Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Uwaga Johnek Oszust!!
Autor WiadomoŠ
Z┬│odziej Czasu
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 16:16   

Witam!

Zwracam si├¬ z pro┬Âba o pomoc do koleg├│w i kole┬┐anek z forum.
Powierzy┬│em swojego Trabanta 1,3 po generalnym remoncie ┬Âwie┬┐o wylakierowanego znanemu Wam pewnie koledze o pseudonimie Johnek.
Zobowi┬▒za┬│ si├¬ on przeprowadzi├Ž on zaspawa├Ž dziury w pod┬│odze, wzi┬▒┬│ pieni┬▒dze, odda┬│ samoch├│d nienaprawiony. Zobowi┬▒za┬│em go do ponownej naprawy, dosta┬│ samoch├│d 24.11.2010, w grudniu 2010 r. dowiedzia┬│em si├¬ od Policji ┬┐e samoch├│d ten jest porzucony na parkingu z zerwanym ca┬│kowicie dachem, w trakcie dochodzenia Johnek schowa┬│ samoch├│d, opowiada bajki Policjantom i mnie ┬┐e go odda naprawiony. Min├¬┬│o ju┬┐ 6 miesi├¬cy. Do dnia dzisiejszego nie wiem gdzie jest samoch├│d i w jakim obecnie jest stanie. Wyda┬│em na samoch├│d ostatnie pieni┬▒dze,na kt├│re ci├¬┬┐ko pracowa┬│em. Postanowi┬│em tego nie darowa├Ž.
Za┬│o┬┐y┬│em spraw├¬ karn┬▒, za┬│o┬┐├¬ i cywiln┬▒. Poniewa┬┐ wiem, ┬┐e kolega ten mia┬│ podobne konflikty z innymi trabanciarzami, o czym g┬│o┬Âno jest na r├│┬┐nych forach,
a o kt├│rych wcze┬Âniej nie wiedzia┬│em, prosz├¬ osoby pokrzywdzone o kontakt ze mn┬▒ na Priva, zapewniam dyskrecj├¬.
Nie kieruj├¬ mn┬▒ zemsta ale uwa┬┐am ┬┐e sprawiedliwo┬Âci musi sta├Ž si├¬ zado┬Â├Ž.
Oto zdjêcie mojego samochodu: http://polskajazda.pl/Samochody/Trabant/1.1/120917
Mo┬┐e kto┬ widzia┬│ ten samoch├│d i wie gdzie si├¬ znajduje. W kolejne k┬│amstwa Johnka ju┬┐ nie uwierz├¬.
Pom├│┬┐cie.

ZBuK
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 17:07   

Tob┬▒ nie kieruje zemsta - to jest D┬»IHAD - ┬Âwi├¬ta wojna! TrabiKoran m├│wi:
"Kto r├¬k├¬ na Trabanta Twojego podnie┬Â├Ž si├¬ odwa┬┐y, ten r├¬k├¬ straci i drug┬▒ dla pewno┬Âci, ┬┐e kolejne podniesienie jej miejsca mie├Ž nie b├¬dzie"
Dlatego dorwij dziada i zepsuj mu ¿ycie tak mocno jak tylko to mo¿liwe - w granicach prawa proponujê.

JOHNEK
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 19:16   

oj Wojtek to jest przesada!!
Powiedz lepiej... jak tw├│j ojciec pan Prokurator nie zgodzi┬│ si├¬ na wezwanie ubezpieczyciela po tym jak spad┬│a tafla lodu na dach!! Reszte nie b├¬d├¬ komentowa├Ž bo ┬┐al dup├¬ ┬Âciska!! Ale za temat to ty mo┬┐esz mie├Ž problemy!! I chc├¬ ┬┐eby┬ tego by┬│ ┬Âwiadomy!! Wojciechu L.

seba601s
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 19:18   

Autko piekne...warte by gosciowi nogi po┬│ama├Ž(moge pom├│c info na priva;) )...autka nie widzia┬│em nigdzie...

kuzyn353
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 19:19   

Autor: Z┬│odziej Czasu (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) (wy┬Âlij wiadomo┬Â├Ž prywatn┬▒)
Data: 2011-05-03 17:16:02

...dowiedzia³em siê od Policji ¿e samochód ten jest porzucony na parkingu z zerwanym ca³kowicie dachem...

