Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Malowanie traba
Autor Wiadomo¶æ
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-23, 23:44   

Nie, nie jest to temat o tym, w jaki sposób polakierowaæ trabanta.

CHodzi mie o to, ¿e czêsto widuje projekty z dwukolorowym malowaniem, kremowe na górze, pomarañczowe na dole - tak jak tu.

Czy to jest jaki¶ wzór historyczny, nie wiem, rs800 tak by³y lakierowane czyco? Czy to przypadek, albo ca³y czas widzê tego samego traba :D

Skojarzy³o mi siê to z Chargerami z malowaniem general lee Przyk³adowy link
 
 
JarekNS
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 06:12   

Nie mam pojecia:) Kumpel ma tak samo wymalowanego, ale wiem ze dlatego bo ma swira na punkcie pomaraczowego koloru;] a gore auta ma pomalowana w kosc sloniowa po to zeby lepiej sie auto prezentowalo (tak tlumaczy) Chociaz i tak mi sie wydaje ze odgapil go wlasnie od tego egzemplarza:D
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 08:43   

Jest opisnia ze pierwszym trabem o takim zestawieniu kolorów, jest w³a¶nie ten co go przedstawi³e¶ na zdjêciu, a potem powsta³o pe³no kopii.. Zreszt± dwie kopie mo¿na by³o ogladaæ na ostatnim TrabiExpo
 
 
JarekNS
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 12:38   

No wlasnie... Brossa i Or³osia;]
 
 
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 17:46   

Dziêki za odp. No rzeczywi¶cie fajne po³±czenie kolorów, ale jak kto¶ ju¿ tak ma to ja na przyk³ad nie chcia³bym mieæ kopii czyjego¶ traba
 
 
JarekNS
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 17:56   

Chyba nie tylko Ty zaliczasz sie do grona takich ludzi;) Coz... kazdy robi jak chce i niech tak zostanie:]
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-24, 21:21   

Od czasu powstania Traba Samera w Polsce zrobi³o siê spore 'bum' na tego typu malowanie Trabantów. Jarek, oprócz tych dwóch co wymieni³e¶+ by³y Trab Samera(ten z posta Qby) to jeszcze co najmniej 3 takie pomarañczki s±, bo przewijaj± siê czasem na forach o Trabach.. i co najmniej trzy w kolorystyce niebieskiej zamiast pomarañczu:D
a przecie¿ mo¿na o wiele ciekawiej pomalowaæ Trampka... :)
 
 
JarekNS
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-26, 21:10   

No tak racja.... paleta kolorow jest ogromna a oni uparli sie tego pomaranczowego;p
 
 
Kamil Paw³owski (harna¶)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 07:36   

jak kto¶ lubi te kolory to niech zrobi traba odmiennego : pomarañczowego u góry a bia³ego na dole :)
 
 
Bross'u
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 09:06   

Ale nieka¿da kopia jest na tyle ³adna Jak Dwa 1sze egzempla¿e.

pozatym moja to nie tyle co kopia a na tamten czas Wskrzeszenie.
Przynajmniej Dotrzymalem Danego s³owa Sammerowi.

£adnie by by³y gdyby kto¶ wykona³ mój projekt - Pomarañczowy Dach reszta be¿owa (ko¶æ ¶³oniowa)

Harna¶ masz PW
 
 
Bross'u
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 09:34   

 
 
Andrzej Kucharski
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 11:02   

A jak wygl±da³aby polówka w takim kolorze, mam dobrany be¿owy akryl i bezbarwny na swojego, chcia³em go malowaæ ca³ego na be¿ ¿eby by³ jak orygina³, ale....! Pozddrawiam
 
 
Shadow
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 18:51   

Tak by wygl±da³a Polówka :
 
 
Andrzej Kucharski
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-28, 09:31   

Podoba mi siê, pomy¶lê nad tematem, pozddrawiam
 
 
Jaco007
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-01, 10:37   

Ja pomalowa³em swojego w kolorze Orange Electric z palety Forda Focusa ST :) Prezentowa³ siê ¶wietnie! Tylko musisz pamiêtaæ o jednym - wszystkie elementy malujesz NA SAMOCHODZIE jednym ruchem rêki :) To jest per³a i musi byæ po³o¿ona tym samym ruchem rêki ;) Ja mia³em trochê drzwi od pasa¿era "odmienione" ;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12