Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Planowana zmiana na stronie www.cartoontrabant.pl
Autor Wiadomo¶æ
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 10:06   

nowa strona
Zgodnie z ustaleniami na forum klubu w Kleszczowie (11 Grudnia 2010 roku),
postanowili¶my daæ czas Paplowi (administrator strony)
do dnia 1 Marca 2011 roku na zmianê grafiki i funkcjonalno¶ci strony www.

Niestety taka zmiana nie nast±pi³a...

Zgodnie z powy¿szymi postanowieniami strona www zostanie przeniesiona na inny serwer,
wraz ze zmian± grafiki i funkcjonalno¶ci forum.
Graficzna wersja nowej strony: http://www.agniecha.pl/ct3a/

Nowa strona ruszy do koñca marca 2011. Prosimy o cierpliwo¶æ i wyrozumia³o¶æ - strona przez pewien czas bêdzie w wersji "testowej".
Do czasu ca³kowitego przeniesienia stara strona bêdzie funkcjonowaæ niezmiennie.

Zarz±d Klubu
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 11:13   

¦wietna graficznie!

Gratulacje dla projektantów i grafików.

Jedna sugestia - mo¿e zamiast dwóch trabantów 600 na stronie g³ównej daæ jednak model 601 albo 1.1? Bo chyba tak w statystyce to 90% klubowiczów i ludzi z forum ma te modele wiec by chyba bardziej pasowa³o.. Rozumiem ¿e 600-setka jest bardziej 'graficzna' ale no nie oddaje rzeczywisto¶ci.

Poza tym na prawdê ¶wietna szata graficzna.
Pozdrawiam!
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 11:24   

Poprawka - not 600 tylko wrêcz AWZ P70 którego chyba w ogóle nikt nie ma je¿d¿±cego.

Tylko ¿eby nie by³o ¿e krytyka - bo jest super, klimatycznie narysowane i w ogóle git.

Mo¿e np. zamieniæ kolejno¶æ i daæ na górê te ty³y które obecnie s± na dole. Bêdzie dynamiczniej i mniej oczywi¶cie a i jednocze¶nie bli¿ej stanu faktycznego.

Tylko sugestia, jeszcze raz gratuluje ca³o¶ciowego pomy¶lunku.
Hej.
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 11:33   

Racja!

ja bym jeszcze zastanowi³ siê nad zmian± czcionki, Times New Roman mi tu nie pasuje.
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 12:28   

Przecie¿ to s± prototypy 500-ki.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 13:07   

Tej "500" na tablicach oczywi¶cie nie bêdzie ;)
Screen jak widaæ nie jest naj¶wie¿szy.

Prace nad stron± ca³y czas trwaj±, nad nowym forum tak¿e.
Podjêta zosta³a decyzja ¿eby opublikowaæ dopracowane projekty, a nie jakie¶ wersje rozwojowe.
 
 
Igorsky
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 15:37   

No super stronka ale mi te¿ jedna rzecz siê nie podoba. Mianowicie menu z lewej strony. Wygl±da jak robione w 6 klasie na informatyce, tzn ma³o profesjonalnie ale to tylko taka moja uwaga :)
http://lo1.szczecin.pl/ tutaj np menu równie¿ jest bez fajerwerków ale jako¶ ³adniej i przejrzy¶ciej wygl±da, zastanówcie siê nad tym :)

zamieniæ kolejno¶æ i daæ na górê te ty³y które obecnie s± na dole.
popieram! :)
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 15:52   

Bardzo pasowa³aby czcionka, u¿yta w napisie "reklama". Przynajmniej do nag³ówków i menu
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 15:55   

A mo¿e jeszcze wyró¿niæ jako¶ zak³adkê "Forum"? Tak ¿eby by³a jak najlepiej widoczna. Wystarczy od innych pozycji daæ odstêp jednej linii. Bo chyba to najczê¶ciej wybierana podstrona CT.
Co o tym s±dzicie?
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 19:44   

i zrobi siê stronka jak setki innych. Smutne.:(
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 21:02   

Ja mam tylko pytanie jakie bêd± zmiany w funkcjonalno¶æ forum? Mo¿e chocia¿ edycja postów i dodaæ dzia³ usuniête i archiwum?
 
 
Igorsky
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 22:06   

Rozumiem, ¿e forum w phpBB, tylko jaka wersja?
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-02, 00:20   

P70 to nie jest jedyna wersja graficzna!
Mac-601 - jest w Polsce kilka petek je¿d¿±cych, m.in. jedna zosta³a okrzykniêta najciekawszym autem sezonu 2010 w¶ród klasykowców.
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-02, 00:22   

Kumpelek, nie wiem co Ty chcesz: przecie¿ komu¶ siê w³a¶nie chcia³o zrobiæ dedykowan± szatê graficzn± i zrobione to zosta³o naprawdê dobrze, sk±din±d sam dobrze wiem ile trzeba w³o¿yæ pracy ¿eby narysowaæ byle; co a co dopiero, i ile czasu nale¿y przeznaczyæ, nawet maj±c talent, machn±æ tak± grafikê; wiêc nie jest to jaka¶ byle strona z kreatora.

I tego te¿ nie rozumiem:
"Podjêta zosta³a decyzja ¿eby opublikowaæ dopracowane projekty, a nie jakie¶ wersje rozwojowe."

Przecie¿ chyba wszyscy wiedz± ¿e od kuchni wszystko wygl±da gorzej, a tak w ogóle to raczej reakcje i tak by³y pozytywne a nie krytyczne to dlaczego od razu "nie publikowaæ" i "jakie¶ wersje"; chyba wrêcz jest sympatycznie siê podzieliæ efektami pracy i sympatycznie je omówiæ.

Mo¿e co¶ dzisiaj mniej kumaty jestem.
 
 
Drabi
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-02, 00:53   

Do Mac-601: Wydaje mi siê, chocia¿ nie jestem fachowcem w tej kwestii, i¿ ³adowanie co dzieñ (na przyk³ad) nowych wersji/grafik/menu itp itd to nie jest prosta i ³atwa sprawa. Przecie¿ wszystko trzeba zmodyfikowaæ i wgraæ na serwer.
Zastanawiam siê tylko, czy "statyczny zainteresowany" wyszukuj±c has³o "trabant" b±d¼ "cartoon trabant" w wyszukiwarce trafi od razu na stronê angniecha.pl. Chodzi mi tu bardziej o nowych zainteresowanych b±d¼ potencjalnych sponsorów.
Pozdrawiam,
Drabi
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13