...Mo┬┐e kto┬ widzia┬│ ten samoch├│d i wie gdzie si├¬ znajduje....

Nie rozumiem trochê... Policja od pó³ roku trzyma w tajemnicy miejsce postoju Trabanta bez dachu?

Z┬│odziej Czasu
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 19:31   

Trabant ca┬│y czas jest w r├¬kach Johnka, nie chce mi powiedzie├Ž gdzie si├¬ znajduje. Tafla lodu to jest bajka, od p├│┬│ roku nie mog├¬ si├¬ nawet doprosic zdj├¬cia samochodu. Dow├│d rejestracyjny posiada ca┬│y czas Johnek, min├¬┬│a data przegl┬▒du technicznego i OC. Rosn┬▒ ca┬│y czas moje straty finansowe.

mateusz105l
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 20:29   

Seba- rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale o pewnych sprawach nie mówi siê na g³os, zw³aszcza na forum...

za┬Âciankowy
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 21:41   

zaraz ja te┬┐ nie rozumiem. Policja twierdzi ┬┐e auto jest porzucone. Czyli policja wie gdzie on jest ,zapewne z holowany na parking. Bo jak niby policja ci daje info ┬┐e auto porzucone, ale pozostawiaj┬▒ je na ulicy, by kolo m├│g┬│ je schowa├Ž gdzie┬Â? Dziwne.
No to b┬│┬▒d zrobi┬│e┬ oddaj┬▒c dow├│d z autem, skoro mia┬│ spawa├Ž a nie nim na wczasy jecha├Ž.

Z┬│odziej Czasu
GoŠ
Wys│any: 2011-05-03, 22:04   

Kiedy Policja dotar┬│a do J. naobiecywa┬│ im ┬┐e samoch├│d odda naprawiony, dlatego mu zostawili. S┬▒dzili,┬┐e mo┬┐e sprawa si├¬ rozwi┬▒┬┐e bez wysi┬│ku z ich strony. W ko├▒cu kto traktuje w urz├¬dach zniszczenie trabanta? Teraz pewnie sami nie wiedz┬▒ gdzie jest. Ja mieszkam daleko od miasta gdzie mieszka J, i gdzie jest komenda Policji, w innym powiecie i nie mam czasu i mo┬┐liwo┬Âci chodzi├Ž za J.
Uwierzy┬│em w zapewnienia i opowie┬Âci jaki jest fajny z niego kumpel. Teraz gryz├¬ r├¬ce jak i inni, kt├│rzy mu zaufali. Nie wierzycie, zobaczcie sami, nie jestem pierwszy.

Forum Malucha - Pozna├▒

Nawet w w±tku J zg³aszaj± siê poszkodowani

jest jeszcze par├¬ stron i w┬▒tk├│w w tym cz├¬┬Âciowo mo┬┐na si├¬ tego doszuka├Ž na forum CT

To chyba wyra┬╝nie pokazuje cechy charakteru tego cz┬│owieka...

JOHNEK
GoŠ
Wys│any: 2011-05-04, 06:45   

Wojtek mo┬┐e zacznij temat od pocz┬▒tku tak??!!

