawet w ¿ywe oczy. I nie wykrêcaj siê blacharzem, bo nam gada³e¶ ¿e uciek³ do Niemiec a nie ¿e brak umowy. Istnieje co¶ takiego jak umowa ustna i nie musia³em nic z tob± podpisywaæ tak jak i ty z blacharzem. obowi±zuje ona ka¿dego do sumy 10 000z³. Zap³aci³em za co¶ co nie zosta³o zrobione, a je¶li wed³ug ciebie wyspawanie dziur 2 ma³ych w progach, oraz jednej wielko¶ci dwóch pie¶ci z³±czonych kciukami do siebie w jaskó³ce przez co piasek potem ¶nieg sypa³ siê ca³y czas do jaskó³ki, albo takich ¿e naprawa polega³a na zaspawaniu dziury blach± od strony nadkola ale jak siê spojrzy od strony jaskó³ki to jest tylko ³atka maskuj±ca by nie mo¿na by³o zobaczyæ tego bez wchodzenia pod auto, to jest nic to co¶ raczej jest nie w porz±dku. Pretensji nie mam do Seby który jest dobrym i rzeczowym lakiernikiem i dobrze zrobi³ za co mu zap³aci³em. Pretensje mam za twoje k³amstwa, przeci±gaj±ce siê terminy itp, nie mog³e¶ znale¼æ blacharza to trzeba by³o powiedzieæ, nie przyje¿d¿a³ bym trabantem ale prosi³ bym o zwrot czê¶ci pieniêdzy których i tak by¶ mi zapewne nie zwróci³. Zwrócone pieni±dze = sprawa za³atwiona, i wtedy nikt na nikogo siê nie obra¿a. ty za¶ brn±³e¶ w k³amstwa zamiast postawiæ sprawê jasno. Ka¿dy by siê oburzy³ jakby dosta³ co¶ co nie spe³nia tego za co zosta³o zap³acone. Teraz za¶ przez to nie mam pieniêdzy, ani samochodu. I skoro by³e¶ w 100% przekonany, to co siê zmieni³o ¿e "by³em w 100% przekonany, ¿e do wymiany jest dach i tylna szyba"? to ju¿ nie tylko to jest do zrobienia?
Kilka razy pyta³em co jest do naprawy - cisza, wy¶lij zdjêcia - cisza, kiedy mo¿na przyjechaæ zobaczyæ auto - cisza. Tak siê nie zachowuje uczciwa osoba tylko taka która wiele ma do ukrycia.

A sprawê mo¿na za³atwiaæ i urzêdowo i prywatnie, mi to nie przeszkadza, nie mam nic do stracenia w tym momencie. Twoja wiarygodno¶æ w tym co opisujesz i jak próbujesz naginaæ prawdê w stronê piêknej fikcji literackiej jest albo godna po¿a³owania albo podziwu.

Skoro nie by³e¶ przy samochodzie to czemu dach by³ w³o¿ony do auta a radio by³o w³±czone? Czemu nikt tego nie widzia³? czemu nie spad³o te¿ na inne samochody? USC ma kamery na parkingu, mog³e¶ siê ubiegaæ, nie ubiega³e¶ siê - znaczy nie mia³e¶ podstaw by to udowodniæ.

Widz±c jak siê teraz wykrêcasz czemu nie próbowa³e¶ udowodniæ w USC tego tylko zabierasz Auto by nie mo¿na by³o sprawdziæ twojej wersji? i dlaczego zgodzi³e¶ siê na naprawê sam? Masz w³asn± g³owê i mo¿esz my¶leæ co masz robiæ. Dlatego s±dzê ¿e twoja wersja jest abstrakcyjnie niewiarygodna.
 
