Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Top Gear o samochodach z epoki
Autor Wiadomość
XXL24H
Gość
Wysłany: 2011-02-18, 15:20   

youtube o trabiego za wiele siĂŞ nie czepiali, tylko Âże karton heheheheh angole nam zazdroszczÂą heheheheheh :D
 
 
Domator
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 00:37   

Jeremy Clarkson zawiĂłdÂł mnie stwierdzeniem, Âże trabant jest wykonany z tektury...
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 01:05   

Po pierwsze to nie Clarkson powiedziaÂł, a po drugie to tÂłumacz przekrĂŞciÂł, bo tam James mĂłwiÂł o baweÂłnie, a nie tekturze.
 
 
Domator
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 01:10   

AÂż przesÂłucham jeszcze raz.
 
 
Domator
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 01:17   

Faktycznie "Cotton" s³ychaÌ w tle... W takim razie t³umacz, który t³umaczy³ dla Tomasza Knapika jest g³¹bem. Suma sumarum, wszyscy nosimy bieliznê ze 100%-towej tektury proszê ja was...
 
 
Domator
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 01:19   

Chyba, Âże sam Knapik jest tÂłumaczem, nie wiem...
 
 
Damian drazk Zgorzelec
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 13:35   

Oni mieli na celu oÂśmieszyĂŚ te samochody i zarazem siebie za totalnÂą nie wiedzĂŞ nie tylko o tych samochodach ale o warunkach ich produkcji ktĂłre nie zawsze pozwalaÂły na racjonalne wykonanie ;p
 
 
papieju
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 16:34   

Bo wygodnie siĂŞ krytykuje z perspektywy mieszkania w kraju niedotkniĂŞtym komunizmem i wszelkimi jego dobrodziejstwami...
 
 
maciek (macq)
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 17:18   

Nie spinajcie siĂŞ, Top Gear to nie jest program motoryzacyjny :)
 
 
XXL24H
Gość
Wysłany: 2011-02-19, 23:12   

MaĂŚku i tu trafiÂłeÂś w samo sedno ale mimo ich jeÂłopowatoÂści maja dobre teksty i moÂżna obejrzeĂŚ trochĂŞ fajnych samochodĂłw :D
 
 
Igorsky
Gość
Wysłany: 2011-02-20, 03:44   

uwielbiam clarksona i top gear :) w domu mam kolekcjê jego ksi¹¿ek. Jednak nale¿y na nie patrzeÌ z przymru¿eniem oka :) Ich artyku³y i opisy maj¹ na celu pokazanie pojazdów z zupe³nie innej strony, chcesz realnych recenzji i pomocy to kup auto œwiat albo motor (te¿ kupuje od czasu do czasu, kiedyœ regularnie). Top Gear to zupe³nie inna bajka.
 
 
Damian drazk Zgorzelec
Gość
Wysłany: 2011-02-20, 11:09   

Macie racje :)
To chyba zupeÂłnie inny dziaÂł, ale XXL24H masz racje teksty warte posÂłuchania :D
 
 
Michael601
Gość
Wysłany: 2011-02-20, 12:00   

No tej wypowiedzi to nie rozumiem :

"Bo wygodnie siĂŞ krytykuje z perspektywy mieszkania w kraju niedotkniĂŞtym komunizmem i wszelkimi jego dobrodziejstwami..."

Rozumiem w tym miejscu tĂŞ wypowiedÂź jako cynicznÂą.. a czy Trabant, Wartburg etc.. to nie sÂą dobrodziejstwa komunizmu?? Nie rozumiem sensu wypowiedzi kolegi Papieju:)Bo w sytuacji , w ktĂłrej wypowiedÂź Twoja jest zafarbowana zÂłoÂśliwoÂściÂą i wstrĂŞtem do poprzedniego ustroju i jego wynalazkĂłw to jaki jest sens ich uÂżytkowania? W koĂącu obecny rynek motoryzacyjny peÂłen jest kapitalistycznych wynalazkĂłw:):)
Wiem... moÂże to drobiazg i przejĂŞzyczenie albo moja zÂła interpretacja... Pozdrawiam:)
 
 
Qba
Gość
Wysłany: 2011-02-20, 12:10   

A jaki jest sens wypowiedzi twojej?
 
 
Qba
Gość
Wysłany: 2011-02-20, 12:10   

przepraszam Twojej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12