Po 1 zdj├¬cia auta posiada stra┬┐ miejska, kt├│ra zg┬│osi┬│a Tobie o wypadku!! (dowiedzia┬│em si├¬ p├│┬╝niej ni┬┐ ty, ┬┐e spad┬│a tafla lodu na dach... i kiedy chcia┬│em zg┬│osi├Ž ubezpieczalni o zda┬┐eniu (a dobrze wiesz, ┬┐e sta┬│o si├¬ to na terenie urz├¬du cywilnego) to tw├│j ojciec powiedzia┬│, ┬┐e w ┬┐yciu nigdy ┬┐e auto ma zosta├Ž naprawione przeze mnie i nie mamy miesza├Ž w to ubezpieczalni!!)
Ci┬▒gacie mnie przez ca┬│y czas po Policji!!
To ja obrywam za to, ┬┐e masz cholerny problem i sam nie potrafisz za┬│atwia├Ž spraw tylko ratujesz si├¬ ojcem, kt├│ry jest prokuratorem (kt├│ry od pocz┬▒tku robi wszystko ┬┐eby brzydko m├│wi┬▒c chce mnie udupi├Ž... taki jeste┬ m┬▒dry-sprawa jest u twojego adwokata wi├¬c do czasu wyja┬Ânienia lepiej przemilcz bo ja ten temat ch├¬tnie u┬┐yj├¬ w swojej obronie!! ) Dzi├¬kuje dobranoc!!

Wracaj┬▒c do tematu twojego auta... to przypominam odebra┬│e┬ i w 1 dzie├▒ odbioru rozj*** bok tr┬▒c ca┬│ym bokiem o stoj┬▒cy silnik... i przypominam ci, ┬┐e mia┬│e┬ pretensje do ca┬│ego ┬Âwiata a nie do siebie... zosta┬│o to zrobione na twoj┬▒ pro┬Âb├¬!!

a kiedy robili┬Âmy ci auto nie chcia┬│e┬ ┬┐adnej umowy nic... wi├¬c nie komentuj jak jest zrobione itp bo tak na dobr┬▒ spraw├¬ nie masz prawa tego komentowa├Ž (a zrobione by┬│o wdg wielu bardzo dobrze- tylko jak si├¬ w dupie przewraca to tak jest)!!

Dla mnie koniec tematu!!
Chcia┬│e┬ za┬│atwia├Ž stron┬▒ urz├¬dow┬▒ to tak to trzymaj!!
Bo obraza na forum og├│lnym jest r├│wnie┬┐ karalna!!

magik
GoŠ
Wys│any: 2011-05-04, 06:49   

Mam nadziejê ¿e ujebiecie gada w fazie rozwoju. Sam od pocz±tku mówi³em ¿e to mitoman. Jakby co to jestem gotów na pozew zbiorowy.

