Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Obecna rynkowa warto¶æ trabanta 601
Autor Wiadomo¶æ
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-30, 22:50   

Próbuje ustaliæ obecn± rynkowa warto¶æ trabanta 601 ,wiadome zale¿y to od stanu technicznego ,przebiegu i utrzymania!¯eby unikn±æ odpowiedzi typu "ma warto¶æ kto ile da; lub zap³aci na ile go staæ "to dam przyk³ad
Trabant 601 stan idealny, orgina³ 100% , po prostu kolekcjonerski,przebieg 10 ty¶?

Ile jest wart w obecnych czasach, nie maj±c statusu auta kolekcjonerskiego, czy zabytkowego ?
 
 
Z³odziej Czasu
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-01, 11:35   

Wed³ug mnie patrz±c na samochody z dokumentami, wiadomo ¿e OC i przegl±d zalatwiamy we w³asnego kwestii to samochody w s³abym stanie to 450z³ (stan zasiedlenia przez ro¶linno¶æ) a koñcz±c na samochodach w stanie po remoncie 2700z³. To jest moja opinia, wiele osób siê z ni± mo¿enie zgadzaæ, ale Trabanty ju¿ dawno przesta³y byæ samochodami za parê stów albo flaszek. A coraz wiêcej widaæ zainteresowania m³odych restauratorów.
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-01, 12:39   

Czajniku zada³e¶ pytanie na portalu na którym nie uzyskasz odpowiedzi obiektywnej. Jak dla mnie je¿eli chcesz profesjonalnie ustaliæ warto¶æ rynkow± auta a wiesz ze nie jest to auto produkcyjnie i wg tax jego stawka jest ¶mieszna ze wzglêdu na wiek to my¶lê ¿e jest to pytanie do rzeczoznawcy.
 
 
seba601s
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-01, 17:08   

No na pewno nie bierz uwagi cen z allegro,bo niektórzy maja nie¼le nasrane ¿e za traba chc± 7000-11000 ty¶ z³,owszem fajnie by by³o kupic takiego pachn±cego nowo¶ci± i nie u¿ywanego,ale nie ma takich i zawsze co¶ jest nie tak w takich samochodach a w³a¶ciciele my¶l± ¿e maj± skarb na podwórku i chca kupe kasy. Dla mnie maks to 5000 z³ za "nówke" a najni¿szej ceny nie ma co komentowaæ ,bo kupisz pad³o za nawet 100z³ i bedzie trza w³o¿yæ ze 3000z³. A za wy¿j wspomniane 7000-1100 z³ mo¿na kupic lepszego klasyka...
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-01, 17:45   

Voo Doo specjalnie zada³em to pytanie na tym forum ,bo chce ¿eby mi³o¶nicy Trabanta siê wypowiedzieli o obecnej cenie i warto¶ci
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-02, 15:09   

dla mnie nie ma ¿adnej warto¶ci :D
bym spa³ z nim w pokoju :D
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-03, 07:21   

PODAJE WZÓR:

Warto¶æ Trabanta = (trabant + jego stan techniczny + jego stan wizualny) x warto¶æ dla w³a¶ciciela do kwadratu + pierwiastek trzeciego stopnia z fascynacji lub obrzydzenia osób trzecich
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-03, 08:42   

Czajnik masz deal do zrobienia? :D
Gdyby¶ chcia³ kupiæ dla siebie to by¶ siê nie zastanawia³...
...na gie³dê!
 
 
czajnik
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-03, 17:52   

deal odpada ,walcze nad cen± ,ale nie jest niska!
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-03, 19:11   

Je¶li tak to ca³kiem serio powiem.... 5000z³
Wzi±³em pod uwagê ju¿ to ¿e od czasu do czasu zdarzaj± siê takie cukierki.
Czêsto s± sprzedawane za kwoty 10 razy ni¿sze, ale to ze wzglêdu na niewiedzê sprzedaj±cego. Lub dobr± jego znajomo¶æ z kupuj±cym.
Ale na tak± okazjê mo¿esz czekaæ 15 lat i mo¿e siê nie trafiæ. Lepiej nie ryzykowaæ i zap³aciæ godne pieni±dze :)
Kupuj±c normalnego Trabanta i remontuj±c go przekroczysz t± kwotê a do tego nie bêdzie ju¿ to orygina³ z przebiegiem 10 ty¶ km i niespracowan± bud±.
To tak je¶li na prawdê siê chce to nie ma ¿e boli :)
Gdybym takiego chcia³ i mia³ to bym tyle da³.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-03, 19:12   

Aha... No i te okazje nie zda¿aj± siê a¿ tak czêsto :) Ale opowie¶ci o nich kr±¿±ce wko³o powoduj± to ¿e ludzie chcieliby fabryczne Trabanty wyrywaæ za piñcet :)


---------

Zapraszamy na nowe forum
forum.cartoontrabant.pl

G_mode
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12