Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zróbmy porz±dek z gie³d±
Autor Wiadomo¶æ
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 16:19   

Zrobisz? :/
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 20:00   

Hmm... No ja to nie bardzo... Ale mam w pracy kilku informatyków, mo¿e jest ju¿ jaki¶ taki engine, albo mo¿na go stworzyæ. Zapytam
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 20:12   

w przypadku nowego forum jesli zostanie wykorzystane phpbb to gielde mozna zrobic jako subforum i jest ok.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 21:05   

Czy przy takim rozwi±zaniu da siê tak zrobiæ ¿eby stare og³oszenia po okre¶lonym czasie by³y automatycznie usuwane?

Jestem zdania, ¿e powinna byæ mo¿liwo¶æ zamieszczania og³oszeñ przez ludzi z poza forum. Zdarza siê ¿e dla niektórych jest to pierwszy i jedyny kontakt z internetem, gdy za pomoc± kogo¶ zamieszczaj± tu anons.
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-15, 09:31   

Ja jestem taki ni pies ni wydra. Ani ja klubowicz, ani ja truteñ na forum. Wiele razy wystawia³em og³oszenia na gie³dzie, w których wyzbywa³em siê nadmiarów. Kilka razy korzysta³em z og³oszeñ typu "oddam 2 skrzynki u¿ywanych czê¶ci za czteropak piwa". Moim zdaniem gie³da otwarta dla wszystkich to dobry pomys³, tak samo jak waluta nieograniczona do cyferek. Mo¿e jakie¶ oznaczenie klubowicz/pasjonat/sta³y u¿ytkownik forum. Albo powi±zanie z profilem na forum by unikaæ sytuacji podszywania siê (takich akcji by³o ju¿ kilka).
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-15, 10:15   

GrzegorzB, mo¿na zrobiæ jako subforum(dzia³) w którym nawet "go¶cie" bêd± mogli pisaæ. Bêd± to mogli robiæ tylko w okre¶lonych przez admina dzia³ach.
Mo¿na ustawiæ te¿ czas w takim dziale po którym wiadomo¶ci bêd± siê automatycznie kasowaæ je¶li nie by³o na nie odpowiedzi przez okre¶lony przez admina czas. Do tego sam sprzedaj±cy mo¿e ustawiæ czas trwania og³oszenia ju¿ przy jego zamieszczaniu. Wtedy og³oszenie znika nawet je¶li by³y na nie odpowiedzi.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-15, 10:17   

Do tego w takim dziale mo¿na ustawiæ moderacjê polegaj±c± na zatwierdzaniu ka¿dego og³oszenia przez moderatora. Dopiero po zatwierdzeniu og³oszenie siê ukazuje.
 
 
Igorsky
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-15, 10:53   

Panowie, jak widzimy na innych forach. Gie³da w PHPBB bardzo dobrze spe³nia swoj± funkcjê. Je¿eli kto¶ chce co¶ sprzedaæ to siê rejestruje i zak³ada temat w odpowiednim dziale. Nie ma mo¿liwo¶ci podszywania siê, a og³oszenia po 30 dniach usuwaj± moderatorzy, w koñcu od czego¶ s± :P W ogóle ca³e forum w PHPBB moim zdaniem by³oby lepszym rozwi±zaniem, trzeba i¶æ do przodu ze standardami :D
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12