Z┬│odziej Czasu
GoŠ
Wys│any: 2011-05-04, 07:32   

Dzi├¬kuj├¬ Magik i innym kolegom pokrzywdzonym przez J., kt├│rzy do mnie pisz┬▒ i wspieraj┬▒ w walce z tym mitomanem. Wasze do┬Âwiadczenia s┬▒ bardzo cenne. Obiecuj├¬ spraw├¬ tym razem doprowadzi├Ž do ko├▒ca.
Odno┬Ânie tego co pisze J.
B├¬dziesz mia┬│ okazj├¬ wyja┬Âni├Ž przed s┬▒dem dlaczego samochodem danym Ci w drodze reklamacji je┬╝dzi┬│e┬ do pracy, dlaczego zamiast w warsztacie samoch├│d znalaz┬│ si├¬ rozbity na parkingu USC w pobli┬┐u miejsca Twej pracy. Ludzie opowiedzieli, ┬┐e rozbity by┬│ tam przez wiele dni a┬┐ USC powiadomi┬│ Stra┬┐ Miejsk┬▒. Dlaczego nie powiadomi┬│e┬ mnie o tym wypadku i nie powiedzia┬│e┬ co si├¬ sta┬│o? Dlaczego je┬┐eli jak twierdzisz (to by┬│a Twoja pierwsza wersja) spadaj┬▒cy z dachu ┬Ânieg zerwa┬│ i zniszczy┬│ kompletnie dach nie powiadomi┬│e┬ administratora budynku i nie skorzysta┬│e┬ z jego obowi┬▒zkowego OC? Dzisiaj twierdzisz, ┬┐e na samoch├│d spad┬│ l├│d, co jeszcze wymy┬Âlisz? Gubisz si├¬ w swoich k┬│amstwach, nieustannie zmieniasz bajki. Je┬┐eli jeste┬ taki uczciwy jak sam o sobie twierdzisz i chyba tylko Ty, dlaczego przez p├│┬│ roku mimo moich pr├│┬Âb nie wys┬│a┬│e┬ mi zdj├¬cia samochodu w obecnym stanie. Wyposa┬┐enie samochodu, CB-radio, nawigacj├¬, anten├¬ musia┬│a odebra├Ž Ci policja, sam na to nie wpad┬│e┬Â.
Umowa by┬│a ustna i zgodnie z prawem obowi┬▒zuje. Nie kombinuj.Mam dowody z Twoich wyja┬Ânie├▒ na gg. S┬▒d Ci to wyt┬│umaczy.
Straszysz mnie kar± za pisanie o tym na forum. Nie bojê siê, prawda siê sama obroni.Proszê, pozwij mnie do s±du... Ja na to czekam.
P.s. Na boku by┬│a rysa 15 cm. Dosta┬│e┬ na to 400 z┬│,tyle ┬┐┬▒da┬│e┬Â, koledzy z forum sami wiedz┬▒ ile kosztuje lakierowanie takiej historii.
Czy koledzy na forum s┬│yszeli, by obsuwaj┬▒cy si├¬ z dachu ┬Ânieg zerwa┬│ na trabancie dach prawdopodobnie z s┬│upkami? Gdyby J. nie ukrywa┬│ samochodu wiele rzeczy by si├¬ wyja┬Âni┬│o.
K┬│amstwo nie pop┬│aca. Pora by┬ to zrozumia┬│.

papieju
GoŠ
Wys│any: 2011-05-04, 08:44   

Podstawowa prawda jest taka, ┬┐e towar klienta rzecz ┬Âwi├¬ta. I klient niezadowolony zrobi tak┬▒ opini├¬, ┬┐e skutecznie zniech├¬ci. Jak si├¬ co┬ zobowi┬▒zuje zrobi├Ž na termin, to si├¬ robi. Jakby wzi┬▒┬│ komu┬ do naprawy komputer - czym si├¬ zajmuj├¬ zawodowo - i odwali┬│ manian├¬ przed┬│u┬┐aj┬▒c odbi├│r to by┬│bym spalony. Proste jak drut.