 
Drabi
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-05, 23:20   

Johnek, moje prywatne zdanie. To Ty postawi³e¶ Traba pod USC. W tym momencie nie wa¿ne co na niego spad³o i kto go uszkodzi³. Ja Trabanta zakaza³am stawiaæ Januszowi w dzielnicy, w której mieszkamy, bo nam bok przerysowali. A co dopiero w jakim¶ centrum pod jakim¶ urzêdem.
Po lekturze tematu nie wiem kto w jakim stopniu mówi prawdê a kto dopisuje historiê. Jednak¿e z Twojego postu wynika, ¿e to Ty zostawi³e¶ tam traba... gdyby sta³ gdzie¶ indziej... kto wie - mo¿e nic by mu siê nie sta³o.
pozdrawiam
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-06, 08:01   

Drabi oczywi¶cie masz racjê. Niestety do póki mieszka³em z rodzicami kierowa³em siê ich zasadami a to miejsce, w którym ustawi³em auto do tamtej pory by³o dla mnie najbezpieczniejsze!!
W okresie, w którym auto tam sta³o a Wojtek sam napisa³e¶, ¿e sta³o tam d³ugo(tak wiêc podjecha³em i postawi³em-nigdzie nie je¼dzi³em nim).

Wojtek skoro uwa¿asz, ¿e na parkingu USC s± kamery proszê udowodnij mi, ¿e by³o inaczej!!
Auto zosta³o zabrane z miejsca po tym jak zadzwoni³a do mnie stra¿ miejska, ¿e natychmiast auto musi z tamt±d znikn±æ, ¿e twoja rodzina zosta³a poinformowana (¿e je¶li w przeci±gu godziny nie zabiorê auta zostanie holowane na parking policyjny)!!
¯adne CB RADIO CZY RADIO nie by³o w³±czone co ty wgl gadasz ( a skoro uwa¿asz, ¿e by³o musia³e¶ tam byæ wiêc co¶ mi siê tu niezgadza)!!
Dach by³ w ¶rodku ca³y tak jak spad³a tafla lodu tak go wbi³a do ¶rodka - jedynie szyba wylecia³a bo od ci¶nienia wybi³o j± na jakie¶ 2metry!!

Co do ubezpieczalni nie jestem w³a¶cicielem wiêc nie zarz±dzam takimi rzeczami!! Dlatego najpierw zapyta³em twojego ojca!! Co do dowodów to mia³ bym wiêcej ¶wiadków ni¿ my¶lisz... wszyscy co tam parkuj± wiedz± jak tam wygl±da i ¿e to co siê sta³o to powód by³ tylko jeden bo pó¼niej dowiedzia³em siê, ¿e rok wcze¶niej pani na cinquecento spad³a tak samo tafla lodu!!

Dla mnie koniec tematu!! Jade robiæ tego Trabanta!!

A co do za³atwiania urzêdowo i prywatnie zapytaj swojego adwokata, ¿e twój sposób za³atwiania jest karalny!!
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-06, 09:59   

...a wszystko mo¿na by³o naprawiæ w profesjonalnym warsztacie blacharsko lakierniczym po ¶ci±gniêciu ubezpieczenia od administratora budynku USC... Bezgotówkowo.
Przetrzymujesz mu samochód. Ja bym tam wola³ przy takim przebiegu zdarzeñ gdzie indziej naprawiaæ a od winnego upomnieæ siê o gotówkê.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-06, 11:20   

masz racjê kuzyn i przyznam Ci szczerze chcia³em, ¿eby ¶ci±gn±æ z ubezpieczenia i wtedy typowo oddaæ do serwisu kase i mieæ spokój w obie strony... potoczy³o siê inaczej!!
Wiem, ¿e przetrzymuje samochód i tak naprawdê mam swoje powody dla których przez d³ugi czas nie mia³em mo¿liwo¶ci tego zrobienia. Wojtek wie o tym bardzo dobrze.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-07, 10:54   

Wiecie co? przestañcie s³uchaæ ####### (bluzgi Kumpelka) Johnka! on na ka¿dym kroku k³amie i to widaæ. Przetrzymuje popsute auto, zdjêcia zrobiæ go nie mo¿e itp itd.. to jest tak mega podejrzane ¿e a¿ siê w pale nie mie¶ci.

My¶lê, ¿e szkoda czasu na s±dy itp, bo i tak nic tym nie osi±gniecie. Rozwi±zanie jest jedno i s³uszne, a nie jest nim na pewno s±d i droga prawna.


---------

Temat zamkniêty.
CARTOON TRABANT KLUB POLSKA nie odpowiada za wypowiedzi u¿ytkowników forum.
Nie ¿yczymy sobie takiego stylu wypowiedzi, jaki pojawi³ siê w tym temacie.

G_mode
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12