JOHNEK
GoŠ
Wys│any: 2011-05-05, 17:25   

Wojtku L. nie rozumiem troszeczkê twojej wypowiedzi dlatego zacznê od pocz±tku!! Kto wie jak by³o napewno mi potwierdzi.
Wojtek zakupi┬│ Trabanta od moich znajomych. Auto mia┬│o silnik 1,3 od Wartburga. Wizualnie delikatnie pokierowany w stron├¬ 2takta. Auto wymaga┬│o wizualnego wk┬│adu. Od samego pocz┬▒tku pomaga┬│em Wojtkowi przy tym przedsi├¬wzi├¬ciu (bezinteresownie-to ┬┐e dosta┬│em od jego ojca kas├¬ za przetransportowanie auta z Poznania za ┬Žrod├¬ to by┬│a ich wola).
Zapytali mi si├¬ czy znam kogo┬ kto m├│g┬│ by auto odrestaurowa├Ž (chodzi┬│o o lakierowanie) no i zaoferowa┬│em swoj┬▒ pomoc. Okaza┬│o si├¬ w mi├¬dzy czasie, ┬┐e trzeba by by┬│o zrobi├Ž blachark├¬. Znalaz┬│em blacharza, kt├│ry podj┬▒┬│ si├¬ remontu. Auto wymaga┬│o wspawania pasa tylnego (kt├│ry za┬│atwi┬│em, wyspawania nadkoli itp itd. Blacharz zrobi┬│ wi├¬kszo┬Â├Ž rzeczy (niestety nie mia┬│em mo┬┐liwo┬Âci pilnowania go przy pracy wi├¬c nie zauwa┬┐y┬│em, ┬┐e nie wyspawa┬│ 3 miejsc pod autem (na jakie┬ 15miejsc 3 to my┬Âl├¬, ┬┐e tragedia nie jest). Trabant zosta┬│ rozebrany przygotowany do malowania wylakierowany. Wojtkowi brakowa┬│ tylny ┬│adny zderzak, ┬┐eby auto by┬│o ca┬│kowicie sko├▒czone (tak wi├¬c na zlocie w Gnie┬╝nie odda┬│em mu sw├│j zderzak ┬┐eby uzupe┬│ni├Ž zestaw).
Wojtek wiele cz├¬┬Âci ode mnie kupowa┬│ do Trabanta i wszystko sprzedawa┬│em mu za ┬Âmieszne ceny (mam nadziej├¬, ┬┐e zdawa┬│ sobie z tego spraw├¬). [kiedy pogubi┬│ wachacze tylne wiedzia┬│ gdzie si├¬ odezwa├Ž itp itd]. Mniejsza z tym!!
Auto odebra┬│ po d┬│ugim okresie w Gnie┬╝nie na zlocie-d┬│ugi pobyt auta u nas spowodowany by┬│ oci┬▒ganiem si├¬ blacharza jak to zazwyczaj bywa (je┬Âli robi kto┬ z zewn┬▒trz)...
Auto by┬│o posk┬│adane cz├¬┬Âciowo bo chcia┬│ by├Ž swoim autem na zlocie.
1 raz by┬│ ch┬│opak na zlocie wi├¬c wiadomo pokory mu brakowa┬│o i zachowywa┬│ si├¬ jak ka┬┐dy pami├¬ta dziwacznie!! To je┬╝dzi┬│ z wykr├¬con┬▒ rur┬▒ kolektorow┬▒ (pomimo wielu komentarzu czy to organizator├│w czy to zlotowicz├│w) to szala┬│ przy czym uderzy┬│ w stoj┬▒cy silnik rysuj┬▒c praw┬▒ stron├¬ ┬Âwie┬┐o wylakierowanego Trabanta (zwracaj┬▒c si├¬ do ka┬┐dego z pretensjami jak by to ich win┬▒ by┬│o, ┬┐e nie patrzy jak i gdzie je┬╝dzi).
Zwr├│ci┬│ si├¬ do nas o to, ┬┐e w momencie jak b├¬dziemy robi├Ž zderzak ┬┐eby┬Âmy zrobili t┬▒ stron├¬.
Auto by┬│o doko├▒czone po jakim┬ tam czasie ( nie pisz├¬ sobie termin├│w wi├¬c nie b├¬d├¬ si├¬ tu k┬│├│ci┬│ ile to trwa┬│o ) ale ceny, kt├│re Wojtek podaje w/w po┬Âcie to jakie┬ sumy z kosmosu. Wiadomo, ┬┐e lakierowanie blacharka itp itd to nie s┬▒ koszta 500pln bo niekt├│rzy z tego ┬┐yj┬▒. Skasowane by┬│o adekwatnie do jako┬Âci rob├│t. Wojtek raczej wygl┬▒da┬│ na osob├¬ zadowolon┬▒!!
Po jakim┬ miesi┬▒cu od odbioru Wojtek zjawi┬│ si├¬ z pretensjami, ┬┐e blacharz pomin┬▒┬│ 3 miejsca i zostawi┬│ mi auto przed domem. Powiedzia┬│em, ┬┐e za┬│atwie zrobienie blacharki w ramach gwarancji chocia┬┐ totalnie mi si├¬ to nie u┬Âmiecha┬│o bo by┬│em ┬Âwiadomy, ┬┐e b├¬de musia┬│ pokry├Ž koszta bo ja nie mia┬│em umowy z blacharzem wi├¬c mia┬│ mnie g┬│├¬boko w powa┬┐aniu (zreszt┬▒ z Wojtkiem nie mia┬│em r├│wnie┬┐ ┬┐adnej umowy zw┬│aszcza, ┬┐e oficjalnie niejest w┬│a┬Âcicielem pojazdu tylko jego Matka, z kt├│r┬▒ nie mia┬│em okazji rozmawia├Ž o tym aucie - chocia┬┐ jest prawowitym w┬│a┬Âcicielem!!). Zreszt┬▒ nie wa┬┐ne to my┬Âl├¬ powinno wgl zosta├Ž pomi├¬dzy nami.
Auto przestawi┬│em pod USC w Gnie┬╝nie z tego wzgl├¬du, ┬┐e oczekiwa┬│o na blacharza, kt├│ry cz├¬sto zmienia┬│ lokum a na ko├▒cu wypi┬▒┬│ si├¬ totalnie z napraw┬▒ i musia┬│em szuka├Ž innego.
Trabant by┬│ tam przestawiony gdy┬┐ moim rodzicom nie odpowiada┬│o to, ┬┐e auto stoi pod domem.
Wojtka ojciec z racji funkcji pe┬│nionej i z racji w┬│asno┬Âci przez ma┬│┬┐onk├¬ pojazdu dowiedzia┬│ si├¬ o sprawie wcze┬Âniej ni┬┐ ja. Ja w tym czasie by┬│em na L4 odbywaj┬▒c sta┬┐ w w biurze poselskim gdzie w┬│a┬Ânie Trabant sta┬│. Po powrocie z przymusowego urlopu dowiedzia┬│em si├¬, ┬┐e auto uleg┬│o zniszczeniu przez spadaj┬▒c┬▒ tafle zmarzliny z dachu USC na dach Trabanta. Auto na 1 rzut oka nie wygl┬▒da┬│o faktycznie fajnie ale obejrzea┬│em i by┬│em w 100% przekonany, ┬┐e do wymiany jest dach i tylna szyba, kt├│ra wylecia┬│a od podci┬Ânienia stworzonego wewn┬▒trz auta. P├│┬╝nym popo┬│udniem zadzwoni┬│em do Ojca Wojtka bo wiedzia┬│em ju┬┐ ┬┐e zosta┬│ poinformowani przez Stra┬┐ Miejsk┬▒ (kt├│ra posiada┬│a fotografie pojazdu), ┬┐e auto uleg┬│o takiemu zniszczeniu i ┬┐e chcia┬│by zg┬│osi├Ž szkod├¬ ubezpieczalni bo wiem, ┬┐e win┬▒ jest spadaj┬▒ca tafla zmarzliny. Pan prokurator czyli ojciec Wojtka bardzo niemi┬│o mnie potraktowa┬│ twierdz┬▒c, ┬┐e od dawna wiem o aucie itp. i stwiedzi┬│, ┬┐e sprawa trafia na policje a ja po prostu mam to zrobi├Ž na w┬│asn┬▒ r├¬ke skoro auto by┬│o pod moj┬▒ opiek┬▒. P├│┬╝niej to ju┬┐ tylko by┬│o latanie co chwil├¬ na policj├¬ sk┬│adaj┬▒c wyja┬Ânienia.

Tyle kwesti┬▒ wyja┬Ânienia!! Uwa┬┐am, ┬┐e Wojtek troch├¬ pomyli┬│ si├¬ ze sk┬│adaniem sprawy do s┬▒du(adwokata) jednocze┬Ânie tworz┬▒c dziwny temat na forum og├│lnopolskim!! Bo albo za┬│atwia si├¬ spraw├¬ urz├¬dowo albo prywatnie- w tym momencie sobie zaprzecza i obra┬┐a moj┬▒ osob├¬!!
Wojtku skoro chcesz rozmawia├Ž poprzez fora o takich sprawach prosz├¬ bardzo.

Kumpelek
GoŠ
Wys│any: 2011-05-05, 20:45   

TRAFISZ KUTASIE DO PIEK£A! BÓG WSZYSTKICH ROZLICZY!!

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: